Главная страница
Навигация по странице:

  • Пәні:Қарапайым математикалық ұғымдарды қалыптастыру Тәрбиеші: Сыдыкова Д.С Күні: 09.01.23

  • Тақырыбы Геометриялық пішіндер Сабақтың мақсаты

  • Іс-әрекет кезендері Тәрбиеші әрекеті Балалардың іс — әрекеті

  • Психологиялық ахуалды қалыптастыру Шаттық шеңбері

  • Ұйымдастыру кезеңі, ізденіс Жаңа сабақ Сергіту сәті

  • Геометриялық пішіндер арқылы топқа бөлу 1. Зымыран тобы 2. Кеме тобы 3. Үй тобы

  • Паравоздағы мысалдарды шығару 4+2= 5*3 5+2=6-3= 4*1 6*6Кір кыстырғыш әдісі

  • 4.Геометриялық пішіндерді ата 5.Үшбұрышқа ұқсас заттарды ата

  • ашық сабақ математика. Пн Математика негіздері Таырыбы Геометриялы пішіндер Трбиеші Сыдыкова Д. С 20222023 оу жылы


    Скачать 78.88 Kb.
    НазваниеПн Математика негіздері Таырыбы Геометриялы пішіндер Трбиеші Сыдыкова Д. С 20222023 оу жылы
    Дата22.04.2023
    Размер78.88 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаашық сабақ математика.docx
    ТипДокументы
    #1080737


    Пән: Математика негіздері

    Тақырыбы: Геометриялық пішіндер

    Тәрбиеші: Сыдыкова Д.С

    2022-2023 оқу жылы

    Пәні:Қарапайым математикалық ұғымдарды қалыптастыру

    Тәрбиеші: Сыдыкова Д.С

    Күні: 09.01.23




    Тақырыбы

    Геометриялық пішіндер

    Сабақтың мақсаты

    Білімдерін жетілдіру

    Геометриялық пішіндерді ажыратып,дұрыс атау.

    Көрнекіліктер

    Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік, әдістер

    Іс-әрекет  кезендері

    Тәрбиеші  әрекеті

    Балалардың   іс — әрекеті

     Психологиялық ахуалды қалыптастыру

     

     

     

    Шаттық шеңбері
    Қайырлы таң ұстазым

    Қайырлы таң достарым

    Шеңберге тұрайық

    Жылулық сыйлайық
    Доброе утро,учитель

    Доброе утро друзья

    Посмотрите друг на друга

    Пожелайте добра



    Балалар шаттық шеңбер құрады


    Балалар алдағы өтетін сабаққа дайындық жасайды



    Ұйымдастыру 

    кезеңі, ізденіс       

     


    Жаңа сабақ

     

     

     

     

    Сергіту сәті

    Қорытынды


    «Мозайка» әдісі

    Геометриялық пішіндер арқылы топқа бөлу

    1.Зымыран тобы 2. Кеме тобы 3. Үй тобы

    Өткенді пысықтау

    «Сұрақ-жауап» әдісі

    1. 1-10 дейін тура және кері сана.

    2. 1-10дейін орыс тілінде тура және кері сана.

    3. Тақ сандар мен жұп сандарды ата?

    Паравоз ойыны

    Паравоздағы мысалдарды шығару

    4+2= 5*3 5+2=

    6-3= 4*1 6*6

    Кір кыстырғыш әдісі

    Көршісін тап
    …. 4 … …. 3 …. …. 5 ….. ….. 2 …. …… 6 ….

    Жұмбақпен жаңа сабақ ашу

    Атына сай балалар

    Үш бұрыш,үш жағы бар.

    Ол пішінді кім табар?(үшбұрыш)
    Төрт бұрышы бар,төрт қабырғасы бар

    Бұл қай пішін?(тіктөртбұрыш)
    Допқа өзі ұқсайтын

    Ерекше бір пішін бар,

    Атын оның атыңдар? (шеңбер)

    Ал ,балалар тұрайық

    Қолдан шеңбер құрайық

    Түзу болып тұрайық

    Үшбұрышты құрайық

    Топтықтық жұмыс

    1.Геометриялық пішіндерді тап,боя


    «Күннің нұры» әдісі

    1.Тіктөртбұрыштарға ұқсас заттарды ата?

    2.Шаршыға ұқсас заттарды ата?

    3.Шеңберге ұқсас заттарды ата?

    4.Геометриялық пішіндерді ата?

    5.Үшбұрышқа ұқсас заттарды ата?










    Балалар қимылмен көрсетеді






    написать администратору сайта