Главная страница
Навигация по странице:

  • Рефлексия: «БББ кестесі» әдісі

  • дОКЛАД. 9 сынып баяндама. Педагогты атыжні Успангалиева Жулдыз


    Скачать 239.67 Kb.
    НазваниеПедагогты атыжні Успангалиева Жулдыз
    АнкордОКЛАД
    Дата19.12.2021
    Размер239.67 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла9 сынып баяндама.docx
    ТипДокументы
    #309608

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім




    Педагогтың аты-жөні

    Успангалиева Жулдыз

    Күні:




    Сынып 9

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    Деректер базасымен жұмыс

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


          1. - электронды кестеде деректер базасын құру;

    9.2.2.3 - деректерді іздеуді, сұрыптауды және сүзгілеуді жүзеге асыру

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    Шағын жобаларды қорғауда электронды кестеде деректер базасын қолдану

    Көптеген оқушылар:

    Деректер базасын құруда объектілерді қолдану;

    Кейбір оқушылар:

    Жобаларды орындауда деректер базасын өз бетінше таңдап жұмыс жасау.


    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1.Оқушылармен амандасу.

    2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    3.Үй тапсырмасын тексеру.

    Pollie.app платформасында тест

    жаттығуларын орындау



    ҚБ: стикермен бағалау

    4.Деректер базасымен жұмыс жасауда алған білімдеріңді күнделікті өмірде (үйде, мектепте және т.б. ) қалай қолдануға болады деп ойласың? Нақты ұсыныстар, дәлелді мысалдар келтір.




    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.

    4 Pollie.app платформасында тест

    жаттығуларын орындайды.


    стикер



    Компьютер немесе телефон

    Интербелсенді тақта

    Bilimland.kz

    Сабақтың ортасы

    «Бәйге» әдісі quizlet.com сайты арқылы сабақты бекіту



    Топтық жұмыс: «Пікірталас»

    «Деректер базасын қолданудың артықшылығы мен кемшілігі» Дескриптор

    Деректер базасын қолданудың артықшылығы мен кемшілігін салыстырады.

     Оқушылардың іс-әрекеттерін смайликтер арқылы бағалау.

    Практикалық тапсырмалар

    Жоба тапсырмалары:

    Сынып үлгерімін есептеуге арналған тәжірибелік жоба жұмысын орында. Жобада төмендегі жағдайлар қарастырылуы керек.

    1.Жазбаларда (Запись) оқушылардың аты-жөні жазылуы керек. Өрістерде сыныптың сол тоқсандағы оқыған пән атаулары жазылуы тиіс. Жобаның деректер қорын құрауда Форма батырмасын қолдан.

    2.Жоба пішіні тартымды, деректерді оқу ыңғайлы, маңызды тұстары түстермен ерекшеленген болуы керек.

    3.Ең соңғы жазбаларда (қатарларда) сыныптың пәндер бойынша орта бағасы, үлгерім пайызы болу керек болса, соңғы өрістерде (баған) жеке оқушының тоқсандағы орта бағасы білім сапасының пайыздық көрсеткіші берілуі керек.

    4.Сұрыптау көмегімен сыныптағы оқушылардың білім сапасының кемуі бойынша ретте.

    5.Қарапайым сүзгі арқылы жекелеген пәндерді тек үздік оқыған оқушыларды анықтау.



    Формативті бағалау

    Смайликтер арқылы






    Әр оқушы жұптаса отырып орындайды

    Оқушы берілген тапсырманы компьютерде орындайды.



    quizlet.com

    Интербелсенді тақта

    Компьютер

    Компьютер


    Сабақтың соңы

    1.Оқушыларға Online Test Pad

    Тест сұрақтарына жауап береді.


    Рефлексия: «БББ кестесі» әдісі

    -Білемін .

    -Білгім келеді.

    -Білдім. деп кестеге тотырады.


    Өзін-өзі бағалау.




    Интербелсенді тақта


    Үй тапсырмасы

    Тест құрастырып келу.










    написать администратору сайта