Главная страница
Навигация по странице:

  • Мектеп: «Жамбыл атындағы орта мектеп» КММ Мұғалімнің аты-жөні: Халмухаметова А.С. Сынып: 8 «В»

  • Қатысқандар: Қатыспағандар: Сабақтың тақырыбы

  • Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

  • Сабақтың мақсаты

  • Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі

  • Сабақтың ортвсы

  • Сабақтың аяғы Қорытынды Рефлексия «Екі жұлдыз, бір тілек»

  • ҚМЖ 01.12.2022ж. 8 В ГЕОМЕТРИЯ. Мектеп Жамбыл атындаы орта мектеп кмм


    Скачать 2.46 Mb.
    НазваниеМектеп Жамбыл атындаы орта мектеп кмм
    Дата07.12.2022
    Размер2.46 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаҚМЖ 01.12.2022ж. 8 В ГЕОМЕТРИЯ.docx
    ТипДокументы
    #833492

    Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:


    Күні: 29.11.2022ж.

    Мектеп: «Жамбыл атындағы орта мектеп» КММ

    Мұғалімнің аты-жөні: Халмухаметова А.С.

    Сынып: 8 «В»


    Қатысқандар:

    Қатыспағандар:

    Сабақтың тақырыбы

    Тікбұрышты үшбұрыштарды шешу


    Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

    8.1.3.7

    тікбұрышты үшбұрыштың элементтерін табу үшін300, 450, 600-қа тең бұрыштардың синус, косинус, тангенс және котангенсінің мәндерін қолдану;

    8.1.3.8

    берілген екі элементі бойынша тікбұрышты үшбұрыштың бұрыштары мен қабырғаларын табу;

    Сабақтың мақсаты

    300, 450, 600 бұрыштарының синусы, косинусы, тангенсі, котангенсі мәндерін табуды қолданады.

    Сабақтың барысы

    Сабақтың кезеңі

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу,түгендеу.Оқушы зейінін шоғырландыру.


    Үй тапсырмасы: №16-18

    есептердің шығарылуын көрсете-

    ді.






















    Сабақтың ортвсы





    Оқушыларға деңгейлік есептер беріледі.



    Оқушылар тапсырманы орындайды.Пифагор теоремасын, тікбқрышты үшбұрыштың синусын,косинусының,тангенісін және котангенісінің формуласын қолданады

    Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады.

    Дескриптор

    -Сүйір бқрыштың синусы

    -Сүйір бұрыштың косинусын қолданады

    -Сүйір бұрыштың тангенісін табады

    -Сүйір бұрыштың котангенісін табады

    -Пифагор теоремасын қолданады.




    Сабақтың аяғы

    Қорытынды

    Рефлексия

    • «Екі жұлдыз, бір тілек»

    Оқушылар өз ойларын айтады.

    Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады.





    написать администратору сайта