Главная страница
Навигация по странице:

  • Ұзақмерзімді

  • Күні:13.12.2022 Мұғалімнің аты-жөні: Садыкова Диана

  • Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

  • Ойлау дағдыларының деңгейі : Білу,Түсіну,Қолдану Сабақтың мақсаты

  • Барлық оқушылар

  • Сабақтың

  • Ресурстар Сабақтың басы 10 минут

  • Сабақтың ортасы 30 минут . Жаңа сабақты түсіндіру

  • Тапсырма №1 «Word wall»

  • «Бұзық телефон»

  • Сабақтың соңы 5 минут Кері байланыс «Жаңбыр тамшылары»

  • Үй тапсырмасы 54

  • замерзімді жоспарды тарауы 2блім Деректер базасы


    Скачать 106.2 Kb.
    Названиезамерзімді жоспарды тарауы 2блім Деректер базасы
    Дата16.01.2023
    Размер106.2 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла13.12.docx
    ТипДокументы
    #888700

    Сабақтың қысқамерзімді жоспары


    Ұзақмерзімді жоспардың тарауы:

    2-бөлім

    Деректер базасы


    Мектеп: Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп кмм


    Күні:13.12.2022

    Мұғалімнің аты-жөні: Садыкова Диана

    Сыныбы:5 « Б »

    Қатысқандар:

    Қатыспағандар:

    Сабақтың тақырыбы:

    Қисық бетімен жұмыс

    Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

    5.2.2.3 векторлық суреттер жасау және өңдеу

    Сабақтың_мақсаты'>Ойлау дағдыларының деңгейі:

    Білу,Түсіну,Қолдану

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:қисық сызықтармен жұмыс жасау құралдарын анықтайды.

    Көпшілік оқушылар:қисық сызықтармен жұмыс жасау құралдарын салыстырады.

    Кейбір оқушылар: векторлық суреттерді құра алады.

    Сабақтың барысы

    Сабақтың жоспарланған кезеңдері/

    уақыты

    Педагогтың іс -әрекеті

    Оқушының іс - әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар



    Сабақтың басы
    10 минут


    Ұйымдастыру кезеңі

    1.Оқушылармен амандасу.

    2.Оқушыларды түгендеп,көңіл-күйлерін сұрау.

    3.«Кубик»әдісі арқылы психологиялық ахуал тудыру.

    4. «Lay's» әдісі арқылы үй жұмысын сұрау.

    Жаңа сабақтың тақырыбын ашу мақсатында «Word wall»платформасын пайдаланып, адасқан сөздер әдісі арқылы ашады


    Сәлемдеседі.

    Оқушылар кубик рубикті айналдырып қайсы әрекет түседі сол әрекетті орындайды.

    Сұрақтарға жауап береді
    Оқушылар пазлда берілген сөздерге қарап бүгінгі сабақтың тақырыбын ашады




    Мұғалімнің мадақтау сөздері
    Керемет!
    Тамаша!
    Жарайсың!





    https://wordwall.net/ru/resource/39290108





    Сабақтың_ортасы_30_минут_._Жаңа_сабақты_түсіндіру'>Сабақтың ортасы
    30 минут.

    Жаңа сабақты түсіндіру

    Photo-Brush редакторы көмегімен векторлық суреттің сапасын көтеруге, түсін қанық етуге, айырымдылығын арттыруға және суретті өңдеуге болады. Суреттерді өңдеуге арналған негізгі командалар редактор мәзіріндегі Корректировка (Түзету) және құралдар тақтасындағы Эффекты (Әсерлер) бөлімінде орналасқан. Корректировка (Түзету) бөлімінде суреттегі түстерді өзгерту, суреттің түсін бозарту немесе бояуын қанық ету, суреттің жарықтылығын және қанықтығын басқару сияқты функциялар қолданылады.

    1.Сдвиг (Ауысу) әсері қолданылғанда суреттегі RGB (ҚызылЖасыл-Көк) түстерді бірінен екіншісіне ауыс тырады, жылжытады. 2. Старые фото (Ескі фотолар) командасы фотосуретке ескі фотосуреттің кейпін береді.3. Мозаика командасы фотосуретке мозаикалық кейіп береді. 4. Вспышка (Жарқыл) әсері арқылы фотосуреттің қалаған тұсына жарқыл қоюға болады 5. Искра (Ұшқын) әсері арқылы фотосуреттің қалаған тұсына жарық сәуле қоя аласың.

    Тапсырма №1

    «Word

    wall»платформасында оқушылар тақырыпты қаншалықты деңгейде меңгергенін білу үшін сұрақтарға жауап береді.

    Сергіту сәті
    «Бұзық телефон»ойыны арқылы сергіту сәтін жүргізу.
    Тапсырма №2

    Photo-Brush пен Paint.Net графикалық

    редакторларын салыстыру.



    -Оқушылар сұрақтарға жауап береді

    -Оқулықты қолданады

    -Тақырыпты меңгереді
    Шаттық шеңберге тұрады мұғалімнің айтқанын орындайды.
    -графикалық редакторларды салыстыра алады

    -тапсырманы орындай алады



    2-балл

    1-балл
    2-балл


    1-балл

    1-балл



    Оқулық,

    дәптер

    https://wordwall.net/ru/resource/39290468



    Оқулық,

    дәптер


    Сабақтың

    соңы

    5 минут

    Кері байланыс

    «Жаңбыр тамшылары»әдісі арқылы берілген тамшыларға бүгінгі сабақты қаншалықты түсінгендерін жазады.


    Үй тапсырмасы

    54-беттегі үй жұмысын орындау


    Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін, сабақта нені оқып үйренгендерін, зерделегенін,

    сабақты қаншалықты түсінгендерін жазады.

    Үй тапсырмасын қалай орындау керектігін мұқият тыңдайды, күнделіктеріне жазады



    Мұғалім сабаққа қатысу белсенділіктерін ұпай бойынша бағалап шығады


    Жарайсыңдар



    Көрнекілік


    написать администратору сайта