Главная страница
Навигация по странице:

  • Ғарышкермен сұхбат. Ғарыштық өмір. 86-сабақ Тексерілді: Директордың ОІЖО Пәні

  • Бөлім: Ғарышқа саяхат Педагогтің аты-жөні

  • Сабақтың тақырыбы: №86 сабақ. Ғарышкермен сұхбат. Ғарыштық өмір.

  • Сабақтың барысы Сабақтың кезеңі// уақыты Педагогтің әрекеті

  • Өлең шумақтарын толықтыр

  • Бағалау «Ғарыш баспалдағы» Үй тапсырмасы

  • Ғарышкемен сұқбат. Ғарышкермен сұхбат Ашық сабақ. азастан Республикасыны Оуаарту министрлігі Білім беру йымы орта мектебі кмм


    Скачать 224.03 Kb.
    Названиеазастан Республикасыны Оуаарту министрлігі Білім беру йымы орта мектебі кмм
    АнкорҒарышкемен сұқбат
    Дата10.05.2023
    Размер224.03 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаҒарышкермен сұхбат Ашық сабақ.docx
    ТипДокументы
    #1118239

    Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі

    «Білім беру ұйымы орта мектебі» КММ

    Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары

    Сабақтың тақырыбы: Ғарышкермен сұхбат. Ғарыштық өмір.

    86-сабақ Тексерілді: Директордың ОІЖО

    Пәні:

    Әдебиеттік оқу

    Бөлім:

    Ғарышқа саяхат

    Педагогтің аты-жөні:

    Г.Б. Бейсембаева

    Күні:




    Сынып:

    Қатысушылар саны:

    Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы:

    86 сабақ. Ғарышкермен сұхбат. Ғарыштық өмір.

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

    4.2.9.1 түрлі дереккөздерден қажетті ақпаратты табу, өңдеу және тұжырым жасау, себеп-салдарлық байланысын сызба түрінде көрсету

    4.3.3.1 шығармашылық жұмысын сызба, диафильм, презентация түрінде ұсыну

    Сабақтың мақсаты

    Ғарышкер Талғат Мұсабаев жайлы қажетті ақпаратты алып, қолдана біледі, өңдейді

    Сабақтың барысы

    Сабақтың кезеңі//

    уақыты

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Ұйымдас

    тыру
    Өткен білімді еске түсіру

    Жаңа білім

    Бекіту


    Кері байланыс

    Сабаққа дайындық

    Психологиялық ахуалды жақсарту

    Т.Төреалінің «Байқоңыр» әнінен үзінді тыңдау

    -өлең не туралы?

    -бүгінгі сабаққа бұл өлеңнің қандай байланысы бар ?

    Жарайсыңдар!

    Видеобейне «Ғарыш әлемі»

    «түртіп алу» әдісі арқылы жүзеге асады.

    Тамаша ! Олай болса осындай ғажап ғаламшарды игерген,зерттеу жұмыстарын жүргізгенқандай ғарышкерлерді белесіңдер?

    Тақырыппен таныстыру ,мақсатын жариялау , бағалау критерийлерін айқындау .



    Мәтінмен жұмыс

    -мәтін бөліктері бойынша оқу, талдау , сұрақтарға жауап беру,қорғау.
    Шын өмірде Талғат ағаларыңды кездестірсеңдер ,оған қандай сұрақ қояр едіңдер ?

    «Қызық times» тележобасы негізінде сұхбат жүргізіледі .

    Талғат Мұсабаевқа қойылатын сұрақтар:

    Ғарышкер болу үшін не істеу керек?

    Ғарышта жүргенде өзіңізді қалай сезіндіңіз?

    Сіз неше жаста ұшқыш болуды армандадыңыз?

    «Шығармашылық жұмыс»

    1,2 -топ

    Өлең шумақтарын толықтыр

    ----- ------- батыры,

    ------ ------- Талғат аға.

    ------- -------- шексіз ғарышты,

    -------- ----- батыр ағамыз!

    2,3 -топ

    «Тарсия» әдісі



    Сабақты бекіту

    -Бүгінгі сабақта біз қандай жаңа мағұлматтар алдық ?

    -Не білдік ?
    Бағалау «Ғарыш баспалдағы»

    Үй тапсырмасы

    Т.Мұсабаев сияқты туған жердің үстінен ұшып,өтіп бара жатсаң не айтар едің? Ойыңды жаз.



    Амандасу , көңіл-күйлерін анықтау

    Жауап береді


    Көреді, стикерге түртіп отырып , көрген бейнебаянын баяндайды .

    Оқушылардың жауаптары

    ҚБ «өз өздерін бағалау»

    wordwall.платформасы арқылы сұрақтарға жауап бері

    Білім алушы топпен жұмыс жүргізеді.

    -Ролдік ойын арқылы сұхбат жүргізіледі .


    ҚБ «өз өздерін бағалау»
    Білім алушылардың топта жүргізілетін жұмысы


    Қиылған геометриялық фигураларды бір-бірімен байланыстырады.


    Тоқтар Әубәкіров пен Талғат Мұсабаевті салыстыру

    Бағалау парағын тақтаға ілеіп шығады

    Кері байланыс жасайды

    Білім алушылардың жауаптары-

    ҚБ «өз өздерін бағалау»

    Білім алушылардың сабақ бойы жинаған балдарын анықтау , бағалау

    Мақтау,мадақтау

    Дескриптор:

    Көрген материал бойынша керекті мағұлматты табады-
    ҚБ:

    Дескриптор:

    -Сұрақтарға жауап береді-

    Дескриптор:

    -топта біріге жұмыс жасайды

    -Мәтін бойынша сұрақтарға толық жауап береді-
    Дескриптор:

    - Ғарышкер туралы өзің қызықтырған сұрақтар қояды-

    - Сұраққа толық жауап беру-
    Дескриптор:

    Шығармашылық жұмыс –

    1,2-топ

    -өлең жолдарының байланысы-1Б-

    - топта бірігіп жұмыс жасауы

    3,4-топ

    - Сұрақтар мен жауаптарын байланыстыру-1Б

    - топта бірігіп жұмыс жасауы-1Б
    Дескриптор:

    Өз ойларын айтып сабақты бекітеді-1Б

    Жарайсыңдар!

    Қорытындылау
    «Зымыран» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс береді.



    Интербелсенді тақта




    Суреттер
    https://wordwall.net/ru/resource/52819115
    Ғарыш туралы

    суреттер

    Т.Мұсабаев туралы суреттер


    Оқулық

    Постерлер

    Кері байланыс тақтасы


    написать администратору сайта