Главная страница
Навигация по странице:

  • Сабақты талдау парағы

  • Жоспарлау дағдысы (0-1)

  • Оқыту мен оқу (0-1)

  • Бағалау(1-0)

  • АКТ қолдануы (1-0)

  • Қысқаша қорытынды

  • Мектеп директорының қолы

  • Талдау парағы. Сабақты талдау Баян дурысы15.02.23 (1). Оыту сапасы Сабаты талдау параы Кні 09. 02. 2023 Пні Информатика Педагогті та


    Скачать 29.07 Kb.
    НазваниеОыту сапасы Сабаты талдау параы Кні 09. 02. 2023 Пні Информатика Педагогті та
    АнкорТалдау парағы
    Дата27.03.2023
    Размер29.07 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаСабақты талдау Баян дурысы15.02.23 (1).docx
    ТипДокументы
    #1017321

    Оқыту сапасы Сабақты талдау парағы

    Күні: 09.02.2023 Пәні: Информатика Педагогтің ТАӘ:Тастанова Баян Өмірзаққызы

    Сыныбы:



    Барлық оқушы саны:

    17

    Сабаққа қатысқаны:

    16

    Сабақтың тақырыбы:

    Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері

    МЖМБС оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    Python (пайтон) тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу;

    Сабақтың мақсаттары:

    Python тілінде арифметикалық өрнектерді бағдарламалау кодын жазады

    Сабақтың кезеңі

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бақылаушының пікірлері

    Сабақтың барысы / түсініктемелер / жұмыс формалары / көрнекілік / акт

    • Акт мен цифрлық ойын әдістері қолданылды;

    • Оқушылар сабақта компьютерде практикалық жұмысты өз бетінше орындауға ықпал жасады;

    • Сабақта жеке, топтық, практикалық жұмыс түрлері қолданылды.

    • Сабақта оқушылар белсенділігін тақырыпқа қызығушылықпен , мұғалімге деген ілтипаттылығын танытты;

    • Сабақ барысында барлық қауіпсіздік ережелері сақталды;

    • Сабақ соңында балалар мұғалімге орындалған практикалық жұмысты көрсетті, егер бағдарлама кодын жазуда қиындықтар туындаса, мұғалімнен сұрады.

    • Сондай-ақ мұғалім сабақ соңында оқушыларға код жазуды жеңілдететін бағдарламалар туралы айтып берді.




    Мұғалім барлық жоспарланған материалды ұсынды, барлық сабақтың жалпы мақсаты орындалды, білімді тексеруге байланысты тапсырмалар орындалды. Сабаққа қатысқан оқушыларға тиісті бағалар қойылды. Үйге тапсырма уақытында берілді, мұғалім түсініктеме берді.


    Кері байланыс және ұсынымдар:

    Мұғалімге сабақ жоспарын құру барысында:A,B,C деңгейіндегі тапсырмаларды құрастыру.Сұрақ түрлерін түрлендіру ,қызықты сұрақтармен алмастыру.Сабақта тақырып бойынша өзара талқылау жүргізуге оқушыларды жетелеу.Оқушыларға қажеттілігіне байланысты сұрақ қоюға мүмкіндік беру жұмыстарына мұғалім назар аудару қажет.

    Сабаққа қатысушы:__________________________________________________________

    Қолы:____________

    Сабақты талдау парағы


    Күні:

    09.02.2023

    Сыныбы:



    Пән : Информатика Тақырыбы

    Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері

    Оқыту тілі

    қазақ

    Сыныптағы оқушылар саны

    17

    Сабаққа қатысқандар саны

    16

    Сабаққа қатысушы


    Мұғалім:

     

    Әлсіз 1

    Мықты 2

    Күшті 3

    Жоспарлау дағдысы (0-1)



     

     

     жоспар талапқа сай құрылым далған (№130 бұйрық 7 қосымша)

     

    +

     

     оқу мақсаты пәннің оқу бағдарлмасынан алынған

     

    +

     

     сабақтың мақсаты/бағалау критерийлері оқу мақсатына сәйкес

     

    +

     

     оқу мақсатына сәйкес оқушылардың алдыңғы білімдерін пайдалану жоспарланған

     

    +

     

     ұсынылған ақпарат мазмұны оқу мақсатына сәйкес

     

    +

     

     таңдап алынған оқу әдістері оқу мақсатына жетуге бағытталған

     

    +

     

     қалыптастырушы бағалау жоспарланған

     

    +

     

    (балл қашықтан оқытылған кезде қолданылған)

     




     

     белсенді оқу әдістері жоспарланған

     -




     

     саралау әдістері енгізілген

     -




     

     жоспарда сабақтың барлық кезеңдері қамтылған

     

    +

     

    Оқыту мен оқу (0-1)

     




     

     Сабақ мақсатымен таныстырады

     

    +

     

     сабақтың мақсаты/ бағалау критерийлерін оқушылармен бірлесе талдайды/ сабақ мақсатын оқушылар түсінеді

     

    +

     

     оқушылар өздерін еркін және жайлы сезінеді

     

    +

     

     Тапсырмаға нұсқауды нақты береді

     

    +

     

     Жеке, жұптық, топтық жұмыс түрлерін ұйымдастырады

     

    +

     

     мұғалім ақпаратты нақты және түсінікті жеткізеді

     

    +

     

     мұғалім/оқушы академиялық тілді қолданады

     

    +

     

     мұғалім жабық сұрақ қояды

     -




     

     мұғалім оқушыларды ойлануға жетелейтін ашық сұрақтарды қояды

     

    +

     

     мұғалім оқушылардың жауабын шыдамдылықпен күтеді

     

    +

     

     Барлық оқушының оқу үдерісіне тартады

     

    +

     

     оқушылар бірін-бірі оқытады

     

    +

     

     оқушылар өзара талқылау жүргізеді, пікірталас жүргізеді

     -




     

     (оқулықтан бөлек) қосымша дереккөздерінен ақпарат ұсынады

     

    +

     

     оқушыларға қажеттілігіне байланысты сұрақ қоюға мүмкіндік берілген

     -

     

     

     мұғалім оқушылардың сұрағына жауап береді

     

    +

     

     мұғалім оқушыларға берілген тапсырманы орындау уақытын ескеріп отырады/оқушылар уақытты алдын-ала біледі

     

    +

     

     қажеттілігіне қарай жекелеген оқушыларға қолдау көрсетеді

     

    +

     

     жоспарланған әрекеттер іске асырылды (сабақ жоспарға сәйкес өткізілді)

     

    +

     

     Сабақ мақсатына жету деңгейіне/ өз оқуына қатысты оқушылардың рефлексия жүргізеді

     

    +

     

     

     




     

    Бағалау(1-0)

     




     

     мұғалім оқушылардың сабақ мақсатын түсінгенін бағалайды/ назарда ұстайды

     

    +

     

     мұғалім оқушылардың сабақта оқу мақсатына сай берілген жаңа білімді түсіну дәрежесін бағалайды

     -




     

     мұғалім оқушылар сындарлы кері байланыс ұсынады

     -




     

     оқушыларға бір-біріне кері байланыс беруге мүмкіндік беріледі

     

    +

     

     өзін-өзі бағалау ұйымдастырылады

     

    +

     

     өзара бағалау үдерісі ұйымдастырылады

     

    +

     

     оқушылар оқыту/оқу әдісіне қатысты мұғалімге кері байланыс ұсына алады

     

    +

     

     сабақта бағалау критерийлері мен ойлау деңгейіне сай қалыптастырушы бағалау тапсырмасы ұсынылады

     -




     

     қалыптастырушы бағалау тапсырмасының дескрипторлары алдын-ала анықталған/оқушылармен бірге анықталады

     

    +

     

     оқушылар қалыптастырушы бағалау тапсырмасын орындау нәтижесіне қатысты дескрипторларға негізделген сындарлы кері байланыс алады

     

    +

     

     

     




     

    АКТ қолдануы (1-0)

     




     

      ақпаратты визуализациялау құралы ретінде қолданады

     

    +

     

      оқушылар арасында талқылау ұйымдастыру үшін түрлі АКТ қосымшаларын қолданады

     

    +

     

      интерактивті тапсырмалар

     

    +

     

      білім беру платформаларының ресурстарын қолданады

     

    +

     

      интернет медиафайлдарды қолданады (аудио, видео)

     

    +

     

      оқушылардың оқу жетістігін бағалау үшін қолданады

     

    +

     

      оқушылар АКТ ресурстары арқылы өнім жасайды

     

    +

     




     

    +

     

    Қысқаша қорытынды: ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    Мектеп директорының қолы:

    «Таныстым» Пән мұғалімі:


    написать администратору сайта