Главная страница
Навигация по странице:

  • Оқу мақсаттары: 1.2.2.1. Ауа райының адамға және оның іс-әрекетіне әсерін анықтау.

  • Ауа райын анықтай алу. Оқушылардың көпшілігі орындай алады:Жыл мезгілдерін ажырата алу

  • Ауа райының адамға тигізетін әсері туралы әңгімелейді. Ауа райының адам іс-әрекетіне ықпалын анықтайды

  • ІІІ тапсырма Ойлан-жұптас» (Жұптық жұмыс).Өздерің тұратын елді мекеннің ауа райын сипаттап шартты белгілерді қолданыңыздар

  • -бос уақытты табиғатта өткізуге қолайлы ауа райын анықтайды;

  • Кері байланыс.

  • I.Ұйымдастыру кезеңі. Топқа бөлу. «Мозайка» тәсілі. I топ.Күз. IІ топ.III топ.Көктем. IVтоп. Жаз. “Миға шабуыл” Ауа райы туралы бейнекөрініс көрсету.

  • Пні Дниетану Орта таырыбы Бізді оршаан лем. Блім Климат жне ауа райы. Сабаты таырыбы Ауа райы деген не


    Скачать 0.6 Mb.
    НазваниеПні Дниетану Орта таырыбы Бізді оршаан лем. Блім Климат жне ауа райы. Сабаты таырыбы Ауа райы деген не
    Дата18.11.2021
    Размер0.6 Mb.
    Формат файлаpptx
    Имя файла1513936896.pptx
    ТипДокументы
    #275415

    Пәні: Дүниетану Ортақ тақырыбы:Бізді қоршаған әлем. Бөлім:Климат және ауа райы. Сабақтың тақырыбы: Ауа райы деген не?


    Тілдік мақсат

    Ауа-райы-погода-weather

    Оқу мақсаттары:

    1.2.2.1. Ауа райының адамға және оның іс-әрекетіне әсерін анықтау.

    1.2.3.1. Жыл мезгілдеріне орай табиғатта бос уақытты өткізу мүмкіндіктерін анықтау.

    Сабақ мақсаттары:

    Барлық оқушы орындай алады:

    Ауа райын анықтай алу.

    Оқушылардың көпшілігі орындай алады:Жыл мезгілдерін ажырата алу

    Кейбір оқушылар орындай алады:Жыл мезгілдеріне орай табиғатта бос уақытты қалай өткізу керек екенін айту.

    Бағалау критерийлері:

    Ауа райының адамға тигізетін әсері туралы әңгімелейді.

    Ауа райының адам іс-әрекетіне ықпалын анықтайды

    Ітапсырма.

    «Ойлан,топтас-талқыла»

    Топпен жұмыс

    1-топ Ауа-райы қалай өзгереді?

    2-топ:Адамдао қалай киінеді?

    3топ:Жылмезгіліндегі ойын түрлері?

    4-топ: Жануарлардың құстардың әрекеттері?

    ІІ тапсырма. «Интервью»тәсілі (Жеке жұмыс)

    Бос уақытыңызды табиғатта өткізуге қолайлы болатын ауа райы туралы әңгімелеңіз.Мұндай күндерде бос уақыттыңызды қалай өткізер едіңіз?

    ІІІ тапсырма Ойлан-жұптас» (Жұптық жұмыс).Өздерің тұратын елді мекеннің ауа райын сипаттап шартты белгілерді қолданыңыздар?

    Дескриптор:Ауа райының өзгеретінін,ойын түрлерін жануарлар мен құстардың іс-әрекетін әңгімелейді.

    Дескриптор:

    -бос уақытты табиғатта өткізуге қолайлы ауа райын анықтайды;

    -бос уақытын табиғатта өткізу туралы жоспар жасайды.







    Дескриптор:

    -өздері тұратын жердің ауа райын сипаттайды.

    -шарты белгілерді қолдана біледі.

    :



    Бақылау уақыты

    Бұлттылығы

    Желдің бағыты

    Жауын-шашын

    Таңертең

    Түсте

    Кешке

    Сабақты қорыту: ҰЖ Кестемен жұмыс

    Бүгінгі ауа-райын бақылау

    Кері байланыс.

    Мен үшін бүгінгі сабақ:

    Жасыл түс-сабақ қызықты болды.

    Сары түс-өзіме қажетті ақпарат алдым.

    Қызыл түс-тек өзгелерге көмектестім.

    I.Ұйымдастыру кезеңі. Топқа бөлу. «Мозайка» тәсілі. I топ.Күз. IІ топ.III топ.Көктем. IVтоп. Жаз. “Миға шабуыл” Ауа райы туралы бейнекөрініс көрсету.


    написать администратору сайта