Главная страница
Навигация по странице:

  • А.А. Акмамбетова Күні: 13.04.22ж.

  • Сабақ кезеңі/ Уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау

  • Kahoot

  • Сабақтың ортасы Жаңа тақырыпты ашу: (Т)

  • ҚБ: «Бір сөйлем әдісі» әдісі

  • Сабақтың соңы 8 мин. Жеке жұмыс. Рефлексия: « Сұрақ. Идея. Қоржын » .

  • « Сұрақ. Идея. Қоржын »

  • поурочный план. 13.04.22ж (дұрысы). за мерзімді жоспар блімі Тригонометрия элементтері Мектеп13 жббм кмм


    Скачать 121.24 Kb.
    Названиеза мерзімді жоспар блімі Тригонометрия элементтері Мектеп13 жббм кмм
    Анкорпоурочный план
    Дата29.09.2022
    Размер121.24 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла13.04.22ж (дұрысы).docx
    ТипДокументы
    #704323

    Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

    Тригонометрия элементтері

    Мектеп:№13 ЖББМ КММ

    Педагогтің аты-жөні:

    А.А. Акмамбетова

    Күні:

    13.04.22ж.

    Сыныбы: 9

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы:

    Тригонометрия формулалары

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

    9.2.4.7 тригонометриялық функциялардың қосындысы мен айырымын көбейтіндіге және көбейтіндісін қосындыға немесе айырымға түрлендіру формулаларын қорытып шығару және қолдану;

    Сабақтың мақсаты:

    тригонометриялық функциялардың қосындысы мен айырымын көбейтіндіге және көбейтіндісін қосындыға немесе айырымға түрлендіру формулаларын қорытып шығарады және қолданады;

    Сабақтың барысы:

    Сабақ кезеңі/ Уақыты

    Педагогтің іс-әрекеті

    Оқушының іс-әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы


    Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.

    Kahootойын оқыту платформасы .

    Мақсаты: Өткен тақырыптардағы формулаларға шолу жасау.

    Нақты тақырып бойынша білімді өзектендіру, оқушыларды өз ойларын дұрыс жинақтай білуге, шапшан шешім қабылдауға дағдыландыру.

    Жаңа тақырып таныстырылып, сабақтың мақсаты белгіленеді.

    Амандасу. «Kahoot» ойын түрінде оқыту арқылы берілген тапсырманы орындау.
    Оқушылар «Kahoot» ойынымен жаңа сабақтың оқу мақсатын ашады.

    Kahoot” ойын оқыту платформасы жеңімпазды анықтайды.



    Слайд 1


    Слайд 2-3

    Сабақтың ортасы



    Жаңа тақырыпты ашу:

    (Т) 1-тапсырма. «Ғылымға қадам» әдісін пайдалана отырып, оқушылардың функционалдық сауаттылығын, зерттеушілік дағдыларын дамытуға ерекше мән беріп,  дарындылығын жетілдіреміз.

    Әр топқа келесі тапсырмалардың бірі беріледі.

    1)

    2)

    3)


    (Т.ж) 2 - тапсырма «Ротация» әдісін пайдалана отырып, проблемалық жағдайды шешу жолдарынжүзеге асыру қадамдарыайқындалады.


    (Ж.ж) 3 - тапсырма «Қатені тап» әдісін пайдалана отырып, тақырып бойынша бірнеше есептер ұсынылады. Есептердің жауабында қате болады.





    Оқушылар ұсынылған мәтінмен танысады, ақпаратты талдайды, өңдейді және дұрыс көзқарастары қорытып шығарады.

    Бұл тапсырмада 2 жұп топтар, бірдей үш деңгейлі екі есепті дескрипторға сай қарастырады.

    Тапсырмалар жазылып болған соң, топтар есептің қателерін тауып, түзетулері керек. Түзетулерді арнайы параққа жазуға болады. проблемалық жағдайды шешу жолдарынжүзеге асыру қадамдарыайқындалады


    Дескриптор:

    • Ұсынылған (оқулықтағы) мәтінмен танысады;

    • Мәтіннен негізгі (топқа ұсынылған) формуланы анықтайды;

    • Сол формуланы қорытып шығарады;

    ҚБ: «Бір сөйлем әдісі» әдісі арқылы дескрипторға сай бір сөйлеммен бағалау.



    Дескриптор:

    • -тригонометриялық функциялардың көбейтіндісін қосындысы немесе айырымға түрлендіру формулаларын қолданады;

    • өрнектерді ықшамдайды;

    • жауабын жазады.

    ҚБ : «Өзара бағалау» әдісі арқылы жұп топтар дескрипторға сай бір - бірін бағалайды.

    ҚБ : «Өзін-өзі бағалау» әдісі арқылы топтар дескрипторға сай өз-өздерін бағалайды.


    ДК экраны
    Үлестірме

    Слайд 4-6
    Оқулық 9-сынып.

    Слайд 7-11

    Cлайд 12-15


    Сабақтың соңы
    8 мин.

    Жеке жұмыс.


    Рефлексия: « Сұрақ. Идея. Қоржын » .



    Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді: « Сұрақ. Идея. Қоржын » әдісі арқылы.


    Оқушыларды баллдық жүйеде бағалау


    Слайд 18


    написать администратору сайта