Главная страница
Навигация по странице:

  • Күні,айы:26.01.22ж Мұғалімнің аты-жөні: Бердаулетова Ж

  • Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

  • Сабақ мақсаты

  • Сабақтың басы ( 2-5 минут )

  • Сабақтың ортасы (6- 35 минут)

  • ІІ топқа: №849. Ертедегі есеп. Бір қойды арыстан 2 күн,қасқыр 3 күн, ал ит 6 күн жейді. Егер бір қойды арыстан, қасқыр және ит бірлесіп жесе, неше күн жейді Шешуі

  • Бағалау.

  • 5 сынып 26.01.22. Таырыбы 88саба


    Скачать 16.41 Kb.
    НазваниеТаырыбы 88саба
    Дата26.01.2022
    Размер16.41 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла5 сынып 26.01.22.docx
    ТипДокументы
    #342821


    Тақырыбы: 88-САБАҚ

    Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептер

    Күні,айы:26.01.22ж

    Мұғалімнің аты-жөні: Бердаулетова Ж




    Сабаққа қатысқан оқушылар саны:

    Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

    5.5.1.3

    жай бөлшектерге арифметикалық амалдар қолданып мәтінді есептер шығару (мысалы, бірлесіп жұмыс жасауға қатысты есептер және тағы басқа);


    Сабақ мақсаты

    1.Оқушыларға бөлігі бойынша санды табу ережесін, бөлігі бойынша санды таба білуді үйрету. 

    2. Есеп шығару арқылы есте сақтау, ойлау қабілеттерін дамыту

    3. Жауапкершілік, белсенділік, білімге талпыну қасиеттерін бойында тереңдету
    Сабақтың барысы

    Сабақтың кезеңі

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы(2-5 минут)

    Психологиялықахуалтуғызу

    Талдау: Осы тапсырманы орныдау кезінде сендерге не ұнады? Өз ойларыңызды бірден айтып салуда сізге не қиын келтірді? Қандай әсер алдыңыз?

    «Бірақ» жаттығуы

    Оқушылар жеке жауап береді.Өз ойларын ашық жеткізеді.







    Оқулық

    Аудидиск:

    №1Жұмыс дәптері

    Сабақтың ортасы (6-35 минут)

    1.Күнделікті тұрмыста қандай бірлесіп орындалатын жағдайлар кездеседі?

    2.Бірлесіп орындалатын жұмыстарға есептер шығаруда орындалатын жұмыс мөлшері қалай алынады?

    Сұрақтар бойынша топтың әр мүшесіне жеке-жеке беріп, ол топ жетекшісі кім қандай пікірде болды, қорытынды жасайды.

    Сұраққа жауапты қалай табу керектігін біледі.

    ІІ топқа: №849. Ертедегі есеп. Бір қойды арыстан 2 күн,қасқыр 3 күн, ал ит 6 күн жейді. Егер бір қойды арыстан, қасқыр және ит бірлесіп жесе, неше күн жейді?

    Шешуі: 1(пүтіні) – бір қой.

    • – арыстанның қойды 1 күндегі жеуі.

    • – қасқырдың қойды 1 күндегі жеуі.

    • –  иттің қойды 1 күндегі жеуі.

    • ірлесіп жеуі.Жауабы: 1 күн.

         

    Әр топ жеке, жұппен, топпен тапсырманы орындайды .

    Топтық жұмысты талқылауға үйренеді.

    Оқуын толықтырып, үлгерімін

    жақсарту үшін бір-бірінің ұсынған кері

    байланысты пайдаланады.



    Бағалау. Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады




    Сабақтың соңы( 35-40мин)

    Цистернаны бензинмен бірінші насос 24 минутта толтырса, екінші насос 40 минутта толтырады.Екі насостан қатар аққан бензинмен цистерна қанша уақытта толтырады?

    Оқуын бар білімімен,

    тəжірибесімен жəне шынайы

    өмірмен байланыстырады.

    Сал өзен жағасындағы А айлағынан В айлағына дейінгі арақашықтықты 20 сағат жүзеді.
    Қайық көлде осындай арақашықтықты 5 сағ жүзеді.Егер қайық өзенде ағыспен жүзсе, А айлағынан В айлағына неше сағатта барады?





    Бағалау. Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады





    написать администратору сайта