Главная страница
Навигация по странице:

  • Барлық оқушылар

  • Кейбір оқушылар

  • Сабақтың басы

  • Документ Microsoft Word (2). Жасыдан йрен,жаманнан жирен Педагогті аты жні


    Скачать 16.97 Kb.
    НазваниеЖасыдан йрен,жаманнан жирен Педагогті аты жні
    Дата10.01.2022
    Размер16.97 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаДокумент Microsoft Word (2).docx
    ТипДокументы
    #327138

    Бөлім

    Жақсыдан үйрен,жаманнан жирен

    Педагогтің аты - жөні

    Данбаева М

    Күні

    27.12.2021ж

    Сынып:3 «»

    Қатысушылар саны:

    Қатыспағандар саны:



    Пәні

    Математика

    Сабақтың тақырыбы

    48:2, 480:2, 480:20 түріндегі бөлу тәсілдері

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    3.1.2.5** үш таңбалы сандарды олардың ондық құрамы негізінде ауызша қосу және азайтуды орындау

    Сабақтың мақсаты

    Барлық оқушылар: үш таңбалы сандарды олардың ондық құрамы негізінде ауызша қосу және азайтуды орындайды

    Оқушылардың басым бөлігі: қосындыны санға көбейту тәсілін қолданып есептейді.

    Кейбір оқушылар: санды екі қосылғыштың қосындысы түрінде жазады,әр қосылғыш берілген санға бөлінетіндей орындайды

    Бағалау критерийі

    - қосындыны санға көбейту тәсілін қолданып есептейді.

    - санды екі қосылғыштың қосындысы түрінде жазады,әр қосылғыш берілген санға бөлінетіндей орындайды

    Сабақтың барысы

    Сабақтың кезеңі /уақыты

    Педагогтің

    әрекеті


    Оқушының

    әрекеті

    Бағалау






    Сабақтың басы

    10 минут

    Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады.

    Үй тапсырмасын тексеру

    № 6, 81 бет

    Қызығушылығын ояту

    Берілген қима қағаздардағы өрнекті есептеп,мәнімен сәйкестендірсең,әлемдегі ең биік ғимараттардың атауын және биіктігін біліп ал.

    Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.

    Үй тапсырмасын тексертеді.

    Берілген қима қағаздардағы өрнектерді есептеп,мәнімен сәйкестендіреді.

    «Басбармақ» әдісі арқылы.

    ҚБ:

    Дұрыс орындалған үй тапсырмасына (1балл)




    Сабақтың ортасы

    15минут

    15минут


    1-тапсырма

    Өрнектің мәнін түсіндіре отырып есепте

    Дескриптор:

    - бірінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл)

    - екінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл)

    - үшінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл)

    - төртінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл)

    - бесінші өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл)

    - алтыншы өрнектің мәнін дұрыс есептейді (1балл)

    2 тапсырма

    Дөңгелекте жазылған сандарды екі қосылғыштың қосындысы түрінде жаз.бірақ қосылғыштардың әрқайсысы берілген санға бөлінуі тиіс.

    Дескриптор:

    - бірінші өрнекті дұрыс орындайды (1балл)

    - екінші өрнекті дұрыс орындайды (1балл)

    - үшінші өрнекті дұрыс орындайды (1балл)




    Берілген мысалдарды ауызша көбейту тәсілін пайдаланып есептейді.

    Дөңгелекте жазылған сандарды екі қосылғыштың қосындысы түрінде жазып,есептейді.




    Сабақтың соңы

    Кері байланыс

    5 минут

    «Интервью әдісі»

    Бүгінгі сабақта не үйрендің?

    Сен үшін не қиын болды?

    Саған қандай тапсырма қызықты болды?

    Үйге тапсырма №6 , 84 бет

    Оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді








    написать администратору сайта