Главная страница
Навигация по странице:

  • Організаційний момент

  • Повідомлення теми уроку та мотивація навчальної діяльності за допомогою онлайн дошки Lino

  • Актуалізація опорних знань

  • Основна частина уроку

  • Закріплення та узагальнення знань

  • Підсумок уроку

  • Дистанційне навчання. Алгоритм дистанційного уроку для учнів початкової школи 2. Поняття про речення


    Скачать 14.81 Kb.
    НазваниеПоняття про речення
    АнкорДистанційне навчання
    Дата19.06.2022
    Размер14.81 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаАлгоритм дистанційного уроку для учнів початкової школи 2.docx
    ТипПовідомлення
    #603333

    Алгоритм дистанційного уроку для учнів початкової школи 2-го класу

    Тема: Поняття про речення.

    Мета: формувати в учнів поняття про речення як одиницю мовлення; розвивати вміння правильно інтонувати речення; збагачувати запас учнів; виховувати працьовитість, інтерес до навчання.

    Тип уроку: засвоєння нових знань.

    Обладнання: інтерактивні завдання, ноутбук, компютер чи телефон.

    1. Організаційний момент (заповнення Google-форми учнями на момент виявлення готовності дітей до отримання нового матеріалу: «Чим ми займалися минулого уроку? Розкажіть, що означає службове слово?»).

    2. Повідомлення теми уроку та мотивація навчальної діяльності за допомогою онлайн дошки Lino (дата має бути записана до зошита, так як діти знають заздалегідь дату уроку):

    • Психологічне налаштування учнів на роботу;

    • Встановлення очікувань від уроку;

    • Оголошення завдань уроку та основних змістовних частин (аудіо-матеріал за темою «Поняття про речення»

    1. Актуалізація опорних знань (застосування заготованого аудіо-матеріалу відносно речення як структурної одиниці мовлення).

    Онлайн-квач «Вгадай де речення»

    1. Основна частина уроку

    Виконання вправи №3 з попереднім роз’ясненням умови вправи.

    Інтерактивна вправа «З’ясуй межі речення».

    Весела пауза-руханка із заздалегідь підібраним разом з учнями плей-листом.

    Виконання вправи «Складіть слова в речення»

    1. Закріплення та узагальнення знань.

    Гра «Хто найрозумніший?» на узагальнення знань відносно речення, узгодження слів в реченні та створення речення в цілому, створена за допомогою Scratch.

    1. Підсумок уроку (встановлення відповідності очікувань та реальності). Інтерактивна бесіда: що сподобалось? Що запам’яталось?

    2. Оголошення домашнього завдання (вправа 5).


    написать администратору сайта