Главная страница
Навигация по странице:

  • Пәні: Көркем еңбек Бөлім

  • Педагогтің аты-жөні: Коблашова В.У Күні

  • Сынып: 4 «А», «Ә», «Б», «В», «Г»

  • Сабақтың тақырыбы: Плакат дегеніміз не

  • Сабақтың барысы Сабақтың кезеңі//уақыты Педагогтің әрекеті

  • Сабаққа кіріспе 10 минут Психологиялық ахуал қалыптасты 1Ұйымдастыру.

  • Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту

  • Сабақтың ортасы 12 мин 4. Практикалық бөлік. (Жұптық жұмыс, 12 минут)

  • Қайшы мен ыстық желімді қолдану кезіндегі қауіпсіздік ережесін еске түсреміз. Бағалау үшін дескрипторларды анықтаймыз

  • Сабақтың соңы Сабақтың соңы

  • «Сары» -маған сабақ үнады, бірақ тапсырмаларды орындауда қиналдым. «Қызыл» - сабақта ешнарсе түсінбедім.

  • көркем еңбек 4-сынып сабақ жоспары 14,12. Білім беру йымыны атауы Нн Жбаев атындаы жалпы білім беретін орта мектеп Пні


    Скачать 30.31 Kb.
    НазваниеБілім беру йымыны атауы Нн Жбаев атындаы жалпы білім беретін орта мектеп Пні
    Дата28.03.2023
    Размер30.31 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлакөркем еңбек 4-сынып сабақ жоспары 14,12.docx
    ТипДокументы
    #1021997

    Білім беру ұйымының атауы

    Нұн Жұбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп

    Пәні:

    Көркем еңбек

    Бөлім:

    Қоршаған ортаны қорғау

    Педагогтің аты-жөні:

    Коблашова В.У

    Күні:

    15.03.2023ж

    Сынып: 4 «А», «Ә», «Б», «В», «Г»

    Қатысушылар саны:

    Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы:

    Плакат дегеніміз не?

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

    4.2.2.1 – әртүрлі әдістер мен тәсілдерді пайдаланып, өздігімен таңдалған материалдарды (көркемдік, табиғи және жасанды) және құралдарды қолданып, эксперимент жүргізу

    Сабақтың мақсаты

    Оқушылар әртүрлі тәсілдерді қолданып, айнымалы –ілмелі суреттер жасай алады.

    Сабақтың барысы

    Сабақтың кезеңі//уақыты

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабаққа кіріспе10 минут

    Психологиялық ахуал қалыптасты

    1Ұйымдастыру.

    Сабақ басындағы белсенді оқыту әдісі.

    Сабаққа психологиялық дайындалуы үшін

    Шеңберге тұрамыз. Әр оқушы өз есімін атайды және өзінің есімінің бастапқы әріпінен басталатын затты атайды. Өз орындарымызға отырамыз.

    Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту:

    Күтілетін нәтижені анықтау

    Плакат дегеніміз не? Оны қалай жасауға болатыны туралы танысады.

    Психологиялық ахуалға берілген тапсырмаларды орындайды және жаңа сабаққа назар аударады.


    Мұғалімнің мадақтау сөздері. «Жарайсың, тамаша, өте жақсы!»

    .

    Сұрақтар, оқулық

    Сабақтың ортасы

    12 мин

    4. Практикалық бөлік. (Жұптық жұмыс, 12 минут) Плакатқа коллаж жасаймыз.

    Әрқайсысыңыз ағашты жасау үшін қажетті материалдарды әкелдіңіздер. Өздіктеріңізден орындалу техникасын таңдаңыздар. Егер бұл аппликация немесе коллаж болса, негізі ретінде қатты қағазды қолданыңыздар. Гуашь техникасымен орындайтын болсаңыздар А3 форматын қолданыңыздар.

    Қайшы мен ыстық желімді қолдану кезіндегі қауіпсіздік ережесін еске түсреміз.

    Бағалау үшін дескрипторларды анықтаймыз:

    - ағашты орындау үшін жасау техникасын таңдады (аппликация, коллаж, бояулармен жұмыс, түрлі материалдардан көлемді ағаш және т/б)

    - егер жазықтықта орындайтын болса, қарындашпен ағаштың контур сызығын белгіледі;

    - ағашты жасау үшін материалды таңдады.

    Мұғалімнің бақылауы. Мұғалім жұмыс барысында оқушыларды бақылап отырады, кейбір оқушыларға көмек көрсетеді.


    Оқушылар мұғалімнің нұсқаулығы бойынша берілген тапсырмаларды орындайды.

    Оқушылардың жауаптарын ауызша бағалау. Оқушылардың бірін-бірі бағалауы.


    Суреттер, ақпараттық мәтіндер

    Сабақтың соңы

    Сабақтың соңы

    Оқушылар бүгінгі сабаұтан алған әсерлерін бағдаршам көздері арқылы көрсетеді. «Жасыл» -маған сабақ ұнады, сұрақтарым жоқ.

    «Сары» -маған сабақ үнады, бірақ тапсырмаларды орындауда қиналдым.

    «Қызыл»- сабақта ешнарсе түсінбедім.

    Сабақтан алған «Бағдаршам» әдісі арқылы көрсетіп отырды.

    «Бағдаршам»



    Стикерлер.


    написать администратору сайта