Главная страница
Навигация по странице:

  • Сабақтың басы

  • Сөздікпен жұмыс: Түртіп алу.  Үлкен-Больше- Big,  Тең –Равно-Equals,  Кіші-Меньше- Less

  • Сабақтың ортасы 2. Жаңа сабақты меңгеру. Оқулықтағы «Жаңа білім» бөлімінде берілген ақпаратты оқуға беремін. Тапсырма

  • ВЕНН диаграммасы

  • Сабақтың аяғы 3. Рефлексия «Еркін микрофон» әдісі

  • 4а салыстыру. Мені Отаным азастан, Адами ндылытар Педагогті атыжні


    Скачать 95.82 Kb.
    НазваниеМені Отаным азастан, Адами ндылытар Педагогті атыжні
    Дата03.11.2022
    Размер95.82 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла4а салыстыру.docx
    ТипДокументы
    #769001

    Бөлім:

    «Менің Отаным - Қазақстан», «Адами құндылықтар»



    Педагогтің аты-жөні

    Тлеуленова Айнагуль Болатовна

    Күні:

    19.10.2022

    Сынып: 4 А

    Сабақтың тақырыбы

    Салыстыру операторлары

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    4.4.1.3 салыстыру операторларын пайдалану;


    Сабақтың мақсаты

    • Scratch программалау ортасында салыстыру операторларын пайдалануды үйренеді.

    Бағалау критерйлері

    • Scratch программалау ортасында салыстыру операторларын үйреніп, жоба құрастырады



    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    І. Сабақтың басы



    1.Сабақ тақырыбы мен мақсаты, бағалау критерийлері таныстырылады.

    «Сұрақты тосып ал» әдісінде қойылатын сұрақтар:

    • «Спорт- денсаулық кепілі»?.

    • Спорт-тың денсулыққа пайдасы жайлы әңгімеле?.

    • Сен қандай спорт түрімен айналысуды ұнатасың?

    • Қандай спорт үйірмесіне мүшесін?

    • Салыстыру опреаторларын пайдаланып, Scratch-те спортқа байланысты қандай жобалар құрастыруға болады?

    Сөздікпен жұмыс: Түртіп алу.

    Үлкен-Больше- Big,

    Тең –Равно-Equals,

    Кіші-Меньше- Less

    Жаңа сабақта кездесетін сөздіктермен танысады. Бұл үштілділік білім беру жүйесіне өз септігін тигізеді. Тиімділігі: Балалар үш тілділікке дағдыланады.








    Сабақтың ортасы


    2. Жаңа сабақты меңгеру.

    Оқулықтағы «Жаңа білім» бөлімінде берілген ақпаратты оқуға беремін.

    Тапсырма: Салыстыру және логикалық операторлардың қандай ұқсастық пен ерекшеліктері бар екендігін салыстырыңдар.

    Оқушының диаграммасын тексеру барысында жетпей тұрған ақпараттарға оқулықтан нұсқау беру арқылы қолдау көрсетемін.


    Оқуға зейіні шоғырланып, өз ойын еркін айтуға дағдыланады.

    Нәтижесін ВЕНН диаграммасы арқылы көрсетеді.








    Сабақтың аяғы


    3. Рефлексия

    «Еркін микрофон» әдісі

    Бұл сөздер оқытудың мақсаттарымен сәйкес келуін қадағалаймын.


    Оқушы жаңа тақырыпқа байланысты сабақ барысында не түсінгенін және сабақ жайлы өзінің қысқаша ойын айтады.









    написать администратору сайта