Главная страница
Навигация по странице:

  • § 4.8 КАСКАДТЫҚ СТИЛЬДІ КЕСТЕЛЕР CSS (CASCADING STYLE SHEETS)

  • Барлық оқушы: «

  • Сабақтың кезеңі / уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әректі Бағалау

  • «Миға шабуыл» әдісі Web-беттерді безендірудің қандай жолдарыбар Қалай әрлеугеболады Оқулықпен жұмыс

  • 1-тапсырма. Компьютермен жұмыс

  • Кері байланыс: «БББ кестесі» әдісі

  • Дескриптор: style.css стильдік бетті қолданады.(3)Дескриптор: style.css стильдік бетті қолданады. (4)Дескриптор

  • Саралау – Сізқандайтәсілменкөбірекқолдаукөрсетпексіз Сізбасқаларға қарағанда қабілетті оқушыларғақандайтапсырмалар бересіз

  • Жаңа тақырыпты Bilimland.kz

  • «сәйкестендіру»

  • «Бағдаршам» «Стикерлер арқылы бағалау»

  • Сабақ бойынша рефлексия

  • Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1: 2

  • Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет

  • § 4.8 КАСКАДТЫҚ СТИЛЬДІ КЕСТЕЛЕР CSS (CASCADING STYLE SHEETS). 8 каскадты стильді кестелер css (cascading style sheets)


    Скачать 56.25 Kb.
    Название 8 каскадты стильді кестелер css (cascading style sheets)
    Дата03.02.2023
    Размер56.25 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла§ 4.8 КАСКАДТЫҚ СТИЛЬДІ КЕСТЕЛЕР CSS (CASCADING STYLE SHEETS).docx
    ТипДокументы
    #918691

    Сабақтың тақырыбы: § 4.8 КАСКАДТЫҚ СТИЛЬДІ КЕСТЕЛЕР CSS (CASCADING STYLE SHEETS)

    Бөлім

    Веб-жобалау

    Педагогтың аты-жөні

    С.Юлдшева

    Күні 02.02-03.02.2023

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып

    10-А,10-Б

    Сабақтың тақырыбы

    § 4.8 КАСКАДТЫҚ СТИЛЬДІ КЕСТЕЛЕР CSS (CASCADING STYLE SHEETS)

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    10.4.2.2 web-беттерді жасауда CSS қолдану

    Сабақтың мақсаты

    Барлық оқушы: «Каскадтық стильді кестелер» ұғымын анықтайды Көпшілікоқушы: Каскадтық стильді кестелерді код жасауда қолданады Кейбір оқушы: Каскадтық стильді кестелерді қолданудың маңыздылығын түсіндіреді

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    1.Ұйымдастыру

    3 минут

    2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\

    10 минут


    3. Жаңа сабақты меңгерту

    25 минут

    4. Бекіту

    7 минут


    Сәлемдесу, түгендеу

    Өткен сабақты пысықтау:

    Оқушылар өткен сабақта берілген тапсырманың орындалу жолын бір-біріне көрсетіп, топта талдайды.

    Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету

    «Миға шабуыл» әдісі

    • Web-беттерді безендірудің қандай жолдарыбар?

    • Қалай әрлеугеболады?

    Оқулықпен жұмыс

    Мұғалім тақырыпты бейнежазба немесе слайд материалы арқылы көрсетеді.

    Оқушылар кітаппен жұмыс істейді. Мұғаліммен бірлесіп талдайды.

    Ауызша мадақтау, ынталандыру

    1-тапсырма. Компьютермен жұмыс

    2-суретте берілген web-беттің түсі мен мәтін түсін style.css стильдер бетін пайдаланып өзгертейік. Ол үшін style.css бетіне төмендегі кодты қосып жазамыз. Бұл код көмегімен 2-суреттегі көрсетілген web-беттің түсі көкке, ал мәтін түсі аққа өзгереді (3-сурет).


    2-тапсырма.

    style.css стильдік бетті пайдаланып

    төмендегі өзгерістердіалайық.

    body{background: blue; color: white;}h1{color:red;}

    h2{color:yellow;}

    Тест тапсырмасын алу

    Оқушылартестжұмысынорындайды.

    1. CSS дегенімізне?

    CSS қашан пайдаболған?

    1. Web-беттерді әрлеуде стильдік беттерді қалай қолдануғаболады?

    2. «Селектор» дегенімізне?

    3. Селектордың құрылымықандай?

    Бір-бірін бағалайды

    Кері байланыс: «БББ кестесі» әдісі

    Оқушылар тақырып туралы бұрыннан не білетінін, сабақта не білгенін және не білгісі келетінін кестеге жазады.

    Үйге тапсырма: §4.8


    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады


    Мұғалімді тыңдайды


    Тапсырмаларды компьютерде орындайды


    Онлайн мектеп

    ФБ қою арқылы бағалау

    жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру

    Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету

    Фигуралар арқылы бағалау

    Бірін-бірібағалайды

    Дескриптор:

    style.css стильдік бетті қолданады.(3)

    Дескриптор:

    style.css стильдік бетті қолданады. (4)


    Дескриптор:

    Тест сұрақтарына дұрыс жауап береді (3)


    АКт

    Интернет желісі

    Ютуб каналы

    Дарын онлан

    Кітап

    Дәптер

    Пк



    Саралау – Сізқандайтәсілменкөбірекқолдаукөрсетпексіз? Сізбасқаларға қарағанда қабілетті оқушыларғақандайтапсырмалар бересіз?

    Бағалау – Сізоқушылардыңматериалдыигерудеңгейінқалайтексерудіжоспарлапотырсыз?

    Денсаулықжәнеқауіпсіздіктехникасынсақтау




    Жаңа тақырыпты Bilimland.kz - порталы ұсынған сабақты көріп, постер арқылы қорғайды. Бұл жерде оқушылардың барлығы қамтылуы және көру, жазу, сурет салу арқылы оқушы білімді өзіне қабылдады.

    2-3 тапсырмада есептеу құрылдары мен буындарын «сәйкестендіру» әдісі арқылы анықтау тиімділігі.

    «Zipgrade» әдісін ала отырыпсабақты қорытындылау;

    «Бас бармақ»

    «Шапалақ»

    «Бағдаршам»

    «Стикерлер арқылы бағалау»


    Сергітужаттығуы

    Осысабақтақолданылатын

    қауіпсіздіктехникасыережелерініңтармақтары


    Сабақ бойынша рефлексия


    Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болды

    Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді

    Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаланды

    Жалпы бағалау

    Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)?

    1:

    2:

    Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?

    1:

    2:

    Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет?


    написать администратору сайта