Главная страница
Навигация по странице:

  • Варіант 1 Питання: 1. Охарактеризуйте об’єктивні обставини змін сфери аудіовізуального мистецтва та виробництва на сучасному етапі розвитку. Відповідь

  • Питання: 2. З якими викликами стикається сучасна сфера формальної АВМ -освіти в УкраїніВідповідь

  • Питання: 3. Які існують два різновиди арт-ринків, які є взаємопов’язаними та іноді перетинаютьсяВідповідь

  • мод. кр1.Вступ до фаху Баранова Р21-1. Кутовий штамп хдадм


    Скачать 22.85 Kb.
    НазваниеКутовий штамп хдадм
    Дата19.10.2021
    Размер22.85 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файламод. кр1.Вступ до фаху Баранова Р21-1.docx
    ТипДокументы
    #250987

    Кутовий штамп ХДАДМ

    Факультет АВМ та заочного навчання

    Курс, групаРВ21-1
    Завдання модульного контролю

    з дисципліни Вступ до фаху

    Здобувач Баранова Наталія Володимирівна

    (прізвище, ім’я, по-батькові)
    Варіант 1
    Питання:

    1. Охарактеризуйте об’єктивні обставини змін сфери аудіовізуального мистецтва та виробництва на сучасному етапі розвитку.

    Відповідь:

    Аудіовізуальне мистецтво – це одна з найдинамічно розвивающихся сфер. Кожного року Програми вдосконалюються, та з’являються нові. Тому сфера аудіовізуально мистецтва стає дуже багатогранною.Тенденції, які спостерігаються впродовж останніх десятиліть свідчать, що сучасний розвиток цифрових технологій різко перебудовує взаємини віртуальної та фізичної реальності, розмиває і робить несуттєвими такі раніше очевидні кордони між суто технологічними аудіовізуальними творами та творами мистецтва з фізичною присутністю людей.
    Основними новаціями в цій сфері в аудіовізуальному мистецтві можуть стати такі напрямки і концепції як:

    Активне використання доповненої реальності, її доступність та використання в арт просторі. Зараз багато розробників використовують систему Віртуальної реальності як окуляри. Про це яскраво свідчать такі відносно нові жанри, як медіа-перформанс (digital performance у західній термінології)та розширене кіно (expanded cinema).
    Яскравим прикладом того є ,що час карантину відомі вокалісти та музичні группи проводять свої концерти використовуючи доповнену реальність, щоб застерегти своїх шанувальників від ковіду. Або наприклад, балетне шоу «Містер і місіс Мрія» з примою Паризької опери Марі-Клод Пьєтрагалла, яка водночас виступає і хореографом іголовним режисером цього шоу, та її партнером Жульеном Деруа. Всі інші тисячі персонажів шоу віртуальні. Таким чином, якщо у якийсь момент на сцені знаходяться тільки віртуальні персонажі, можна сказати, що фактично ми маємо справу з новим різновидом кіно. Сьогодні «розширене кіно» так само переходить до категорії відео інсталяційі перформансів, як і театральні медіа-перформанси. Не виключено, що як в театрі, так і в «розширеному кіно» зникатимуть і самі видимі екранні поверхні, а проекція йтиме на потоки гелію чи чогось подібного невидимого.

    Таке мистецтво та технології стають масовими, можливо вже через декілька років ми зможемо дивитися такі фільми та бути одним з героїв.

    Також є одна тенденція в мистецтві – бути продюсером своєї ідеї. Тобто головне концепція та ідея твору, а виконувати можеш її навіть не ти. Останній рік набуває популярності така соціальна мережа Tik Tok. В ній кожен може стати популярним демонструючи свій талант.

    На мою думку, це гарна платформа для розвитку багатьох авторів в аудіовізуальному мистецтві. Ти можеш засвітитися та тебе побачать тисячі ористувачів. За допомогою коротких відео можна демонструвати анімаційні мультфільми, звукові шоу. І таким чином популяризувати своє мистецтво.


    Питання:

    2. З якими викликами стикається сучасна сфера формальної АВМ -освіти в Україні?

    Відповідь:

    На мою думку,вагомими викликами з якими стикається сучасна сфера формальної АВМ-освіти в Україні- це старе обладнання в закладах освіти, не облаштовані кабінети , нехватка кваліфікованих викладачів та місць де навчають на АВМ напрямку. На данний час, дуже мало гарних вчителів, тощо зараз мало хто хоче йти викладати , більшість людей хоче йти працювати або на себе,або у якусь круту компанію з цілью заробити як можна більше, тому ті викладачі які зостались викладати на вагу золота, їх дуже мало.

    Також є проблемою те,що не всі студенти можуть дозволити собі одразу гарну техніку а заклад ніяк не може допомогти на перший час їм з цим. Через це викладачам складно оцінювати роботи студентів та вести процесс навчання, а студентам складно показувати весь свій потенціал та запал до роботи, бо в когось є крута зеркальна камера а хтось фотографує на старенький смартфон.

    Гадаю ,що ще декілька років цей напрямок буде розвиватися ще більше, ще більше будуть розвиватися і заклади освіти щоб надавати ще більш круту освіту.

    Питання:

    3. Які існують два різновиди арт-ринків, які є взаємопов’язаними та іноді перетинаються?

    Відповідь:



    Є два різновиди арт-ринків, які є взаємопов’язаними та іноді перетинаються:

    • Первинний арт-ринок для розміщення нових творів мистецтва

    • Вторинний ринок — для вторинного (та подальшого) продажу творів мистецтва.


    Первинний арт-ринок надає виплату авторам та митцям за їх талант ,час та інші витрати на обьект мистецтва. Вартість роботи на цьому ринку відштовхується від розміру роботи. Первинний ринок залишається досить впливовим на фоні вторинного
    Що кажучи про вторинний арт-ринок, там ціна залежить від попиту та пропозиції та дуже впливає історія продажів, репутація та ім’я автора. Якщо роботи цього автора виставляються на відомих виставках та музеях, є у колекціях відомих колекціонерів та стабільно є продажі робіт – тим вище ціна та затребуванність автора.


    Комплексна контрольна робота розроблена на основі робочої програми
    з дисципліни та затверджена на кафедрі
    (протокол № _____ від “____” ______ 2021 р.)
    Упорядник: ____________ З.І.Алфьорова


    Оцінка

    Викладач




    Прізвище

    Підпис











    написать администратору сайта