Повідомлення про помилку не використовується в Excel а #дел0! б #ссілка! в #ошибка! г #знач! Якщо після введення числа у комірку на екрані з являється #######, це означає, що
Скачать 20.31 Kb.
|
Тест3. MSExcel.
а) завантажити Windows, двічі натиснути на ярлик Excel при його наявності на робочому столі; б)завантажити Windows, двічі виконати командуГоловного меню: Пуск – Програми-MicrosoftExcel; в)завантажити Windows, знайти будь-який Excel-документ, двічі натиснути на його піктограму; г)викликати контекстне меню і завантажити Excel.
а)#; б)!; в)=; г)/.
а)#ДЕЛ/0!; б)#ССІЛКА!; в)#ОШИБКА!; г)#ЗНАЧ!.
а)замість числа набрано текст; б)комірка неправильно відформатована; в)при відображенні на екрані число не вміщується у комірку; г)перед числом немає знаку =.
а)виділити комірку, клацнувши її мишею, і натиснути F2; б)виділити комірку і скористатися пунктом меню Правка; в)двічі клацнути мишею на комірці; г)зробити комірку поточною і клацнути мишею у рядку формули.
а) одна; б)три; в)шістнадцять; г) кількість вкладок Лист може визначити користувач командою Сервис-Параметры, вкладкаОбщие.
а)October 25,1996; б)10/25/96; в)25-oct-96; г)25|1096.
а)15/21/04; б)15:21:04; в)15-21-004; г)15\21\04.
а)–(мінус); б) * (зірочка); в) : (двокрапка); г)^.
а)обведена кольоровою рамкою; б)зафарбована чорним кольором; в)обведена пунктирною лінією, яка блимає; г) обведена чорним прямокутником.
а)для автоматичного заповнення комірок засобами Автозаповнення; б) для виділення за допомогою миші блоку порожніх комірок; в) для копіювання змісту активної комірки у комірки, розташовані поруч з нею; г) для виділення за допомогою миші блоку комірок, які містять дані.
а)що комірки Е5 на другому і третьому аркушах захищені від запису; б)що Лист2 і Лист3 захищені від запису; в)що в комірку Е5 на першому аркуші записано суму даних, які знаходяться у комірках Е5 другого і третього аркушах; г)знак оклику – помилковий символ в формулі.
а) введення інформації в комірку; б)автозаповнення комірок; в) зміни ширини стовпчика; г) зміни висоти рядка.
а)„=А1+В1*С1”; б)„=А1+С1*В1”; в)„=(А1+В1)*С1”; г)„=(А1+С1)*В1”.
а)„=СУММ(А2,А8)”; б)„=ЕСЛИ(А1=”М”;В1;0)”; в)„=СРЗНАЧ(К3:К9)”; г)„=А10+В4”.
а) „=(А21*В4)-С-+Н31”; б) „=((А4+(К4-В2))*С8)”; в) „=(А1*(К4+В10)/(С9-С4)”; г)„=(А32+(А33+(В4-В3)))*С1)”.
а)значення в комірках, для яких створювалась діаграма видаляються; б)видаляються значення в комірках, для яких створювалась діаграма, та значення в усіх впливаючих комірках; в)видаляються значення в комірках, для яких створювалась діаграма, та значення в усіх залежних комірках; г)нічого не відбувається.
а)для того, щоб при копіюванні або переміщенні комірки адреса комірки не змінювалась; б)для того, щоб при форматуванні комірки формула з посиланням на комірку не змінювалась; в)для того, щоб в комірці відображались тільки додатні значення; г)для перетворення чисел у комірках до додатного значення.
а)розрахунки виконуються в доларах; б) числу в комірці надано грошовий формат; в) використовується абсолютна адреса комірки В14; г)використовується відносна адреса комірки В14.
а)побудувати діаграму за новими даними; б)виділити діаграму та виконати команду Сервис-Исправления; в)виділити діаграму та натиснути клавішу F9; г) діаграма змінюється автоматично. |