Главная страница
Навигация по странице:

  • Енді Бехтольшайм

  • Головні цілі на найближчі роки і навіть десятиліття

  • Придумати хороший дизайн

  • Надати пошуку штучний інтелект

  • Затягнути в мережу 5 млрд. чоловік

  • 5 сил Портера

  • Переговорна сила покупців

  • Загроза від продуктів-замінників

  • Microsoft

  • Загроза від нових учасників

  • Рівень конкурентного суперництва в галузі

  • Oracle і Salesforce. Соціальна відповідальність

  • Презентація на тему Google. Історія заснування


    Скачать 1.32 Mb.
    НазваниеІсторія заснування
    АнкорПрезентація на тему Google
    Дата29.03.2022
    Размер1.32 Mb.
    Формат файлаpptx
    Имя файлаGoogle.pptx
    ТипДокументы
    #426649

    Google

    Підготували Студенти 1 курсу Групи МЕ-11 Вихопень А. Гошко А.

    Історія заснування


    Компанію Google заснували Ларрі Пейдж та Сергій Брін. Обоє навчалися в Стенфордському університеті і першим, що вони створили у 1996 році – це пошуковий робот. Насправді, спочатку це була науково-дослідницька робота, яку вони представили своїм викладачам.

    Перші пошуковики, ще на початку зародження інтернету, працювали не дуже добре. На першій сторінці видавало сайти, в яких найчастіше зустрічаються ключові слова із запиту. Тому знайти дійсно корисну інформацію було вкрай важко. Ларрі та Сергій створили інший алгоритм – першими видавалися сторінки, на які найчастіше посилаються інші сайти як на першоджерело. Назвали робота  PageRank та розмістили його на домашній сторінці стенфордського сайту. Вже за рік вони розробили новий дизайн, елементи якого і досі присутні, та зареєстрували домен google.com. Взагалі вони планували назвати пошуковик googol, але завдяки помилці ми маємо google. Згодом, вони вирішили продати свої напрацювання.Однак мало хто був зацікавлений у придбанні «продукту», який оцінили у $ 1 млн. Після кількох місяців затишшя, хлопці вирішили зайнятися розвитком пошуковика. Вони отримали патент та заснували штаб-квартиру у гаражі. Справи йшли посередньо, але на допомогу їм прийшов відомий інвестор Енді Бехтольшайм, який вклав $ 100 тис. у розвиток.

    Логотип

    Місія та стратегія


    Найголовніша місія Google – «Організувати подання інформації світу таким чином, щоб вона була доступною та корисною». Можна з легкістю помітити, що тут не згадується про матеріальну сторону, а саме – про розмір прибутку, кількість читачів чи акціонерів. Такий спосіб управління дозволяє розкрити творчий потенціал та заохочує до нових звершень.

    Функціональна маркетингова стратегія Google полягає в тому, щоб не лише показувати рекламу в Інтернеті та сподіватися, що вона приверне увагу клієнта, а й привернути їх справжню увагу. Найпоширенішим типом маркетингу Google є привернення уваги клієнтів за допомогою пошукових оголошень. Google зараз прагне створити подібну релевантність з іншими формами маркетингу. Їх наступна форма маркетингу буде мобільна. Усі компанії усвідомлюють, що їхні сайти мають бути зручними для мобільних пристроїв, щоб бути доступними та привабливими для всіх типів відвідувачів веб-сайтів.

    Головні цілі на найближчі роки і навіть десятиліття


    Перемогти Amazon і Apple в рітейлі

    Google активно просуває свій сервіс Shopping Express. Компанія намагається одночасно конкурувати і з гігантами ринку рітейлу.

    Придумати хороший дизайн

    В результаті Ларрі Пейдж дійшов висновку: що більше зайвих опцій є в інтерфейсі, то довше людина буде домагатися від нього виконання поставленого завдання. Якщо ж говорити про  дизайн пристроїв, то і тут Google, схоже, буде ставитися до проблеми серйозніше (наскільки це можливо, враховуючи всі партнерські угоди в рамках Android).

    Надати пошуку штучний інтелект

    За словами Пейджа, важливе завдання полягає в тому, щоб навчити пошукову систему розуміти речення типу “ Яка висота Ейфелевої вежі і коли вона була побудована ”. Якщо слово “вона” буде віднесено до “ Ейфелева вежа ”, а не повисне безглуздим займенником, сповільнюючи пошук, значить можна буде перейти до розробки систем на основі реального діалогу, а не одноразових односкладових команд.

    Затягнути в мережу 5 млрд. чоловік

    Google — це компанія, яка отримує $ 60 млрд. на рік, але для того щоб забезпечити доступом до мережі 5 млрд. чоловік, знадобляться інвестиції та партнерські угоди з новими гравцями, які й самі зможуть генерувати мільярдні прибутки. Google буде намагатися за всяку ціну вийти на ринки країн, що розвиваються, де інтернет поки що не став масовим.

    Види діяльності


    Основний вид діяльності Google зосереджено на наданні послуг пошуку за допомогою глобальної мережі Інтернет. Якість, точність, простота використання та швидкість пошуку по інформаційних ресурсах глобальної мережі зробили з Google лідера у своїй сфері у багатьох країнах.

    Іншим важливим напрямком діяльності Google є робота з рекламодавцями, веб-видавцями, адміністраторами веб-сайтів для яких розроблені ефективні можливості розміщення рекламних оголошень і широкий спектр послуг, що приносять прибуток, заснованих на пошуку.

    5 сил Портера


    Переговорна сила постачальників

    Переговорна спроможність постачальників Google низька. Перш за все, компанія працює в галузях, де традиційно постачальники користуються помірною або низькою силою переговорів Google не є апаратним бізнесом, як Apple.  В основному це розробник програмного забезпечення або постачальник ключових онлайн-послуг, включаючи цифрову рекламу, пошукові послуги та інші онлайн-послуги. Більшість послуг, які він надає, створені власними силами за допомогою розробників Google і передових технологій, якими вже володіє Google. Таким чином, загалом постачальники відіграють дуже обмежену роль у наданні основних продуктів і послуг, створених Google. 

    Переговорна сила покупців

    Переговорна спроможність окремих покупців у випадку Google дуже низька.  У всьому світі мільярди користувачів щодня користуються продуктами та послугами Google. Його сервіси, такі як Gmail, Chrome і пошук, мають найбільшу частку ринку в порівнянні з конкурентами. У цифровій рекламі компанія також займає найбільшу частку ринку серед усіх у світі. За винятком деяких великих брендів, які витрачають величезні кошти на рекламу і є одними з найбільших покупців рекламних послуг, менші підприємства або покупці не мають практично ніякої переговорної сили. 

    Загроза від продуктів-замінників

    Загроза продуктів-замінників для Google низька. Існує дуже мало компаній, які пропонують подібні продукти та послуги, і крім того, якість продуктів, які надає Google, загалом значно краща в порівнянні з конкурентами. Google є високо інноваційним технологічним брендом, тому його продукти та послуги не просто кращі за якістю, а й загалом більш придатні з точки зору використання. Загроза продуктів-замінників для Google в основному походить від чотирьох великих технологічних брендів, включаючи Facebook, Amazon, Microsoft і Apple. Microsoft є провідним конкурентом у пошуку. Facebook є одним із головних конкурентів Google, що пропонує продукти-замінники в цифровій рекламі. Загроза від продуктів-замінників вища в хмарній індустрії, де AWS(Amazon Web Services) і Azure пропонують широкий спектр продуктів-замінників, а також мають велику клієнтуру в порівнянні з Google.  Це головна область, де для Google висока загроза продуктів-замінників.Щоб ще більше знизити ризик використання замінників, компанія повинна спробувати диверсифікуватися в новіших областях.

    Загроза від нових учасників

    Загроза з боку нових учасників є низькою для Google. Будь-який новий гравець у галузі не може отримати значну позицію чи частку ринку в секторах, де працює Google.Лише провідні та більші гравці, такі як Microsoft, Apple, Amazon чи Facebook, можуть конкурувати з розміром і масштабом Google. Для будь-якого нового бізнесу майже неможливо досягти порівнянного чи навіть значного розміру та масштабу проти Google у цифровій рекламі та хмарних галузях.  Будь-якому новому гравцеві знадобиться зробити великі капіталовкладення, а крім того, для завоювання значної частки ринку знадобиться багато часу через жорстку конкуренцію. Зростання в індустрії технологій також вимагає значних інвестицій у людський капітал, і такі бренди, як Google, досить агресивно захищають свою частку ринку та лідерські позиції. Зростаюча мережа законів також діє як стримуючий фактор для нових гравців, які намагаються увійти в індустрію. Крім того, завоювати лояльність клієнтів у галузі непросто. Отже, хоча бар’єри для входу в сектор високі, бар’єри для виходу також високі. Завдяки всім цим факторам загроза з боку нових учасників перед Google є значно низькою.

    Рівень конкурентного суперництва в галузі

    Рівень конкуренції в галузях, де працює Google, високий. Навіть якщо кількість провідних гравців, які безпосередньо конкурують з Google, невелика, це в основному найбільші гравці в індустрії технологій. Як наслідок, боротьба за частку ринку загострюється. Хоча Amazon найбільше витрачає кошти на дослідження та розробки у всій галузі, інші компанії також активно інвестують у дослідження та розробки. Google є одним із найбільш інноваційних технологічних брендів, і його фокус залишається на постійному вдосконаленні своїх продуктів і послуг, щоб надавати більш високу якість послуг своїм користувачам. Інші домінуючі гравці в рекламній, пошуковій та хмарній індустрії також дуже агресивно ставляться до зростання та частки ринку.  Боротьба за частку ринку в хмарній індустрії особливо інтенсивна Oracle і  Salesforce. 

    Соціальна відповідальність


    Захист користувачів Щодня Google забезпечує безпеку мільярдів людей в Інтернеті. Ми захищаємо наших користувачів за допомогою провідних у галузі безпеки, відповідальних методів обробки даних і простих у використанні засобів керування конфіденційністю.

    Компанія має на меті декарбонізувати споживання , щоб до 2030 року використовувати без вуглецеву енергію 24/7. Їхні амбіції — максимізувати повторне використання обмежених ресурсів у наших операціях, продуктах і ланцюгах поставок і дозволити іншим робити те ж саме.

    Вплив ковіду


    Рекламний сегмент компанії включає три сегменти: Пошук Google та інші, оголошення на YouTube і Властивості учасників мережі Google.

    Внаслідок спалаху та наступного сповільнення, дохід Google від реклами зросте менш ніж на 7% у 2020 році до 144 мільярдів доларів, що менше, ніж наша попередня оцінка в майже 155 мільярдів доларів на основі очікуваних темпів зростання 15%. 

    Це означає хороше скорочення на 10 мільярдів доларів у верхній лінії компанії.

    Дякуємо за увагу!


    написать администратору сайта