Главная страница
Навигация по странице:

  • Қысқа мерзімді жоспар Пән

  • Педагогтің аты-жөні: Исагулова Г.О. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны

  • Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар

  • Сабақтың барысы Сабақтың кезеңі/ уақыт

  • Бағалау

  • Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.Үй тапсырмасын тексеру.«Шаттық шеңбері

  • Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!

  • Мәтінмен жұмыс. ТЫҢДАЛЫМ. ОҚЫЛЫМ 4-тапсырма. Мәтінді оқы. Түсінгеніңді айт.Сергіту сәті /Тыныс алу жаттығуын жасату/

  • Оқылым.Жазылым. 5 тапсырмаМәтінді оқып,өлеңнің туу себебін кестеге жазады.Айтылым. 9-тапсырма. Сұрақ-жауап ұйымдастыру.

  • Үй жұмысы 58 бет, 6 тапсырма Рефлексия (Ө) Әдісі: Кері байланыс

  • 34 сабақ. Сынып 6 б Блім 3блім Таулар сыры М. Маатаев Мен таулыпын


    Скачать 34.35 Kb.
    НазваниеСынып 6 б Блім 3блім Таулар сыры М. Маатаев Мен таулыпын
    Дата15.05.2022
    Размер34.35 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла34 сабақ.docx
    ТипДокументы
    #530820

    Қысқа мерзімді жоспар

    Пән: Қазақ тілі Т2

    Күні: 18.10.2021ж

    Сынып:6 «б»

    Бөлім:3-бөлім

    Таулар сыры М.Мақатаев «Мен таулықпын

    Педагогтің аты-жөні: Исагулова Г.О.

    Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақ тақырыбы

    М.Мақатаев – ақиық ақын

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

    6.3.1.1 - мәтіндегі негізгі және жанама ақпаратты анықтау, өмірдегі кейбір жағдаяттармен байланыстыру;

    6.2.5.1 - коммуникативтік жағдаят бойынша диалогке қатысушылар өзара түсінісіп, ойларын толықтырып отыру

    Сабақ мақсаттары

    Барлық оқушылар:Мәтіндегі ақпараттарды анықтау, жағдаят бойынша қатысушылар өзара түсінісіп, ойларын толықтырады.

    Тілдік мақсаттар

    Ақиық ақын, Мұқағали, дарынды, Сарыжайлау

    Сабақтың барысы

    Сабақтың кезеңі/

    уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    7 минут


    Ұйымдастыру кезеңі.

    Амандасу.

    Үй тапсырмасын тексеру.
    «Шаттық шеңбері» әдісі бойынша оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл-күйін көтереді.Бауырмалдығын оятады.

    Оқушылар үлкен шеңберге тұрады, бір – біріне жақсы тілектер айтады

    Жаңа сөздермен жұмыс

    Дарынды- талантливый

    Ақиық- настоящий

    Жолығады- встретиться

    арнаған- посвященный

    Толғанып-переполненный

    Ән-песня

    Жырлаған-пел

    Асыл сезім-благородное чувство



    кеспе кағазадары

    Сабақтың ортасы

    35 минут


    АЙТЫЛЫМ

    Сұрақтарға жауап бер.
    1. Мұқағали Мақатаев туралы не білесің?

    2. Ақынның қандай өлеңдерін білесің?

    Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы – Ақиық ақын- Мұқағали Мақатаев.

    Сабақтың мақсатын сұрау.

    Жұптық жұмыс.

    Суретке қарап, сұрақтарға жауап береді.


    Тақырыпқа байланысты сабақ мақсатын айтады.



    Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!



    Оқулық

    57 бет


    Сурет

    Слайд көрсету



    ОҚЫЛЫМ АЙТЫЛЫМ

    «Ақиық» сөзінің мағынасын түсініп оқы.

    1. Ақиық — бүркіт тұқымдасына жататын қыран құс. Ақиық Алматы облысының аудандарын мекендейді.

    2. Ауыспалы мағынада

    1. «тау шыңындай биік, тұлғалы адам»;

    2. «сезімтал, зерек, үлкен дарын иесі» дегенді білдіреді.

    Мәтінмен жұмыс.

    ТЫҢДАЛЫМ. ОҚЫЛЫМ

    4-тапсырма.

    Мәтінді оқы. Түсінгеніңді айт.
    Сергіту сәті /Тыныс алу жаттығуын жасату/



    Ақиық сөзінің мағынасына үлкен мән беріп, түсініп оқиды.Ақиық сөзінің ауыспалы мағынасын айтады.


    Тыңдалым.Оқылым

    Мәтінді мұқият тыңдайды. Мәтінді оқып, түсінгенін айтып береді.





    Оқулық

    57 бет

    Оқулық

    57 бет

    Оқулық

    58 бет

    Оқылым.Жазылым.

    5 тапсырма

    Мәтінді оқып,өлеңнің туу себебін кестеге жазады.

    Айтылым.

    9-тапсырма. Сұрақ-жауап ұйымдастыру.

    Оқылым.Жазылым

    Мәтінді оқиды, өлең қалай шыққанын, Саржайлау әнінің шығу себебін жазады.

    Айтылым. Берілген сұрақтарға тез және дұрыс жауап беру керек.

    Дескриптор

    -мәтін бойынша өлеңнің туу себебін жазады.
    Дескриптор

    -сұрақтарға толық жауап береді.

    Сабақтың соңы

    3 минут

    Үй жұмысы 58 бет, 6 тапсырма

    Рефлексия (Ө)Әдісі: Кері байланыс

    Оқушылар сабақта білгендерін қағазға толықтырып жазады.


    Мұқағали Мақатаев


    Бағалау.Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды.


    написать администратору сайта