Главная страница
Навигация по странице:

  • Сағындық Әбдіқадыр Абитұлы Күні: 13.09.2022

  • Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

  • Сабақ кезеңі/Уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау

  • Ұйымдастыру кезеңі

  • Бейнеметафора” әдісі Оқушыларды сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру Мәтінмен жұмыс

  • Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма: Тақырыпты оқып келу, қосымша ақпараттар іздеу. Кері байланыс

  • ҚМЖ 8. Блім Химиялы байланыс трлері


    Скачать 300.65 Kb.
    НазваниеБлім Химиялы байланыс трлері
    Дата14.09.2022
    Размер300.65 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаҚМЖ 8.docx
    ТипДокументы
    #677403



    Бөлім:

    Химиялық байланыс түрлері

    Педагогтің аты-жөні:

    Сағындық Әбдіқадыр Абитұлы

    Күні:

    13.09.2022

    Сыныбы: 8

    Қатысушылар саны

    Қатыспағандар саны

    Сабақтың тақырыбы:

    Энергетикалық деңгейлер.

    № 1зертханалық тәжірибе «Атомдар модельдерін жасау»

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

    8.1.3.2 -әрбір электрон қабатында электрон саны нақты максимал мәннен аспайтынын түсіну

    8.1.3.3-s және р орбиталдарының пішінін білу

    8.1.3.4 -алғашқы 20 химиялық элементтің электрондық конфигурациясын және электронды – графикалық формуларын жаза білу

    Сабақтың мақсаты:

    -әрбір электрон қабатында электрон саны нақты максимал мәннен аспайтынын түсіну

    -р орбиталдарының пішінін білу

    -графикалық формуларын жаза білу

    Бағалау критерийлері

    -әрбір электрон қабатында электрон саны нақты максимал мәннен аспайтынын түсіндіре алады

    -р орбиталдарының пішінін біледі

    -графикалық формуларын жаза біледі



    Сабақ кезеңі/Уақыты

    Педагогтің іс-әрекеті

    Оқушының іс-әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    Ұйымдастыру кезеңі

    Сабақтың ортасы

    Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

    Үй тапсырмасына шолу: Сұрақ-жауап1.Атом дегеніміз не? Ол қандай бөлшектерден тұрады

    2.Атомдықұрайтын бөлшектердің сипаттама беріңдер?

    Кіріспе

    Оқу мақсаттары:8.1.3.2 -әрбір электрон қабатында электрон саны нақты максимал мәннен аспайтынын түсіну

    8.1.3.3-s және р орбиталдарының пішінін білу

    8.1.3.4 -алғашқы 20 химиялық элементтің электрондық конфигурациясын және электронды – графикалық формуларын жаза білу

    Керийлері:-әрбір электрон қабатында электрон саны нақты максимал мәннен аспайтынын түсіндіре алады

    -р орбиталдарының пішінін біледі

    -графикалық формуларын жаза біледі
    Бейнеметафора” әдісі
    Оқушыларды сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру

    Мәтінмен жұмыс

    1.Тапсырма


    Энергетикалық деңгей
    1.

    2.Тапсырма


    Литий және Берилий атомдарының құрылысы

    Мұғаліммен сәлемдеседі

    Дескриптор:

    -Оқушылар өз ойларын ортаға салады.

    -Оқушылар өз болжамдарын айтып талқылау жүргізеді.

    Дескриптор:

    -Оқушылар ақпараттық мәтінмен жұмыс жасайды

    -Оқушылар өз жұмыстарының қорытындыларын сынып алдында қорғайды

    -Оқушылар бір-біріне қосымша сұрақтар қойып бір-бірін толықтырады


    Мұғалім оқушылардың

    Жауабын мұхият тыңдап кері байланыс беріп отырады

    Өзін-өзі бағалау :

    бағдаршам” әдісі арқылы

    Жасыл түс - дұрыс

    Сары түс - қателестім

    Қызыл түс - білмедім



    ttps://twig-bilim.kz/kz

    8-сынып оқулығы.

    Жұмыс дәптерлері

    Химия 8 сынып оқулығы

    М. Оспанова

    Т. Белоусова

    Жұмыс дәптерлері



    Сабақты қорытындылау

    Үйге тапсырма:

    Тақырыпты оқып келу, қосымша ақпараттар іздеу.

    Кері байланыс


    Сұрақтар қою арқылы “Менең сұрақ, сенең жауап” әдісі бойынша

    1.Реттік нөмір нені білдіреді? Белгіленуі
    2.Атомдар қандай бөлшектерден тұрады? Заряды?

    Үй жұмысын түсіндіреді

    Тақырыпты оқу және 5 тапсырма.

    Кері байланыс жазбаша бағалау

    ҚҚҚ. әдісі

    Қызықты 3

    Құнды3

    Қыйын 3












    Сұрақтарға жауап береді



    Үй жұмысын мұхият түсіп алады

    Сабақтан алған әсерін хат арқылы жолдайды

    Мұғалім оқушылардың

    Жауабын мұхият тыңдап кері байланыс беріп отырады

    Өзін-өзі бағалау

    Химия 8 сынып оқулығы

    М. Оспанова

    Т. Белоусова


    написать администратору сайта