Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Сулайманов Д.Р Күні

  • Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

  • Көптеген оқушылар

  • Сабақтың кезеңі/ уақыты Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті

  • 3 мин Ұйымдастыру бөлімі

  • Сабақ тың ортасы 10мин 5мин 20мин

  • Сергіту сәті «Ауада жазу» сергіту сәті орындалады.Баспен, көзбен, бір қолмен, екі қолмен, аяқпен 1,2,3,4,5 сандарын жазу.Жеке жұмыс.

  • Сабақтың соңы 5мин

  • қмж. К_рделі шарттарды программалау. Кні 01. 03. 2023жыл Сынып 7 А,Б


    Скачать 1.2 Mb.
    НазваниеКні 01. 03. 2023жыл Сынып 7 А,Б
    Дата06.03.2023
    Размер1.2 Mb.
    Формат файлаdoc
    Имя файлаК_рделі шарттарды программалау.doc
    ТипПрограмма
    #972347

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    Python тілінде программалау

    Педагогтың аты-жөні

    Сулайманов Д.Р

    Күні

    01.03.2023жыл

    Сынып 7 «А,Б»

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    Күрделі шарттарды программалау

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    7.3.2.1.алгоритмді программалау тілінде жазу

    7.3.3.2.сызықтық және тармақталу алгоритмдерін программаны өңдеудің кіріктірілген ортасында (C/C++, Python, Delphi, Lazarus) жазу

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    Функцияларды программалау тілінде жазады

    Көптеген оқушылар:

    Алгоритмдерді программалау тілінде жазады

    Кейбір оқушылар:

    Python программалау тіліндегі күрделі шарттарды қолданады

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/

    уақыты

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақ

    тың басы

    2 мин

    3 мин

    Ұйымдастыру бөлімі:

    1.Оқушылармен амандасу, түгендеу

    2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    3.Өткен сабақты тексеру.

    1. Тармақталу алгоритмдері дегеніміз не?

    2. Қандай жағдайларда if-else құрылымы қолданылады?

    3. if-elif-else құрылымы қай кезде қолданылады?



    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.

    4.Өткен сабаққа қатысты сұрақтарға жауап береді.

    Мұғалімнің мадақтау сөздерімен бағаланады.


    Қб: стикер /2балл/

    Онлайн мектеп платформасы
    Жұмыс дәптері


    Сабақ

    тың ортасы

    10мин

    5мин


    20мин


    Жаңа тақырыпты түсіндіру.



    Оқулық § 24, 164-бет







    Оқулық § 24, 165-166 бет
    Сергіту сәті

    «Ауада жазу» сергіту сәті орындалады.

    Баспен, көзбен, бір қолмен, екі қолмен, аяқпен 1,2,3,4,5 сандарын жазу.

    Жеке жұмыс.

    Компьютерде практикалық тапсырма орындау

    1. Үш сан берілген. Үш санның да оң сан екенін тексеретін программа құрыңдар. Программа құру барысында логикалық амалдарды қолданыңдар.

    2. Сан берілген. Енгізілген санның екі таңбалы сан екенін анықтайтын программа құрыңдар. Мысалы: 42-екі таңбалы сан.

    3. x,y сандары берілген. Егер x пен y сандары теріс болса, онда әрқайсысының мәнін модульдерімен алмастыру қажет. Ал x пен y сандарының бірі теріс болса, онда екі мәндіде 5-ке арттыру керек. Егер x пен y сандары оң болса, онда олардың мәндерін 10 есе арттыратын программа құрыңдар.

    Дескриптор:

    - Python программалау тілінде программа құрады

    Қб: стикер/ 4балл/

    Мұғалімді тыңдайды

    Анықтама және мысал есептерді дәптерге жазады

    Тапсырманы орындайды



    Стикер


    Оқулық

    Жұмыс дәптері



    Сабақтың соңы

    5мин

    1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

    2.Кері байланыс:

    барлығын түсіндім

    менде сұрақтар қалды

    Өзін-өзі бағалау.







    Оқу тапсырмасы

    § 24, 167-бет, Үй тапсырмасы










    написать администратору сайта