|
Жа_а _МЖ _лгісі № 382. ысамерзімді(саба)жоспары
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағартуминистрінің 2022 жылғы
27 тамыздағы №382 бұйрығына сәйкес.
Қысқамерзімді(сабақ)жоспары 3.4 Кірістірілген функцияларды практикалық тұрғыдан қолдану
(сабақтың тақырыбы)
Бөлім:
| Ақпаратты электронды кестелерде өңдеу
| Педагогтің тегі,аты,әкесінің аты(болған жағдайда)
| Сыдықов Шыңғысхан Беделханұлы
| Күні:
| 30.11.2022ж
| Сынып: 8Б
| Қатысушыларсаны:
| Қатыспағандарсаны:
| Сабақтың тақырыбы
| 3.4 Кірістірілген функцияларды практикалық тұрғыдан қолдану
| Оқубағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
| 8.2.2.3 электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану;
| Сабақтың мақсаты
| Барлық оқушылар:
|
| Көптеген оқушылар:
| Ақпараттың өлшем бірліктерін салыстыра алу;
| Кейбір оқушылар:
| Ақпараттың көлемін анықтауда алфавиттік тәсілмен есеп шығарудың жолдарын қолдану
| Сабақтың барысы
Сабақтыңкезеңі/уақыт
| Педагогтің әрекеті
| Оқушының әрекеті
| Бағалау
| Ресурстар
|
1.Ұйымдас
тыру
2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\
|
Ынтымақтастық атмосферасын құру.
Топқа бөлу кезінде кестемен жазылған және мәтінмен жазылған таратпаларды таратамын.
Топ аттарының мағынасын сұраймын.
Кірістірілген функциялар (Встроеные функция) деген не ?
|
1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Ссылка бойынша жаңа тақырыппен танысады. Мұғалімді тыңдайды
|
|
|
3. Жаңа сабақты меңгерту
|
Жаңа сабақты түсіндіру
Дескриптор: 1. MS Excel бағдарламасында қажетті есептеулер үшін статистикалық функцияларды пайдалана алады. 2. Орта баллды есептеулерді орындайды. 1-4 слайд 5 слайд 6 слайд 3. Санның ең кіші мәнін табу. 4. Санның ең үлкен мәнін табу. Ширату жаттығулары Ексель ұяшықтары арқылы мақалды табу Постер қорғау 1 топқа «Валюта айырбастау» программасын жасау
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|