Главная страница
Навигация по странице:

  • Мектеп

  • Өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

  • Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар

  • Кейбір оқушылар

  • Тілдік мақсаттар Пәнге тән лексика мен терминология

  • Сабақтың барысы Сабақтың жоспарланған кезеңдері

  • 1-топ:Сары дөңгелектер. 2-топ: Күлгін дөңгелектер. 3-топ:Жасыл дөңгелектер. Жұмыс ережесін келісу

  • Алдыңғы білімді еске түсіру (ұжымда)

  • ҚБ: Отшашу арқылы бір-бірін бағалау.

  • Сабақтың ортасы Ширату тапсырмасы.

  • жоспар. 03.10.19 жарат. Жануарлар Кні 03. 10. 19 Сынып 3сынып


    Скачать 1.17 Mb.
    НазваниеЖануарлар Кні 03. 10. 19 Сынып 3сынып
    Анкоржоспар
    Дата17.10.2019
    Размер1.17 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла03.10.19 жарат.docx
    ТипДокументы
    #90521
    страница1 из 5
      1   2   3   4   5

    Пән: Жаратылыстану

    Орта мерзімді жоспар бөлімі:

    Жануарлар

    Күні:03.10.19

    Сынып: 3-сынып

    Мектеп: Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицейі

    Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева А.К

    Сабақ тақырыбы

    Өсімдіктер мен жануарлардың өзара байланысы

    Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

    (оқу бағдарламасына сілтеме)

    3.2.2.4 өсімдіктер мен жануарлар арасындағы өзара байланысты зерттеу;

    Сабақ мақсаттары

    Барлық оқушылар: өсімдіктер мен жануарлар арасындағы өзара байланысты түсінеді.

    Көптеген оқушылар: мұғалімнің көмегімен өсімдіктер мен жануарлар арасындағы өзара байланысты зерттейді.

    Кейбір оқушылар: жануарлар мен өсімдіктердің ортақ белгілерін анықтайды.

    Бағалау критерийлері

    • өсімдіктер мен жануарлар арасындағы өзара байланысты түсінеді.

    • Жануарлар мен өсімдіктердің ортақ белгілерін анықтайды.

    Тілдік мақсаттар

    Пәнге тән лексика мен терминология:

    Өзара байланыс.

    Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:

    Суреттегі жануарлардың өсімдіктерге қандай көмегі тиді?

    Жануарларға қандай өсімдік керек?

    Егер тірі ағзалар тынысалуды тоқтатса, не болады?

    Құндылықтарды дарыту

    Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

    Пәнаралық байланыстар

    Өсімдіктер мен жануарлар туралы дүниетану пәнінен алған білімдерін қолданады.

    АКТ қолдану дағдылары

    Интернет-ресурстар, дерекқордан және интернеттен сабаққа қатысты ақпаратты іздеу;

    Ресурстар

    Топқа бөлуге арналған парақшалар, интерактивті тақта, жұмыс дәптері, қалам мен түрлі түсті қарындаш, стикер, видеоматериалдар., постер, кері байланыс парағы т.б

    Бастапқы білім

    өсімдіктердің қоршаған орта жағдайларына (жылу, жарық, ылғал) бейімделу жолдары туралы бастапқы білімдері бар.

    Сабақтың барысы

    Сабақтың

    жоспарланған кезеңдері

    Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    «Көзбе-көз» жаттығуы 
    Мақсаты:басқа адамның ойы мен сезімдеріне назар аудару. 
    Өтубарысы.Қатысушылар  жұптарға  бөлінеді.  Үш  минуттың  ішінде  олар  бір-бірлеріне көздеріне қарап тұрады, қарсы тұрған адамның көзіне қарап тұрып оның ойы мен сезімдерін түсінуге тырысады. Содан кейін қатысушылар өз əсерлерін топпен бөліседі. 



    1-топ:Сары дөңгелектер.

    2-топ: Күлгін дөңгелектер.

    3-топ:Жасыл дөңгелектер.
    Жұмыс ережесін келісу

    • Сабақта бір-бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз!

    • Уақытты үнемдейміз!

    • Нақты,дәл жауап береміз!

    • Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетеміз!

    • Сабаққа белсене қатысып, жақсы баға аламыз!

    Алдыңғы білімді еске түсіру (ұжымда)

    • Ғаламшардағы барлық өсімдіктер жойылып кетсе не болады?

    • Өсімдік әлемін қорғау үшін адам не істейді?

    ҚБ: Отшашу арқылы бір-бірін бағалау.

    Оқу мақсатын таныстыру

    Күтілетін нәтижені анықтау



    «Көзбе-көз» жаттығуы

    Оқушыларды топтарға бөлуге арналған суреттер.


    Сұраққа жауап берген оқушыны мадақтау,толықтыру жасау, тиімді кері байланыс орнату.

    Сабақтың ортасы

    Ширату тапсырмасы.



      1   2   3   4   5


    написать администратору сайта