Главная страница
Навигация по странице:

  • Терминдер кестесі

  • «Константинополь»

  • Кейбір оқушыға: - Әр сөз табына бес-бестен мысалдар жаз. Тапсырманы орындайды. Дескриптор

  • Кері байланысты «Аяқ т алмаған сөйлем+1 сыйлық» әдісі

  • 3кл қазақ тілі курс сабақ. Педагогті атыжні Музаппарова Р. О


    Скачать 169 Kb.
    НазваниеПедагогті атыжні Музаппарова Р. О
    Дата17.05.2023
    Размер169 Kb.
    Формат файлаdoc
    Имя файла3кл қазақ тілі курс сабақ.doc
    ТипДокументы
    #1137334

    Қысқа мерзімді жоспар     


    Бөлім

    Өнер

    Педагогтің аты-жөні

    Музаппарова Р.О

    Сабақтың тақырыбы

    Сөз таптары

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    3.2.3.1 мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру

    3.4.2.3 сөйлемнен сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) табу

    Сабақтың мақсаты

    мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастыру, жауап беру және сөз таптарын ажырату.

    сурет бойынша әңгіме құрап, сұрақ қойып, сөйлемді сөз таптарына талдай алу.

    әр сөз табына бес-бестен мысалдар жаза алу.

    Бағалау критерийлері

    мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастырады, жауап береді және сөз таптарын ажыратады.

    сурет бойынша әңгіме құрап, сұрақ қойып, сөйлемді сөз таптарына талдай алады.

    әр сөз табына бес-бестен мысалдар жаза алады.

    Сабақтың барысы

    Сабақтың кезең

    уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар


    Белсенді оқыту әдістері сұрақ қою және талқылау


    Қорытынды щығару және есте сақтау


    Ж.Ж«Терминдер кестесі» әдісі арқылы жеке-жеке кесте таратып әр кестеге сөз таптары жазылған тұсына жоғарыдағы мысалдарды орналастыру

    Алма,секірді,жасыл,екі,Мерей,жүгірді сары,бес,доп,оқыды,әдемі,жетінші

    Зат есім

    Сан есім

    Сын есім

    Етістік















    «Константинополь» әдісі

    Әр топтан бір көшбасшы шығып өз тобын қорғайды.Әр сөз табына кемі бестен жоғары мысалдарды секунтда айтып шығу.Уақытты белгілеу арқылы жылдамдықты көбейту


    Тапсырманы орындайды,жазады


    Дескриптор:

    Сұрақтарды қояды

    Сөз таптарын ажыратады

    Мысалдарды дұрыс орналастырады

    Дескриптор:

    Уақытты үнемдейді

    Жылдамдыққа ілесу арқылы мысалдарды көп айтады

    Қатесіз айтып шығады


    Презентация

    карточка

    Саралау тәсілі


    2 мин

    Бекіту

    10 мин

    6-жаттығу.



    Суретке қарау. Тақырыбын анықтау.

    -Сурет бойынша әңгіме құра.

    Мәтініңді жаз. Жазған мәтініңде қай сөз таптарының сөздерін қолданғаныңды анықта. Құралған мәтін бойынша сұрақтар құрастыру керек
    Кейбір оқушыға:

    - Әр сөз табына бес-бестен мысалдар жаз.



    Тапсырманы орындайды.


    Дескриптор:

    Сурет тақырыбын анықтап, мәтін құрап жазады.

    Мәтінде қолданған сөз таптарын анықтайды

    Жазған мәтін бойынша сұрақтар құрастырады-

    Дескриптор:

    - Жағдаяттан шығу жолдарын қарастырады-2балл.


    Оқулық, дәптер


    Кері байланыс

    5 мин

    Кері байланысты «Аяқталмаған сөйлем+1 сыйлық» әдісі арқылы сабақты қорытындылау.

    • Мұғалім оқушылар жауабын талдап, өз қалыптастырушы бағасын қояды.


    Рефлекся

    Сабақтан үйренгенін айтады.


    ҚБ балын қояды.







    написать администратору сайта