Главная страница
Навигация по странице:

  • 06.03.2023 Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Сынып: 10 «Б»

  • Барлық оқушы

  • Өмір бойы білім алу Сабақтың барысы

  • Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабатың соңы Ұйымдастыру

  • 1-тапсырма. «Венн диаграммасы» әдісі

  • Дескриптор: Web-сайт программалау туралы тұжырым жасайдыКері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі

  • Веб-жобалау Педагогтың аты-жөні Шорманова Ж.Б.

  • Сабақтың кезеңіуақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әректі Бағалау

  • Ұйымдастыру

  • «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі Оқушылар кітаптағы тақырыпты жұптасып талқылайды. Мұғалім оқушылардың білімдерін толықтырады.1-тапсырма

  • Бұл қалың жазу Это strong- текст Бұлүлкенжазу

  • Информатика 3-то_сан 10-сынып ЖМБ. Вебжобалау Педагогты атыжні Туганбаева Гулнар Тиштыкбаевна


    Скачать 186.99 Kb.
    НазваниеВебжобалау Педагогты атыжні Туганбаева Гулнар Тиштыкбаевна
    Дата27.03.2023
    Размер186.99 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаИнформатика 3-то_сан 10-сынып ЖМБ.docx
    ТипДокументы
    #1016919

    Бөлім

    Веб-жобалау

    Педагогтың аты-жөні

    Туганбаева Гулнар Тиштыкбаевна

    Күні: 06.03.2023

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып: 10 «Б»

    Мектеп №32

    Сабақтың тақырыбы

    Сайтты жариялау. БЖБ

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    10.2.3.4 сайтты жариялау үшін файлды алмастырғышты пайдалану

    Сабақтың мақсаты

    Барлық оқушы: Web-программалау, HTML тілі ұғымдарын анықтай алады;

    Көпшілік оқушы: Сайтты жариялау тәсілдерін салыстыра алады;

    Кейбір оқушы: Web-сайтты жасақтау жұмысын қолдана алады;

    Бағалау критерйлері:

    • Web-программалау, HTML тілі ұғымдарын анықтайды;

    • Сайтты жариялау тәсілдерін салыстырады;

    • Web-сайтты жасақтау жұмысын қолданады;

    Құндылықтарға баулу:

    Өмір бойы білім алу

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    Сабақтың ортасы

    Сабатың соңы

    Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу

    «Миға шабуыл» әдісі(сұрақтар қою)


    • Web-беттерді жасауда қандай программалар қолданылады депойлайсыңдар?

    • Web-программалау не үшінкерек?

    • Интернеттегі беттер қандай программа көмегімен жасалады?


    Жаңа сабақты меңгерту.

    «Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі


    Оқушылар кітаппен жұмыс істейді. Түсінгендерін қасындағы құрбысына айтып береді. Мұғалім оқушылардың білімдерін толықтырады.
    1-тапсырма. «Венн диаграммасы» әдісі Оқушылар HTML тілі мен WEB-программалауды салыстырады.

    Дескриптор:


    HTML тілі мен WEB-программалау ұғымдарын анықтайды.

    2-тапсырма.

    • Төмендегі сұрақтар бойынша пікірталас ұйымдастырыңдар:

    Web-сайттың танымалдығына төмендегі көрсетілген түрткіжайттардың қайсысының әсері үлкен деп ойлайсыңдар?

      1. Дизайны жоғары

      2. Жоспарлануы

      3. Ақпараттыққұндылығы

      4. Интерфейсінің жоғарылығы

      5. Программалау элементтерінің жоғары деңгейлігі.

    Дескриптор:

    Web-сайт программалау туралы тұжырым жасайды

    Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі

    Оқушылар сабақта алған жақсы екі ақпаратын және түсінбеген бір сұрағын стикерге жазады



    Оқушылар бір-біріне түсіндіреді.


    Дәптерге орындайды
    Ойларын ортаға салады.




    3 балл
    2 балл

    3 балл




    Слайд1

    Оқулық
    Слайд2

    Слайд3




    Бөлім

    Веб-жобалау

    Педагогтың аты-жөні

    Шорманова Ж.Б.

    Күні12.01.2023

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сынып:

    10 А

    Сабақтың тақырыбы

    § 4.2 HTML ТІЛІ

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    10.4.2.1 web-парақшаларды жасауда HTML-тегтерін қолдану

    Сабақтың мақсаты

    Барлық оқушы: «HTML тілі», «тег» ұғымдарынанықтай алады;

    Көпшілікоқушы: HTML тілі құжатының құрылымымен таныса алады;

    Кейбір оқушы: HTML тілінде құжаттың ішкі элементтерін басқару тегтерін қолдана алады;

    Бағалау кретерийлері:

    • «HTML тілі», «тег» ұғымдарынанықтайды

    • HTML тілі құжатының құрылымымен танысады

    • HTML тілінде құжаттың ішкі элементтерін басқару тегтерін қолданады

    Құндылықтарға баулу:

    Өмір бойы білім алу

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңіуақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әректі

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    Сабақтың ортасы

    Сабақтың соңы


    Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу

    Топқа біріктіру: «Мозайка» әдісі

    Сурет қиындылары арқылы топтарға бірігеді.

    Өткен сабақты пысықтау

    «Миға шабуыл» әдісі

    • Қандай программалау тілдерінбілесіңдер?

    HTML тілінің өздеріңе таныс басқа программалау тілдерінен қандай ерекшелігі бар депойлайсыңдар?

    «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі

    Оқушылар кітаптағы тақырыпты жұптасып талқылайды. Мұғалім оқушылардың білімдерін толықтырады.

    1-тапсырма.

    - HTML тілінде құжаттың ішкі элементтерін басқару командаларының жұмысын талдаңдар. Бұл командаларды жұмыс қызметтеріне қарай топтарға жіктеңдер.

    Дескриптор:

    HTML тілінің ішкі элементтерінің басқару командаларының жұмысынанықтайды.

    2-тапсырма.

    1. HTML тілінің кодын енгізіп, нәтижесін алыңдар.

    Тақырыбы



    Тақырыбы



    Тақырыбы



    HTML тілінің кодын енгізіп, нәтижесін алыңдар






    Бұл қалың жазу

    Это strong- текст

    Бұлүлкенжазу

    Қиғашжазу


    Бейне немесе дыбыс файлын ойнату




    Бетті жүктегенде дыбыс файлды ойнату:




    Бейнефайлғасілтеме:



    Дыбыстықфайлғасілтеме:








    1
    мен 10 аралығындағысандыенгіз:

    input type="number" max="10" min="1" value="1" >






    написать администратору сайта