Главная страница
Навигация по странице:

  • § 4.6 HTML ТІЛІНДЕ ПРАКТИКАЛЫҚ

  • Барлық оқушы

  • Өткен сабақты пысықтау: «Сынық вагон» әдісі

  • «Миға шабуыл» әдісі

  • «Кім жылдам» ойыны Оқушылар берілген тапсырмаларды жылдам орындайды. Ауызша мадақтау, ынталандыру 1-тапсырма.

  • 2-тапсырма. Кесте құру. Оқулықтағы тапсырма бойынша кесте құрыңдар.Дескриптор

  • Кері байланыс: «Рефлексиялық нысана» әдісі

  • Информатика ҚМЖ. 28 ақпан 10 сынып. Педагогты атыжні Жайлау ділет ктемлы


    Скачать 16.41 Kb.
    НазваниеПедагогты атыжні Жайлау ділет ктемлы
    АнкорИнформатика ҚМЖ
    Дата01.03.2023
    Размер16.41 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла28 ақпан 10 сынып.docx
    ТипДокументы
    #963202

    Бөлім

    Веб-жобалау

    Педагогтың аты-жөні

    Жайлау Әділет Өктемұлы

    Күні: 28.02.2023ж.

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып: 10 «А, Ә»




    Сабақтың тақырыбы

    § 4.6 HTML ТІЛІНДЕ ПРАКТИКАЛЫҚ ЖҰМЫС

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    10.4.2.1 веб-беттерді жасауда HTML тегтерін қолдану

    Сабақтың мақсаты

    Барлық оқушы: HTML тілінде көп сатылы тізім жасай алады

    Көпшілік оқушы: HTML тілінде кесте құрады

    Кейбір оқушы: HTML тілінде құжатқа мәтін енгізе алады

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    1.Ұйымдастыру

    2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\


    3. Жаңа сабақты меңгерту

    4. Бекіту

    Сәлемдесу, түгендеу

    Өткен сабақты пысықтау: «Сынық вагон» әдісі

    Оқушылар арасынан сарапшылар сайланады. Вагондар нөмірленеді. Сарапшылардың міндеті – вагондарды рельске қосу. Кезекпен нөмір бойынша вагондарды шақырады. Олар тараудың басынан білетіндерін айтады. Сарапшылар кез келген жерінен тоқтатып, келесі вагонды шақырады.

    Жалғастырылмаған вагон сынық болады. Оған соңына дейін тыңдап, қайталауға мүмкіндік беріледі.

    Оқушылардың жауаптарын ауызшабағалау

    «Миға шабуыл» әдісі

    Қандай программалау тілдерін білесіңдер?

    HTML тілінің өздеріңе таныс басқа программалау тілдерінен қандай ерекшелігі бар деп ойлайсың?

    «Кім жылдам?» ойыны

    Оқушылар берілген тапсырмаларды жылдам орындайды.

    Ауызша мадақтау, ынталандыру

    1-тапсырма. Көпсатылы тізім жасау. Дескриптор:

    Көпсатылы тізім жасай алады.

    Фигуралар арқылы бағалау

    2-тапсырма.

    Кесте құру. Оқулықтағы тапсырма бойынша кесте құрыңдар.

    Дескриптор:

    Кесте құра алады.

    Фигуралар арқылы бағалау
    3-тапсырма. Мәтін енгізу. Дескриптор:

    HTML тілінде құжатқа мәтін енгізеді.

    «Эссе» жазу

    Оқушылар HTML тілінде веб-бет жасаудың артықшылығы мен кемшілігі туралы ойларын жазады.

    Өздерін бағалайды
    Кері байланыс: «Рефлексиялық нысана» әдісі Нысананың суреті төрт бөлікке сызылады: «Белсенді қатыстым», «Қызықты болды», «Түсінікті болды»,

    «Жаңаны білдім». Оқушылар өз пікірлерін жазады.


    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады

    Мұғалімді тыңдайды

    Күнделік кз

    ФБ қою арқылы бағалау

    жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру

    Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету

    Фигуралар арқылы бағалау

    Бірін-бірібағалайды


    АКт

    Интернет желісі

    Ютуб каналы

    Дарын онлан

    Кітап




    написать администратору сайта