Главная страница
Навигация по странице:

  • Барлығы

  • Сабақ кезеңі/Уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау

  • 10 теңгемен бағалау.

  • Сабақтың ортасы 30 мин «Джиксо» әдісі арқылы тақырыпты ашу

  • Дескриптор: -анықтаманы айтады..-тәжірибе жасайды.-кестені толтырады.-нәтижені салыстырады.Дескриптор

  • «Контекст» (жағдаяттық тапсырма)

  • Үйге тапсырма беру: № 3,4

  • 10 сынып. 10 сынып алгебра. за мерзімді жоспар блімі Кездейсо шамалар жне оларды санды сипаттамалары Мектеп


    Скачать 96.11 Kb.
    Названиеза мерзімді жоспар блімі Кездейсо шамалар жне оларды санды сипаттамалары Мектеп
    Анкор10 сынып
    Дата17.02.2023
    Размер96.11 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла10 сынып алгебра.docx
    ТипДокументы
    #942677

    Қысқа мерзімді жоспар

    Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

    Кездейсоқ шамалар және олардың сандық сипаттамалары

    Мектеп:

    Педагогтің аты-жөні:




    Күні:




    Сыныбы: 10

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы:

    Кездейсоқ шамалар

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

    10.3.2.9 кездейсоқ шаманың не екенін түсіну және кездейсоқ шамаларға мысалдар келтіру

    Сабақтың мақсаты:

    Барлығы кездейсоқ шамаға анықтама береді.

    Көпшілігі: кездейсоқ шаманың анықтамасын тұжырымдап, мысал келтіреді.

    Кейбірі: кездейсоқ шаманы өмірмен байланысына дәлелдер келтіреді.

    Сабақтың барысы:

    Сабақ кезеңі/Уақыты

    Педагогтің іс-әрекеті

    Оқушының іс-әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы
    5 мин

    I.Ұйымдастыру кезеңі.

    Сәлемдесу, түгелдеу, сабаққа дайындықтарын тексеру.

    Сабақты жағымды ахуалдан бастау

    Шаттық шеңберін құрып «Өзіңе тілегенді,өзгеге тіле»! әдісі арқылы









    Үй тапсырмасы:

    Есепті тексеру «Мен саған, сен маған» әдісі арқылы

    Оқушыларды «жұп, тақ» сандары арқылы 2 топқа бөлу.

    Оқушылар үй тапсырмасын тексеріп, бірін-бірі бағалайды.

    10 теңгемен бағалау.

    5 тапсырмаға 50 теңге, орташа арифметикалық баллын шығару.





    Сабақтың ортасы

    30 мин




    «Джиксо» әдісі арқылы тақырыпты ашу




    Берілген тақырыпты оқып, түсінгенін айтады.



    Дескриптор:

    -анықтаманы айтады;

    -мысал келтіреді.







    Тәжірибелік жұмыс

    Ойын сүйегі, тиынды лақтыру арқылы тәжірибелік жұмыс жасау.





    №1 тәжірибе

    №2 тәжірибе

    Ойын сүйегі







    Тиын








    Оқулықпен жұмыс.

    Оқулықтан №1,2 есепті орындау.

    Оқушылар жұптасып тәжірибелік жұмысты орындайды. Кестеге орындаған жұмыстарының нәтижесін жазады.

    Дескриптор:

    -анықтаманы айтады..

    -тәжірибе жасайды.

    -кестені толтырады.

    -нәтижені салыстырады.


    Дескриптор:

    -анықтаманы айтады.

    -есептер шығарады.


    Ойын сүйегі, тиын.

    оқулық.


    Сабақтың соңы.

    10


    «Контекст» (жағдаяттық тапсырма)

    Кейбір жұқпалы аурулар адамға жұқпалы ауруы бар науқаспен байланыста болғанда жұғады және бұл ауруға бейімді адамға әрдайым осындай инфекцияны жұқтыруға мүмкіндік бар, бірақ оны бір рет жұқтырып алғаннан кейін осы инфекцияға деген иммунитет болады және ол ауруды басқаларына тарата алмайды.

    Берілген мәтінді пайдаланып, кездейсоқ шаманы табады.
    Сабақты қорытындылау:

    Үйге тапсырма беру: № 3,4

    Рефлексия



    Оқушылардан осы жағдайға байланысты кездейсоқ шаманы ойластырады.

    Мысалы:

    а) инфекцияға бейім адамдар саны;

    б) Қазіргі уақытта жұқпалы адамдар саны


    Дескриптор:

    -жағдаятты шешеді;

    - инфекцияға бейім адамдар санын анықтайды.

    -Қазіргі уақытта жұқпалы адамдар санын анықтайды.

    -нәтижені ықтималдық саны арқылы көрсетеді.


    Үлестірмелі қағаз



    написать администратору сайта