Сынып
| Мектеп: С. Рахымов ат ЖОМ
|
Мұғалімнің аты-жөні: Ж.Нургалыйқызы
|
Күні: 21.12.22
| Қатысқан оқушы саны:
| Қатыспаған оқушы саны:
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
|
|
Сабақтың тақырыбы
| Энергияның сақталу және айналу заңы.
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары(оқу бағдарламасына сілтеме)
| 9.2.3.7 энергияның сақталу заңын тұжырымдау және есептер шығаруда қолдану;
|
Сабақтың мақсаты:
| Энергия түрлерін ажырата білу.
Жұмыс пен энергияның арасындағы өзара байланысты түсіну
|
Бағалау критерийлері
| Энергияның формуласына күрделі есептерді шығару
|
Тақырып бойынша алдыңғы болім
| Механикалық жұмыс
|
Пәнарлық байланыс
| Математика
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі
| Педагогтің әрекеті
| Оқушының әрекеті
| Бағалау
| Ресурстар
|
Сабақ басы
| Ұйымдастыру сәті
Оқушылармен амандасу, түгендеу.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Үйге тапсырмасын тексеру:
|
Сұрақтарға жауап береді
|
|
Термин сөздер
|
Сабақ ортасы
| Есептер шығару
Потенциалдар айырымы 1600 В болатын электр өрісінің екі нүктесі арасында 5*10^(-2) Кл заряд орын ауыстыру үшін өріс қандай жұмыс істейді?
Акумулятордағы 0,25 Кл заряд орын ауыстырғанда 0,7 Дж жұмыс жасалса,онда аккумулятор полюстеріндегі потенциалдар айырымы қандай?
20 нКл заряд потенциалы 700 В нүктеден потенциалы 200 В нүктеге орын ауыстырғанда өріс қандай жұмыс атқарады?
Екі өткізгіштің потенциалы сәйкесінше 4 В және -8 В. Бір өткізгіштен 2,5*10^(-7) Кл зарядты екінші өткізгішке апару үшін өріс қандай жұмыс жасайды?
Өзара параллель өткізгіш пластиналар арасындағы кернеу 1000 В. Пластиналардың арақашықтығы 4 м болса,олардың арасындағы өрістің кергеулігін анықтаңдар.
|
Дескриптор:
Потенциалдар айырымына есептер шығару
| Балдық жүйе арқылы бағалау
1-10б
| Оқулық жұмыс дәптері
Үлестір
мелі қағаздар
Суреттер
|
Соңы
| Сабақты бекіту: Сұрақтар арқылы
Үйге тапсырма:
Рефлексия: Линейка әдісі: 1-10 балл
|
|
| Кері байла
ныс
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
| Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
| Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
|
|
|
|
Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?
Жеткізбесе, неліктен?
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?
|
|
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
1.
2.
|