Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Капсаланова А.Ж Күні

  • Сынып: 10 «а»

  • Сабақтың тақырыбы: § 4.9. СТИЛЬДЕР КЕСТЕЛЕРІНІҢ ТІЛІНДЕ СЕЛЕКТОРЛАР ТҮРЛЕРІ

  • Сабақтың мақсаты: «

  • Бағалау критерийі «

  • ЕБҚ оқушы тапсырмасы «

  • Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • Сабақтың ортасы Жаңа тақырыпты түсіндіру.

  • 10-сынып 07. Python тілінде алгоритмдерді программалау Педагогты атыжні


    Скачать 103 Kb.
    НазваниеPython тілінде алгоритмдерді программалау Педагогты атыжні
    Дата28.02.2023
    Размер103 Kb.
    Формат файлаdoc
    Имя файла10-сынып 07.doc
    ТипПрограмма
    #959463

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    Python тілінде алгоритмдерді программалау

    Педагогтың аты-жөні

    Капсаланова А.Ж

    Күні

    07.02.2023 жыл

    Сынып: 10 «а»

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    § 4.9. СТИЛЬДЕР КЕСТЕЛЕРІНІҢ ТІЛІНДЕ СЕЛЕКТОРЛАР ТҮРЛЕРІ

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


    10.4.2.2 web-беттерді жасауда CSS қолдану

    Сабақтың мақсаты:

    «Селектор» ұғымы мен түрлері туралы түсінік қалыптастыру.Селектор түрлерін салыстыру. Селекторды қолданудың маңыздылығын түсіндіру

    Бағалау критерийі

    «Селектор» ұғымы мен түрлері туралы түсінік қалыптастырады.Селектор түрлерін салыстырады. Селекторды қолданудың маңыздылығын түсіндіреді

    ЕБҚ оқушы тапсырмасы

    «Селектор» ұғымы мен түрлері туралы түсінік қалыптастырады.Селектор түрлерін салыстырады.


    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1 Ұйымсдастыру кезеңі

    Оқушылармен амандасу, түгелдеу

    Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру

    3.Өткен сабақты пысықтау.

    «Серпілген сұрақтар» әдісі

    CSS дегеніміз не??

    CSS қашан пайда болған?

    WEB беттерді әрлеуде стильдік беттерді қалай қолданған?

    Селектор дегеніміз не?

    Селектордың құрылымы қандай?

    Оқушылар шеңберге тұрады. Көрші оқушыны сын есіммен қосып таныстырады.

    Өткен сабақтарға шолу жасайды. Берілген сұрақтарға қол көтеру арқылы жауап береді.

    1-3 балла аралығы


    Жұмыс дәптері

    Сабақтың ортасы

    Жаңа тақырыпты түсіндіру.

    Жаңа тақырыпты түсіндірі «мен кітап оқимын» әдісі арқылы жүргізіледі. Мұғалім толықтыру жұмыстарын жүргізіп отырады.

    1-тапсырма. Жеке жұмыс

    Оқулық 131-бет


    2-тапсырма. Жеке жұмыс.

    Оқулықтағы 4.5-тақырыпты оқиды. Оқығаннан түсінгендерін сынып бойынша талдайды.

    Дескриптор:

    **HTML құжатты құрады

    **CSS құжатын құрады

    Біріне-бірін кіріктіреді

    Стиль бетін пайдаланып өзгертеді.
    Дескриптор:

    **HTML құжатты құрады

    **CSS құжатын құрады

    Біріне-бірін кіріктіреді

    Стиль бетін пайдаланып өзгертеді.



    Түсінгендерін айтып, талдауға қатысқан оқушыларды 1 баллмен бағалау
    1-3 балл аралығы

    1-3 балл аралығы

    Оқулық.
    Компьютер

    оқулық

    Сабақтың соңы

    1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

    2.Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек»


    Екі түсінген материалды, бір ұсыныс айтады






    Үй тапсырмасы

    § 3.3, 85-бет, 1-тапсырма*










    написать администратору сайта