Главная страница
Навигация по странице:

  • Бөлім: Ғылым мен техниканың соңғы жаңалықтары. Майкл Х.Харт «100 ұлы қадам» атты кітабынан - «Альберт Эйнштейн».

  • Күні: Сынып

  • Сабақтың кезеңі/уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті

  • Сабақтың ортасы Жазылым.

  • Сабақтың соңы Жазылым.

  • 25-саб 7-сын көкжиек. Орта білім беру йымдарыны педагогіне арналан саба жоспары немесе ыса мерзімді жоспар Сабаты таырыбы


    Скачать 0.92 Mb.
    НазваниеОрта білім беру йымдарыны педагогіне арналан саба жоспары немесе ыса мерзімді жоспар Сабаты таырыбы
    Дата01.06.2022
    Размер0.92 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла25-саб 7-сын көкжиек.docx
    ТипДокументы
    #561955

    Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар

    Сабақтың тақырыбы: Академиктің стипендиясы (екінші сабағы)

    Сабақтың барысы:

    Бөлім: Ғылым мен техниканың соңғы жаңалықтары. Майкл Х.Харт «100 ұлы қадам» атты кітабынан - «Альберт Эйнштейн».




    Күні:




    Сынып: 7 (көкжиек баспасы)

    Қатысушылар саны:

    Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тықырыбы: Академиктің стипендиясы




    Сабақтың мақсаты: 7.4.2.1 –эссе құрылымы мен дамуын сақтап, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазу;




    Сабақтың кезеңі/уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    Жазылым.

    1-тапсырма



    Мәтіннен институттар мен университеттердің атауларын теріп жазады.

    Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды.



    Слайд


    Сабақтың ортасы

    Жазылым.

    7-тапсырма Берілген көңіл күй одағайларын пайдаланып, мәтінге қатысты өзіңнің әртүрлі көңіл күйіңді білдіретін сөйлемдер құрап жаз.


    Айтылым.

    3-тапсырма Диалогті сұрақтармен толықтырып, әрі қарай жалғастырыңдар.







    Берілген көңіл күй одағайларын пайдаланып, мәтінге қатысты өзіңнің әртүрлі көңіл күйіңді білдіретін сөйлемдер құрап жазады.

    Диалогті сұрақтармен толықтырып, әрі қарай жалғастырып айтады.



    ҚБ:«Смайлик» әдісі. Бәрі дұрыс болса, көңілді смайлик, қате болса көңілсіз смайлик, дұрыс емес болса , ашулы смайлик.




    «Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау






    Сабақтың соңы

    Жазылым.

    9-тапсырма Мәтінге сүйеніп, кестені толтыр.



    Мәтінге сүйеніп, кестені толтырып жазады.

    ҚБ:Қошемет арқылы бағалау






    Үйге тапсырма беру

    10-тапсырма «Интервью» рөлдік ойыны. Жас журналист пен академик А.Жұмаділдаевтың 9-10 үнқатымнан тұратын сұхбатын көрсетіңдер.












    написать администратору сайта