Главная страница
Навигация по странице:

  • Тақырыбы: « Дәрігермен сұхбат» Сыныбы: 7 «Ж» Есмурзаева Рабига Турсынбаевна /қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі/

  • Білім беру ұйымының атауы №32 Ә.Жангелдин атындағы жоббм Пәні

  • Бөлімі Денсаулық – зор байлық. Педагогтің аты жөні

  • Күні 12.10.2022 ж. Сыныбы

  • Сабақтың тақырыбы: Дәрігермен сұхбат Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

  • Сабақтың мақсаты (бағалау критерийі)

  • Сабақтың кезеңі/уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау

  • Жаңа сабақ: Бекіту

  • Кері байланыс Үйге тапсырма: Оқушылардан «Чемодан – еттартқыш - себет» әдісі

  • Аналит ойлау. Ашық сабақ Есмурзаева Р.. Тркістан облысыны адами леуетті дамыту басармасы Арыс аласыны адами леуетті дамыту блімі мемлекеттік мекемесі


    Скачать 461.2 Kb.
    НазваниеТркістан облысыны адами леуетті дамыту басармасы Арыс аласыны адами леуетті дамыту блімі мемлекеттік мекемесі
    АнкорАналит ойлау
    Дата01.04.2023
    Размер461.2 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаАшық сабақ Есмурзаева Р..docx
    ТипДокументы
    #1029647

    Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы

    «Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі

    32 Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі



    Тақырыбы: «Дәрігермен сұхбат»

    Сыныбы: 7 «Ж»
    Есмурзаева Рабига Турсынбаевна

    /қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі/

    Арыс қаласы

    2022-2023



    Білім беру ұйымының атауы

    №32 Ә.Жангелдин атындағы жоббм

    Пәні

    Қазақ тілі

    Бөлімі

    Денсаулық – зор байлық.

    Педагогтің аты жөні

    Есмурзаева Рабига.

    Күні

    12.10.2022 ж.

    Сыныбы:

    7 «Ж»

    Қатысушылар саны:

    Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы:

    Дәрігермен сұхбат

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

    7.О5. Мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру; 7.Ж2.Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып, шағын мақала, нұсқаулық, әңгіме құрастырып жазу

    Сабақтың мақсаты (бағалау критерийі)

    • Берілген ой-пікірлердің дұрыс-бұрыстығын анықтайды;

    • Мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырады;

    • Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып, нұсқаулық құрастырып жазады.

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/уақыты

    Педагогтің іс-әрекеті

    Оқушының іс-әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Ұйымдас-тыру

    Үй жұмысын тексеру:

    Ұйымдастыру кезеңі:

    Оқушылардың бүгінгі көңіл-күйлерін сұрап, сәттілік тілеймін.

    Оқушыларды отырған қатарлары арқылы топқа біріктіремін.

    Үй тапсырмасы. 10 мин. 6.2. тапсырма. «ПОПС-формуласын» пайдаланып, «Иммунитет көтерудің ең тиімді тәсілі» тақырыбында өз ойларын жазу.

    Үй тапсырмасын пысықтау сұрақтары

    «Ыстық микрофон» әдісі бойынша сұрақтарға жауап беру:

    • Иммунитет дегеніміз не?

    • Иммунитеттің қандай түрлері бар?

    • Кідіріс деп нені айтамыз?

    • Кідірісті нешеге бөлеміз?

    • Логикалық екпін дегеніміз не?


    Өз ойын білдіреді, «ПОПС-формуласын» пайдаланады

    Сұрақтарға жауап береді



    Қалыптастырушы бағалау.

    Қалыптастырушы бағалау.



    Оқулық

    Жаңа сабақ:

    Бекіту:


    Оқушыларға академик Камал Ормантаев туралы ақпарат беремін:

    «Қазақстан Республикасы Ғылым Академиясының академигі, Қазақстан ғылымына еңбек сіңірген қайраткер Камал Ормантаев елімізде балалар хирургиясының негізін қалап, бүкіл өмірін соған арнаған жан. Академик қырық жылдан астам дәрігерлік қызметінде ауру балаларға 14 мың ота жасап, өмір сыйлады».

    ТЖ. 1-тапсырма. Балалар дәрігері, академик Камал Ормантаевтың сұхбатын топ ішінде оқып, «Идеялар жинау» әдісі бойынша 2 сұрақтан құрастыру тапсырмасын беремін.

    ТЖ. 2-тапсырма. Мәтіндегі жалғаулы сөздерді тауып, кестеге түсіру тапсырмасын беремін.

    І топқа: Көптік және жіктік жалғаулы сөз;

    ІІ топқа: Тәуелдік жалғаулы сөз;

    ІІІ топқа: Септік жалғаулы сөз.

    ЖЖ. 3-тапсырма. Кестеде берілген ой-пікірлердің дұрыс-бұрыстығын анықтау тапсырмасын беремін.

    ЖЖ. 4-тапсырма. «Аурудың себептері және одан сақтану» тақырыбында төменгі сынып оқушысына нұсқаулық жазу тапсырмасын беремін.


    Мұғалімді тыңдайды, үсінбеген жерін сұрайды, ойын білдіреді

    Түсініп оқиды, проблемалық сұрақтар құрастырады, қойған сұраққа жауап береді.

    Топ ішінде жұмыс жасайды, ақылдасып, қажетті сөздерді табады; кестені толтырады; қарсылас топтардың жауабына баға береді.

    Пікірге баға береді, жауабын үлгі бойынша тексереді

    Нұсқаулық жазады, оған түсініктеме береді


    Дескрипторлар: Жалпы – 2 балл-Мәтінді түсініп оқиды; - Мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырады; - Қарсылас топтардың сұрағына жауап береді.

    Дескрипторлар: Жалпы – 3 балл - Ақылдасып, қажетті сөздерді табады; - Кестені толтырады; - Қарсылас топтардың жауабына баға береді.

    Дескрипторлар: Жалпы -2 балл - Кестедегі ой-пікірдің дұрыс-бұрыстығын анықтайды; - Өз жауабын үлгі арқылы тексереді.

    Дескрипторлар: Жалпы – 3 балл - Үлгі бойынша нұсқаулық жазады; - Жазған нұсқаулықтарына түсініктеме береді.

    Оқулық, слайдтар

    Оқулық, слайдтар

    Оқулық, слайдтар,

    Оқулық, дәптер, слайдтар

    Оқулық, слайдтар

    Оқулық, дәптер


    Кері байланыс


    Үйге тапсырма:


    Оқушылардан «Чемодан – еттартқыш - себет» әдісі арқылы рефлексия аламын.

    Үй тапсырмасы: 5-тапсырма. Интернет материалдарын пайдаланып, «Қазір жиі кездесетін балалар ауруы және емдеу жолдары» тақырыбында сұхбат жазу.

    Сабақ туралы ойын білдіреді

    Тапсырма бойынша сұрақтар қояды.









    «ПОПС-формуласы»



    «Идеялар жинау» әдісі




    «Болжау стратегиясы»


    написать администратору сайта