Главная страница
Навигация по странице:

  • Основних розділі, та послідовність висвітлення матеріалу : Зміст звіту

  • Список використаних джерел

  • Технічне оформлення звіту (правила оформлення ЄСКД, державних стандартів і таке інше)

  • Основні вимоги з проведення підсумків практики

  • МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ “КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ” Факультет біомедичної інженерії

  • Кафедра біомедичної кібернетики ЗВІТз проектно-технологічної практики освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр

  • Студент 3-го курсу гр. БС-___ ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ

  • ЗМІСТ

  • 6

  • ВИСНОВКИ 15 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

  • Презентація до захисту практики за ОКР «бакалавра»

  • Зразок оформлення списку використаних джерел зв

  • Обовязково висилаються в електронному вигляді відповідальному за практику для розміщення на веб-сайті кафедри. У разі відсутності на сайті кафедри анотації студент не допускається дозахисту практики

  • звіт технологічної практики. Звіт з проектно-технологічної практики. Інформація по оформленню звіту Обсяг звіту Звіт містить титульний аркуш, зміст, вступ, анотацію 1


    Скачать 128.5 Kb.
    НазваниеІнформація по оформленню звіту Обсяг звіту Звіт містить титульний аркуш, зміст, вступ, анотацію 1
    Анкорзвіт технологічної практики
    Дата14.09.2021
    Размер128.5 Kb.
    Формат файлаdoc
    Имя файлаЗвіт з проектно-технологічної практики.doc
    ТипІнформація
    #232198




    І. Інформація по оформленню звіту:

    1. Обсяг звіту

    Звіт містить: титульний аркуш, зміст, вступ, анотацію1, основну частину, висновки,список використаних джерел, додатки з допоміжним матеріалом та презентацію до захисту з практики2.

    Обсяг звіту становить 15-203 сторінок стандартного (А4) аркушу машинописного тексту з використанням комп'ютерної техніки.

    На виклад:

    - основної частини звіту відводиться 10- 12 сторінок,

    - на вступ, висновки та план публікацій по 1-2 сторінки,

    - на анотацію 3 сторінки4.

    - сторінки на список використаних літературних джерел,додатки та презентація до звіту не зараховуються, хоча вони й мають спільну нумерацію з іншими його частинами.

    Звіт повинен бути грамотно написано та охайно оформлено. Зброшурований звіт подають керівнику практики не пізніше ніж за один тиждень до захисту. Представляти ксерокопію звіту до захисту — забороняється.

    Титулка звіту надана у додатку до звіту


    1. Основних розділі, та послідовність висвітлення матеріалу:

    Зміст звіту вміщує заголовки всіх його структурних частин у тій послідовності, в якій вони подаються в тексті з визначенням сторінки, на якій вони розпочинаються.

    Зразок оформлення змісту звіту наведено у додатку до звіту.

    У вступі

    • коротко обґрунтовують вибір теми індивідуального завдання, її значення та актуальність

    • стисло викладають програму його вирішення.

    . В анотації (на державній, російській, та іноземній (яку вивчав студент) мовами) стисло відобразити загальну характеристику та основний зміст індивідуального завдання і містити:

    • Відомості про обсяг звіту, кількість ілюстрацій, таблиць, додатків і літературних найменувань за переліком використаних джерел.;

    • Мету індивідуального завдання, використані методи та отримані результати

    • Перелік ключових слів (не більше 20)


    Основну частину звіту, поділяють на теоретичну та практичну частину.

    теоретична частина містить:

    – подається критичний аналіз опрацьованих студентом літературних джерел;

    • виділяються теоретичні положення, які були вихідними під час виконання практичної частини.

    практична частина містить:

    • опис виконання студентом індивідуального завдання;

    • аналіз його результатів,

    • відомості про виконання усіх розділів програми практики,

    • розділ з питань «Безпеки життєдіяльності».

    У висновках стисло, переважно у формі тез або нерозгорнутих і лаконічно сформульованих тверджень зазначається:

    - що зроблено під час практики,

    - які висновки отримав студент,

    - подано практичні рекомендації щодо вдосконалення певного аспекту дослідження.

    Список використаних джерел містить опрацьовані студентом вітчизняну та зарубіжну літературу та науково - методичні джерела, на які він посилається у своєму звіті.. Зразок оформлення списку використаних джерел наведено в додатку до звіту.

    Додатки містять наочні, графічні, розрахункові матеріали тощо

    Презентація містить не менше 5 слайдів (не враховуючи титульного листа та «Дякую за увагу») наведено в додатку до звіту:

    1 лист – Титульний аркуш де зазаначається факультет, кафедра, тема індивідального завдання, група, виконавець, та керівники ( практики від кафедри БМК і дипломної роботи );

    2 лист – перелік поставлених задач на практику;

    3-5 лист – проведений аналіз та отримані результати з завдання (графіки, діаграми тощо.)

    6 лист – висновки з виконаної роботи (за принципом «поставлена задача (лист 2)» - «виконана задача»).

    7 лист – «Дякую за увагу»


    1. Технічне оформлення звіту (правила оформлення ЄСКД, державних стандартів і таке інше)

    1. Звіт, що подається керівнику практики, має бути акуратно оформлений. Якість оформлення звіту - це перше, що помічається при читанні, і це враження може позначитися на його загальній оцінці. Змістовний, але неохайно оформлений звіт не може претендувати на високу оцінку. Тому необхідно виділити

    2. Досить часу на технічне оформлення звіту.

    3. Текст матеріалів звіту необхідно надрукувати за допомогою комп'ютера та принтера на одній сторінці стандартних аркушів білого паперу форматом 210 х 297 мм (А4). Використовують шрифт Times New Roman текстового редактора Word, розміру 14 з полуторним міжрядковим інтервалом. Мінімальна висота друкованого шрифту - 1,8 мм. Кожна сторінка друкованого звіту має містити приблизно 1800 знаків (28-30 рядків по 62-65 знаків у рядку, враховуючи знаки пунктуації та пробіли між словами). Текст друкованого звіту повинен мати поля з розмірами: зліва - не менше 25 мм, справа - не менше 1,5 мм, знизу та зверху - не менше 20 мм.

    4. Сторінки звіту мають бути пронумеровані. Першою є титульна сторінка, але на ній номер сторінки не ставиться, а нумерацію розпочинають з 2-ї сторінки. Номер сторінки ставлять у правому верхньому куту сторінки без крапки. Кожний розділ звіту розпочинають з нової сторінки, це також стосується вступу, висновків, списку літератури та додатків. На верхньому полі сторінки обов'язково вказується назва відповідної частини звіту (вступ, висновки тощо) або порядковий номер і назва розділу. Звіт повинен мати правильно оформлені заголовки та підзаголовки. Заголовки окремих структурних частин, розділів і підрозділів розміщують на окремих рядках, залишаючи між заголовками та текстом або заголовком підрозділу три міжрядкових інтервали. Заголовки структурних частин звіту та підрозділів друкують з абзацу великими буквами, а заголовки підрозділів - малими (крім першої великої букви), теж з абзацу. Крапка в кінці заголовка не ставиться. Переносити слова у заголовку та підкреслювати їх не дозволяється.

    5. Такі структурні частини звіту, як зміст, вступ, висновки, список використаних джерел не мають порядкового номера, а розділи та підрозділи нумерують арабськими цифрами. Крапка після номера розділу ставиться тільки тоді, коли далі йде заголовок. Якщо заголовок розділу пишуть з нового рядка, крапку після номера розділу не ставлять. Підрозділи нумерують арабськими цифрами в межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з двох цифр: перша - номер розділу, до якого входить підрозділ, а друга - номер підрозділу. Цифри розділяють крапкою. В кінці

    6. Номера підрозділу ставлять крапку, після якої в тому самому рядку друкують

    7. Заголовок підрозділу. Абзацний відступ у друкованому тексті дорівнює 5-ти знакам. Таблиці та ілюстрації розміщують на стандартних аркушах паперу.

    8. Підписи та роз'яснення розміщують під (поряд з) ними, на цьому ж боці аркуша. Після друкування тексту звіту слід вичитати текст і виправити знайдені помилки - граматичні, орфографічні й пунктуаційні. Особливо ретельно необхідно вивірити фактичний матеріал, посилання, бібліографічні дані. Слід упевнитися в тому, що заголовки та підзаголовки у змісті подано в тій самій послідовності та тому словесному формулюванні, в якому вони наводяться в тексті звіту, і розпочинаються на зазначених у змісті сторінках.

    9. Помилки акуратно виправляють - підчищають або зафарбовують білилами "штрих", після чого вписують новий текст ручкою відповідного кольору та коригують комп'ютерний текст роботи. Допускається не більше 2-х подібних виправлень на сторінці. Якщо їх більше - сторінку передруковують. Упевнившись, що звіт не має поміток, плям, а його сторінки розміщені у правильній послідовності, його брошурують та подають керівнику переддипломної практики на оцінювання.

    ІІ. В звіті:

    1. Повинно бути коротко і конкретно описана робота, особисто виконана студентом.

    2. Не повинно бути дослівного переписування матеріалів баз практики (історії бази, технічних описів тощо), а також цитування літературних джерел.

    3. Повинен мати наскрізну нумерацію сторінок. Аркуші звіту повинні бути зшиті.

    ІІІ. Для узагальнення матеріалів, зібраних під час практики і підготовки звіту, студентам в кінці практики відводиться 2-3 дні.

    ІV. Звіт перевіряється і затверджується керівниками практик від бази і навчального закладу. Цей звіт не потрібно збирати та складувати на кафедрі.

    У випадку, коли студент проходить практику за угодою з підприємством, зміст практики може складатись індивідуально з урахуванням угоди на цільову підготовку.

    ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ


    Основні вимоги з проведення підсумків практики

    1. Підсумки практики підводяться у процесі складання студентом заліку комісією, яка призначена завідуючим кафедрою (предметною або цикловою комісією).

    2. Диференційна оцінка з практики враховується нарівно з іншими оцінками, які характеризують успішність студента.

    3. Результати складання захисту з практики заносяться в екзаменаційну відомість, проставляються в заліковій книжці і в журнал обліку успішності.

    4. Складання практики для підвищення позитивної оцінки не допускається.

    5. Студент, що не виконав програму практики і отримав незадовільний відгук на базі практики або незадовільну оцінку при складанні захисту, відраховується з навчального закладу та має право поновитись на практику в наступному навчальному році на бюджетну основі (при наявності вакантних бюджетних місць). У разі поважної причини, що докуметально підтверджуються (або поновлення на контрактну основу в поточному навчальному році) може встановлюватись індивідуальний графік ліквідації академічної заборгованості з практики тривалістю в три тижні (за рахунок літніх канікул) до початку нового навчального року.

    6. Керівник практики інформує адміністрацію навчального закладу щодо:

    • фактичних термінів початку і закінчення практики,

    • складу груп студентів, які пройшли практику,

    • їх дисципліни,

    • стану охорони праці і протипожежної безпеки на базі практики

    • і з інших питань організації і проведення практики

    1. Захист звіту з практики.

    Студенти допускаються до захисту практики при виконання умов:

    • звіт має позитивну оцінку керівника практики;

    • при наявності на веб-сайті кафедри анотації до звіту практики (крім закритої тематики) обсягом не менше 650 знаків на трьох мовах (українською, англійською та російською).

    Звіт з практики захищається студентом (з диференційованою оцінкою) у комісії, яка призначається завідувачем випускової кафедрни БМК. Завідувач кафедри приймає залік у студентів на базах практики в останні дні її проходження, або у вищому навчальному закладі на протязі перших 7 днів після закінчення практики. Комісія під час захисту студентом звіту виставляє остаточну оцінку, яка заноситься в заліково-екзаменаційну відомість і в залікову книжку студента, а пізніше - у додаток до диплома.

    При оцінюванні, крім зазначених вище критеріїв, також ураховується рівень сформованості в студента вміння робити усне повідомлення та давати вичерпні, аргументовані відповіді на запитання членів комісії за темою індивідуального завдання.

    Також на кафедрі затверджується за студентом керівник дипломної роботи з напряму підготовки 6.050101 «Комп’ютерні науки».

    Підсумки практики обговорюються на засіданнях випускової кафедри БМК, а загальні підсумки з практики підводяться на засіданні вченої ради факультету біомедичної їнженерії до початку нового навчального року (в серпні місяці).

    НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

    «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИУТ»
    Освітньо-кваліфікаційний рівень « бакалавр »



    вимоги до звіту

    з проектно-технологічної практики






    з напряму

    6.050101 «Комп’ютерні науки»




    (шифр назва)

    зі спеціальності







    (шифр назва)

    спеціалізації















    РОЗРОБНИКИ:


    Ст..викл. Аверьянова О.А.




    (посада, наукова ступінь, вчене звання, ПІБ)

    (підпис)

    Ас. Корнієнко Г.А.






    Затверджено на засіданні кафедри

    ____Біомедичної кібернетики_

    (повна назва кафедри)
    Протокол № ______ від “____”________2015 року
    Завідувач кафедри Біомедичної кібернетики
    _________.____ (_____Настенко Є.А. ___)

    (підпис) (прізвище та ініціали)

    Київ – 2015
    МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

    НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

    КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
    Факультет біомедичної інженерії

    Кафедра біомедичної кібернетики
    ЗВІТ

    з проектно-технологічної практики

    освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр

    з напряму підготовки – 6.050101 «Комп’ютерні науки»



    На тему













    (тема індивідуального завдання)
    Студент 3-го курсу гр. БС-___ ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ ___________

    (підпис)

    Керівник практики ____________________________________ ___________

    (вчені ступінь та звання, прізвище,ініціали) (підпис)

    Київ – 20__ р.



    ЗМІСТ5






    ВСТУП

    1




    Анотація 6

    2




    СПИСОК СКОРОЧЕНЬ ………(при необхідності)

    5

    1.

    ОСНОВНА ЧАСТИНА проектно-технологічної ПРАКТИКИ







    1.1

    Теоретична частина

    6




    1.2

    Практична частина










    1.2.1.

    Практична частина

    8







    1.2.2.

    «Безпеки життєдіяльності

    14




    ВИСНОВКИ

    15




    СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ







    ДОДАТКИ







    Презентація до захисту практики за ОКР «бакалавра»7





    СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ




    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    Зразок оформлення списку використаних джерел звіту

    1. Гуров В.В. Приложения ИКТ в здравоохранении [Текст] / В.В. Гуров // Сети и системы связи. - №13.-2004.-С.35-38


    2. Лосев С. Телемедицина: как и где это работает [Электронный ресурс] / С. Лосев.- Режим доступа: www/cnews.ru

    3. Законодательство Украины об интеллектуальной собственности (с изменениями и дополнениями по состоянию на 15 мая 2002 года).-Х.: ООО «Одисей», 2002.-592с.

    4.

    1 На трьох мовах (анг., укр., рос.) з обємом не менше 650 знаків.

    2 Не менше 5 слайдів. Друк можливий 2 слайди на 1 аркуш формату А-4.

    3 Без урахування презентації на захист

    4 Обовязково висилаються в електронному вигляді відповідальному за практику для розміщення на веб-сайті кафедри. У разі відсутності на сайті кафедри анотації студент не допускається дозахисту практики

    5 Для ОКР «бакалавра «

    6 На 3-х мовах (укр, рос., анг) об’ємом не менше 650 знаків

    7 Не менше 5 слайдів (друк два слайди на 1 сторінці формату А-4)



    написать администратору сайта