Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Бисеналина Н.Б. Күні

  • Сабақтың тақырыбы: Бағдаршам-робот О

  • Сабақтың мақсаты: Түс датчигінің 3 түрлі режим арқылы бағдаршам-робот жасау. Сабақтың барысы

  • Сабақтың кезені/ Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • Сабақтың ортасы Жаңа тақырыпты түсіндіру.«Өрмекші» әдісі.

  • Сабақтың соңы «Ашық микрофон» әдісі.

  • Үй тапсырма сы Үйге тапсырма

  • есеп. ыса мерзімді жоспары Блім Педагогты атыжні


    Скачать 55.8 Kb.
    Названиеыса мерзімді жоспары Блім Педагогты атыжні
    Дата03.11.2022
    Размер55.8 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла1606409903.docx
    ТипДокументы
    #769257



    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім




    Педагогтың аты-жөні

    Бисеналина Н.Б.

    Күні

    17.11./18.11

    Сынып 4а/4ә

    Қатысушылр саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    Бағдаршам-робот

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    4.5.1.1 түс датчигін қолдану арқылы бағдаршам-робот жасау

    Сабақтың мақсаты:

    Түс датчигінің 3 түрлі режим арқылы бағдаршам-робот жасау.


    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезені/

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    Психологиялық ахуал қалыптастыру.

    «Көгершін хаты» әдісі бойынша жақсы тілек айту.

    Сынып оқушыларын Бағдаршам түстері арқылы топқа бөлу.

    1-топ. Red

    2-топ. Green

    3-топ. Blue

    2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    3.«Шахмат» әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау. Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылар бос ақ ұяшықтарға өз ойларын кезекпен жазады, кейін ой бөліседі.



    1.Мұғаліммен амандасады.


    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.




    Смайликтер арқылы 1 смайлик 1 балл



    Оқулық

    Сабақтың ортасы

    Жаңа тақырыпты түсіндіру.

    «Өрмекші» әдісі. Оқушылар постерге өрмекшінің сұлбасын сала отырып, басына тақырыпты, денесіне өзекті ойларды, аяқтарына тірек сөздер арқылы шешу жолдарын жазып, өз ойларын тиянақтап пысықтайды.

    Скретч пен LEGO MINDSTORMS Education EV3 програмасының қандай ұқсастығы мен айырмашылығы бар?








    Мұғалімді тыңдайды
    Дәптерге анықтамасын жазады

    Берілген суретке қарап ұқсастық табады.


    /1-10 балл арасындағы шкала бойынша бағалау/


    Сурет/слайд


    Сурет/слайд


    Сабақтың соңы

    «Ашық микрофон» әдісі. Бірінші топ қолдарына микрофон ұстап, жаңа сабаққа байланысты сұрақ қояды, екінші топ жауап береді.

    2.Кері байланыс: «Бір ауыз сөз»

    Ұнады, қажет, пайдалы, білдім,

    үйрендім, қызықтым, есте сақтадым

    Өзін-өзі бағалау.







    Үй тапсырма

    сы

    Үйге тапсырма:

    §10 Бағдаршам робот. Оқулықтың 47-бетіндегі «Үйде орындайық» тапсырмасын орындау.











    написать администратору сайта