Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Күні

  • Сабақтың тақырыбы: СҰРЫПТАУ ӘДІСТЕРІ О қу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

  • Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

  • Көптеген оқушылар

  • Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • Сабақтың ортасы

  • Сабақтың соңы

  • апр. Алгоритмдеу жне программалау Педагогты атыжні


    Скачать 277.79 Kb.
    НазваниеАлгоритмдеу жне программалау Педагогты атыжні
    Дата07.12.2022
    Размер277.79 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла1613155027.docx
    ТипПрограмма
    #832969

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    Алгоритмдеу және программалау

    Педагогтың аты-жөні




    Күні




    Сынып 10

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    СҰРЫПТАУ ӘДІСТЕРІ

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


    10.5.1.4 Практикалық есептерді шешу үшін сұрыптау алгоритмдерін іске асыру

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    Python программалау тіліндегі сұрыптау ұғымы мен

    функцияларын анықтайды

    Көптеген оқушылар:

    Сұрыптау функцияларын программалауда қолданады

    Кейбір оқушылар:

    Сұрыптау әдістерінің тиімділігін тұжырымдайды


    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1.Оқушылармен амандасу.

    2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    3.Жаңа тақырыпқа шолу

    Өткен сабақты пысықтау: «Ғажайып алаң» әдісі

    Плакатқа шеңбер сызылады. Шеңбер бөліктерге

    бөлінеді. Бөліктерге өткен сабақ туралы сұрақтар

    жазылады. Түйреуішті қаламмен шеңбердің

    ортасынан айналдырады. Түйреуіш қай сұрақта

    тоқтаса, оқушылар сол сұраққа жауап береді.

    Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау

    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.






    Сабақтың ортасы




    №2 тапсырма. Іздеу

    Кіру файлында (input.txt) ұзындығы N болған

    ағылшын алфавитінің кіші әріптерінен тұратын жол

    берілген (1≤N≤1000). Осы жолды алфавит бойынша

    реттегенде К-шы орында тұрған әріпті тап.Шығу файлының (output.txt) бірінші қатарында К орында

    тұрған әріп жазылған.

    № Мысалы Нәтиже

    1 kdaldfjs

    4

    f

    Дескриптор:

    - Сұрыптау түрлерін анықтайды.

    - Сұрыптау түрлерін программалауда қолданады.

    Жауаптарын фигуралар арқылы бағалау

    «Зымыран сұрақтар» әдісі

    Оқушылар тақырып бойынша сұрақтар жазып, ұшақ

    жасап, келесі топқа ұшырады. Басқа топтың

    сұрақтарына жауап береді.

    Оқушылардың жауаптарын бағалау парағына балл

    қою арқылы бағалау.

    Мұғалімді тыңдайды


    1-тапсырманы орындайды

    2-тапсырманы орындайды


    Стикер

    4 балл

    Стикер

    3 балл

    Стикер

    3 балл




    Сабақтың соңы

    Шағын тест

    Оқушылар өздерін бағалайды.

    2.Кері байланыс:



    Өзін-өзі бағалау.




    Плакат /слайд/



    написать администратору сайта