Главная страница
Навигация по странице:

  • Күні: Сабақтың тақырыбы

  • Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

  • Сабақтың мақсаты Барлық оқушылар

  • Сабақтың жоспарланған кезеңдері Педагогтың іс-әрекеті

  • Сәттілік

  • Миға шабуыл

  • Дескрипторлар: Суреттегі мәліметтерді пайдаланып кесте құрады диаграммалармен көрсете алады Бағалау: «Бас бармақ» әдісіТапсырма 2.

  • Бағалау: «3»

  • Сабақтың соңы Сұрақ -жауап8 мин 5 мин «Ғажайып бестік » әдісі

  • Рефлексия «Ресторан». Оқушылар келесі кестені толтырады

  • Маған ең көп ұнады… Мен қорыта алдым…

  • Электрондық кестелерде процестерді модельдеу.. Блім іііблім Электронды кесте арылы есеп шешу. Педагогты атыжні


    Скачать 0.91 Mb.
    НазваниеБлім іііблім Электронды кесте арылы есеп шешу. Педагогты атыжні
    Дата07.12.2022
    Размер0.91 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаЭлектрондық кестелерде процестерді модельдеу..docx
    ТипДокументы
    #832783



    Бөлім:


    ІІІ-бөлім: Электронды кесте арқылы есеп шешу.

    Педагогтың аты-жөні:

    Жанабаев Қуаныш Самбетович

    Күні:




    Сабақтың тақырыбы

    Электрондық кестелерде процестерді модельдеу.


    Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты:

    7.2.2.3-электронды кестеде диаграммалар құру.

    Сабақтың мақсаты

    Барлық оқушылар: диаграммалардың түрлерін анықтау;

    Басым көпшілігі: кестедегі мәліметтерге диаграмма құру;

    Кейбір оқушылар: компьютерлік модельдер жасау.

    Сабақтың барысы

    Сабақтың жоспарланған кезеңдері

    Педагогтың іс-әрекеті

    Оқушының іс- әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы :

    3мин

    «Хабарлама» әдісі.

    7 мин

    Ұйымдастыру:

    Ынтымақтастық атмосферасы

    «Сәттілік» оқушылар бір-біріне жақсы сөздер айтады.
    «Хабарлама» әдісі.

    easyQuizzy программасы арқылы 8 сұрақтан тұратын тест электронды түрде келеді, әр топ 4 сұраққа жауап беру арқылы орындайды.

    Оқушылар сәлемдеседі

    Сергіту сәті

    Жауап


    смайлик


    easyQuizzy программасы




    Сабақтың ортасы

    Миға шабуыл

    3 мин

    3 мин

    Практикалық тапсырмалар

    10 мин

    6 мин


    Миға шабуыл: Суреттер арқылы сабақтың тақырбын ашу.


    .

    Видеоролик

    Тапсырма1.

    Сурет бойынша диаграмма құрыңдар. Диаграмма түрін өздерің таңдаңдар

    Бағалау:_«Бас_бармақ»_әдісіТапсырма_2.'>Дескрипторлар:

    • Суреттегі мәліметтерді пайдаланып кесте құрады

    • диаграммалармен көрсете алады

    Бағалау: «Бас бармақ» әдісі
    Тапсырма 2.

    Төменде берілген кесте бойынша диаграмма жасаңдар. Диаграмма түрін өздерің таңдаңдар


    Аты жөні

    Инфор

    матика

    Матем

    атика

    Физика

    АбатоваА

    5

    5

    5

    Әсет К

    2

    3

    4

    Бердібек Б

    3

    4

    2

    Бисенов Б

    4

    4

    4

    Ғаниев С

    4

    4

    5

    Қайрат Р

    5

    3

    3


    Дескрипторлар:

    • Диаграмма құруды біледі

    • Диаграмма түрлерін анықтай алады

    Бағалау: смайликтер арқылы



     Бағалау:

    1. «3» - барлық сұрақтың жауабы дұрыс берілсе.

    2. «2» - 3 сұраққа жауап дұрыс берілсе.

    3. «1» - 2 сұраққа және одан төмен жауап берілсе.



    Бағалау:


    1. «3» - барлық сұрақтың жауабы дұрыс берілсе.

    2. «2» - 3 сұраққа жауап дұрыс берілсе.

    3. «1» - 2 сұраққа және одан төмен жауап берілсе.





    Бейнежазбаны қарайды

    Суреттер

    Кесте құрып, диограмма жасау

    Сәйкестендіру

    с майлик


    Интербелсенді тақта, сурет
    Видео


    Практикалықжұмыс

    Компьютер,

    А4 парағы.







    Компьютер,

    А4 парағы.


    Сабақтың соңы

    Сұрақ -жауап

    8 мин

    5 мин

    «Ғажайып бестік » әдісі

    5-қызыл түс.Модельдеу, компьютерлік модельдеу дегеніміз не?

    5-сары түс.Модельдеу қандай кезеңдерден тұрады?

    5-көк түс. Microsoft Excel қандай редактор?

    5-жасыл түс. Компьютерлік модельдеу басқа модельдеудің түрлеріне қарағанда қандай ерекшеліктері бар?

    Рефлексия «Ресторан». Оқушылар келесі кестені толтырады:





    Маған ең көп ұнады…

    Мен қорыта алдым…

    Бұл ресторан…

    Мен көп жеп қойдым…

    Өтінемін, тағы қосыңыз…

    .
    Үйге тапсырма: Электрондық кестелерде процестерді модельдеу.



    Сұрақтар




    Стикерлер


    А4 парағы



    Компьютер,

    А4 парағы



    написать администратору сайта