Главная страница
Навигация по странице:

  • Бөлім 1-бөлім Ауа райы және климаттық өзгерістер Педагогтің аты-жөні

  • Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

  • Қызығушылықты ояту кезеңі

  • -тапсырма ТЖ. «Суретті әңгімеле»

  • 2-тапсырма ЖЖ. «Кейіпкер аймағы» әдісімен

  • Дескриптор: - Сурет мазмұнын түсінеді- Кейіпкердің басынан өткен оқиғаны баяндайдыҚБ: «Үш шапалақ» әдісі

  • ҚБ: «Үш шапалақ» әдісі ҚБ. «Екі жұлдыз, бір тілек» арқылы бағалау

  • Сабақты қорытындылау: Оқушылар бүгінгі сабағымыздан не білдік Сабақ сендерге ұнады ма Рефлексия «Жетістік ағашы»

  • Хан балалары мен Кендебай. Ф. Оарсынова атындаы орта мектеп


    Скачать 435.92 Kb.
    НазваниеФ. Оарсынова атындаы орта мектеп
    Дата14.02.2023
    Размер435.92 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаХан балалары мен Кендебай.docx
    ТипДокументы
    #937118

    Ф.Оңғарсынова атындағы орта мектеп

    Бөлім

    1-бөлім Ауа райы және климаттық өзгерістер

    Педагогтің аты-жөні

    М.Кайржанова

    Күні

    13.09.2022

    Сынып 5 а

    Қатысушылар саны :

    Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    Хан балалары мен Кендебайдың ерлігі

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    Т/Ж3 Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу.

    Б/С 2. Кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстырып бағалау

    Сабақтың мақсаты

    Оқушылар көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын аша алады Кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстырып бағалай алады

    Сабақтың барысы

    Сабақтың кезеңі/уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Басы

    Ұйымдастыру кезеңі.
    Сәлемдесу. Көңіл-күйлерін бармақ қалыптары арқылы таныту.
    «Пазл» әдісі арқылы ертегідегі кейіпкердің суреттерінің қиындылары арқылы үш топқа бөлу.

    І топ. Кендебай

    ІІ топ. Хан

    ІІІ топ. Бала

    Қызығушылықты ояту кезеңі:

    Суреттегі ертегі кейіпкерлерін танимыз ба? Олардың қандай ерекшеліктері бар?








    Зымыран сұрақтар» әдісімен ертегі мазмұнына шолу жасау. Бүгінгі сабақ тақырыбын, мақсатын хабарлау



    Дескриптор:

    -сұрақтарға жауап береді


    Оқулық

    Ортасы

    -тапсырма

    ТЖ. «Суретті әңгімеле»

    Ертегідегі Кендебайдың іс-әрекетін бейнелейтін сурет алынады. Оқушыларға сурет көрсетіледі және оның сипаттары сұралады.Суретте ертегі кейіпкерінің басынан өткен қандай оқиға бейнеленгені сұралады

    2-тапсырма
    ЖЖ. «Кейіпкер аймағы» әдісімен мәтіннен Керқұла атты Кендебайдың ерекшеліктері көрсетілетін тұстарының сызбасын пайдаланып, образ жасау


    Дескриптор:

    - Сурет мазмұнын түсінеді

    - Кейіпкердің басынан өткен оқиғаны баяндайды

    ҚБ: «Үш шапалақ» әдісі



    Дескриптор:

    1.Мәтінмен жұмыс жасап, қажетті тұстарын табады

    2. Кейіпкер портретін суреттейді, образын жасайды


    ҚБ: «Үш шапалақ» әдісі

    ҚБ. «Екі жұлдыз, бір тілек» арқылы бағалау


    Оқулық, дәптер


    Дәптер,оқулық

    Соңы

    Сабақты қорытындылау: Оқушылар бүгінгі сабағымыздан не білдік? Сабақ сендерге ұнады ма? Рефлексия


    «Жетістік ағашы»
    «Керқұла атты Кендебай» ертегісі бойынша алған біліміміз бен іс- әрекетімізді қалай бағалаймыз? Жетістік ағашынан өзімізді тауып, бояп, қорытынды тұжырымдарымызды жазайық.

    Үйге тапсырма :«Менің сүйікті ертегі кейіпкерлерім»








    написать администратору сайта