Главная страница

0-дік талдау. Пн Орындаан


Скачать 61.95 Kb.
НазваниеПн Орындаан
Дата09.11.2022
Размер61.95 Kb.
Формат файлаdocx
Имя файла0-дік талдау.docx
ТипДокументы
#778473
страница3 из 3
1   2   3






Меңгерілген тапсырмалар

Қиындық тудырған тапсырмалар

Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі

Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың

себептері

Жоспарланған түзету жұмысы

1

Жоғары орта балл алған оқушылар үшін өсу гормонын табу.

Өсу гормонын қандай без бөлетінін табу.

Безді табу.

Өсу горонын білмейді

Сабақ барысында қайталау жұмыстарын жүргізу



  1. 0-дік кесінді нәтижелерін талдау білім алушылардың келесі білім деңгейін көрсетті:


Жоғары (В): 85-100%, (білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Бекен Аяулым, Жанымхан Ұлданай, Маханбетова Фариза, Тұрғын Бақкелді.
Жақсы (D):84-65%, (білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Абдиалим Айсұлу, Абулова Динара, Алибек Ұлмекен, Әбілқадыр Шұға, Нұрғали Жасұлан,Сохатов Назархан
Орта (С): 64-40%, білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Ершад Бейбарыс, Жақсылық Нұрбек, Кадирбергенов Бағдаулет, Каримсакова Асел ,Кенесбай Ринат, Кенесбай Садуақас, Махан Жансая, Мұратжанұлы Бекзат, Рысбеков Мурат, Сатыбалды Ерсұлтан, Төлепберген Жанерке, Убайдуллаев Ринат, Файзуллаева Альбина.
төмен(Н): 0-39%, білім алушылардың аты-жөнін көрсету) жоқ

Дата: 09.09.2022ж.
Педагогтің (Т.А.Ә.) Мирманова А.Н.

_№59 орта мектебі______

(білім беру ұйымының атауы)
Әкімшілік-диагностикалық бақылау жұмысын жүргізу қорытындылары бойынша талдау
0-дік кесінді биология пәні бойынша

Сынып: 9"Ә"

Жалпы білім алушылар саны: 24

Педагог: Мирманова А.Н.

Мақсаты: 0-дік кесінді нәтижелерін талдау


Пән

Орындаған білім алушылар саны

Макс балл

ЖБ балдарының пайыздық мазмұны

Сапа %

Үлгерім %










төмен

орта

жоғары










0-39%

40-84%

85-100%













Биология

24

20

13

8

2

41%

100










































Меңгерілген тапсырмалар

Қиындық тудырған тапсырмалар

Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі

Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың

себептері

Жоспарланған түзету жұмысы

1

Жоғары орта балл алған оқушылар үшін өсу гормонын табу.

Өсу гормонын қандай без бөлетінін табу.

Безді табу.

Өсу горонын білмейді

Сабақ барысында қайталау жұмыстарын жүргізу


  1. 0-дік кесінді нәтижелерін талдау білім алушылардың келесі білім деңгейін көрсетті:


Жоғары (В): 85-100%, (білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Анатаева Алтынай, Зейнедулла Ерсұлтан
Жақсы (D):84-65%, (білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Айсатар Әсел, Әбілхан Аружан, Жақаш Құндыз, Кеңес Нұртас, Мұртаза Алмаз, Сарсенбаева Ақнұр, Таубай Бекарыс ,Шегенбаев Әмірхан
Орта (С): 64-40%, білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Абдираймова Альбина, Аметов Данияр, Бахтыбаева Айгерим, Ермекбай Асхат, Ертаев Жамбыл, Жалгасова Ақжарқын, Кенжебай Анар, Кубахан Арайлым, Нагашбаев Есимхан, Назарова Айгерім, Нұрымбетов Ескендір, Сүйіндікова Перизат, Уразмағанбетов Мирас.
төмен(Н): 0-39%, білім алушылардың аты-жөнін көрсету) жоқ

Дата: 09.09.2022ж.
Педагогтің (Т.А.Ә.) Мирманова А.Н.

_№59 орта мектебі______

(білім беру ұйымының атауы)
Әкімшілік-диагностикалық бақылау жұмысын жүргізу қорытындылары бойынша талдау
0-дік кесінді биология пәні бойынша

Сынып: 10"А"

Жалпы білім алушылар саны: 17

Педагог: Мирманова А.Н.

Мақсаты: 0-дік кесінді нәтижелерін талдау


Пән

Орындаған білім алушылар саны

Макс балл

ЖБ балдарының пайыздық мазмұны

Сапа %

Үлгерім %










төмен

орта

жоғары










0-39%

40-84%

85-100%













Биология

17

20

10

5

2

41%

100










































Меңгерілген тапсырмалар

Қиындық тудырған тапсырмалар

Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі

Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың

себептері

Жоспарланған түзету жұмысы

1

Жоғары орта балл алған оқушылар үшін екі жұп қарама – қарсы белгілерін табу.

Екі жұп қарама – қарсы белгілері бойынша шағылыстыруды табу.

Шағылыстыруды табу.

Шағылыстыруды білмейді

Сабақ барысында қайталау жұмыстарын жүргізу



1.0-дік кесінді нәтижелерін талдау білім алушылардың келесі білім деңгейін көрсетті:
Жоғары (В): 85-100%, (білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Cұлтанбаева Жанерке, Ермахан Аяулым.
Жақсы (D):84-65%, (білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Жұмабекова Зарина, Марқабаева Лариса, Нурлибеков Нурсейт, Нұрғалиев Заманбек, Тохтабаев Ақылбек.

Орта (С): 64-40%, білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Абдуманобова Айнур ,Әбдіжаббар Жандәулет, Бекпанова Дильфуза , Ерназаров Азамат, Мусабеков Жандарбек, Назарбаева Жансая, Нурлыбаева Фарида, Оразмахамбет Диана, Холдарбекова Жанар, Эльбрусов Еркебұлан.

төмен(Н): 0-39%, білім алушылардың аты-жөнін көрсету) жоқ
Дата: 09.09.2022ж.
Педагогтің (Т.А.Ә.) Мирманова А.Н.

_№59 орта мектебі______

(білім беру ұйымының атауы)
Әкімшілік-диагностикалық бақылау жұмысын жүргізу қорытындылары бойынша талдау
0-дік кесінді биология пәні бойынша

Сынып: 10"Б"

Жалпы білім алушылар саны: 26

Педагог: Мирманова А.Н.

Мақсаты: 0-дік кесінді нәтижелерін талдау


Пән

Орындаған білім алушылар саны

Макс балл

ЖБ балдарының пайыздық мазмұны

Сапа %

Үлгерім %










төмен

орта

жоғары










0-39%

40-84%

85-100%













Биология

26

20

15

8

3

42%

100










































Меңгерілген тапсырмалар

Қиындық тудырған тапсырмалар

Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі

Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың

себептері

Жоспарланған түзету жұмысы

1

Жоғары орта балл алған оқушылар үшін екі жұп қарама – қарсы белгілерін табу.

Екі жұп қарама – қарсы белгілері бойынша шағылыстыруды табу.

Шағылыстыруды табу.

Шағылыстыруды білмейді

Сабақ барысында қайталау жұмыстарын жүргізу



  1. 0-дік кесінді нәтижелерін талдау білім алушылардың келесі білім деңгейін көрсетті:


Жоғары (В): 85-100%, (білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Арыстанова Женисгул, Бұхарбаева Айсұлу, Ермек Ақбота.
Жақсы (D):84-65%, (білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Жолдасбай Айгерім ,Кадирбергенова Аружан, Қаржауова Балжан, Қабақбай Еркебұлан ,Нұрмахан Жансая, Оңғарбай Бейбарыс, Султанова Айсанем, Толыбаева Аягөз.
Орта (С): 64-40%, білім алушылардың аты-жөнін көрсету)

Бақыт Нұрсипат, Бердібай Амина, Бисемуратов Алмат, Есбосын Алина, Жайманов Руслан, Жанибеков Абзал, Жарылқасын Зарина, Қожагелдиев Нұрлыбек, Құлсары Асылай, Муратова Марина, Орналиев Бауыржан, Парахатова Мунира, Тоқтарбай Назарбек, Турганбаев Талгат, Шапиханов Айбек.
төмен(Н): 0-39%, білім алушылардың аты-жөнін көрсету) жоқ
Дата: 09.09.2022ж.
Педагогтің (Т.А.Ә.) Мирманова А.Н.
1   2   3


написать администратору сайта