Главная страница
Навигация по странице:

  • Сөздікпен жұмыс. Т.Ж №2 тапсырма «Менен сұрақ, сізден жауап» әдісі Мәтінді түсініп оқы, сұраулы, лепті сөйлемдердің интонациясын дұрыс қойДескриптор

  • Дескриптор

  • «Қос жазба күнделігі» әдісі Дескриптор

  • Кері байланыс: «Бас бармақ»

  • «Бас бармақ»

  • Үйге тапсырма: 5-тапсырма. Мәтінді тыңдап, ақпарат бойынша негізгі ойды анықтаРефлексия. «2+1» әдісі

  • 10 сын «Қарағанды» романы Ғ. Мұстафин ксп 130. ыса мерзімді жоспар араанды романы . Мстафин


    Скачать 44.13 Kb.
    Названиеыса мерзімді жоспар араанды романы . Мстафин
    Дата02.12.2021
    Размер44.13 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла10 сын «Қарағанды» романы Ғ. Мұстафин ксп 130.docx
    ТипДокументы
    #289280

    Қысқа мерзімді жоспар

    « Қарағанды» романы Ғ. Мұстафин

    Бөлім:

    Отандық өнеркәсіп өнімі

    Педагогтің аты-жөні

    Сагнаева Алия Жумабековна

    Күні:

    05.10.2021

    Сынып: 10

    Қатысушылар саны:

    Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы

    « Қарағанды» романы Ғ. Мұстафин

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    10.3.1.1. мәтіндегі негігі және қосымша ақпараттарды анықтай отырып,факті мен көзқарасты ажырату, мәтін идеясымен байланысын анықтау

    Сабақтың мақсаты

    Тілдік дағдылар: Көптік тәуелдік жалғауларын ажырата алады

    Арнайы пәндік лексика мен терминология:

    Диалог құруға арналған пайдалы тіркестер мен фразалар: «Менің ойымша...», «Менің түсінгенімше...»,

    Талқылауға арналған сұрақтар: Қарағанды облысы қандай өнеркәсібімен танымал?

        

      Сабақтың барысы

    Сабақтың кезеңі/ уақыт

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Басы

    5 мин

    Ұйымдастырушылық кезең

    Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

    «Ойтүрткі» сұрақтар қою. Ғ. Мұстафин туралы сұрақтар қою



    Сәлемдеседі




    Автордың портреті

    6 мин

    7мин

    7мин

    7 мин


    7 мин

    Сөздікпен жұмыс.

    Т.Ж №2 тапсырма «Менен сұрақ, сізден жауап» әдісі

    Мәтінді түсініп оқы, сұраулы, лепті сөйлемдердің интонациясын дұрыс қой

    Дескриптор:

    - мәтінді түсініп оқиды

    - интонацияларға назар аударады;
    Кері байланыс: «үш шапалақ» әдісі арқылы

    Ж. № 3-тапсырма

    Мәтіндегі қарамен берілген сөйлемнің мағынасын аш, сөйлем құра,

    Дескриптор: Мәтіндегі қарамен берілген сөйлемнің мағынасын ашады, сөйлем құрай алады

    Кері байланыс: «мұғалімнің бағалауы» әдісі арқылы
    Ж.Ж № 5-тапсырма

    Жұптаса отырып, мәтіннен өнеркәсіп атауларын, тауып, оның қандай салаға жататынын «Қос жазба күнделігі» арқылы жаз

    «Қос жазба күнделігі» әдісі

    Дескриптор: өнеркәсіп атауларын таба алады, қандай салаға жататынын ажырата алады

    Кері байланыс: «Бас бармақ» әдісі арқылы
    Ж. № 4-тапсырма

    Мәтіндегі қарамен берілген сөйлемнің мағынасын аш,шағын мәтін құра, көптік мәнді сөздерді қолдан

    Дескриптор: Мәтіндегі қарамен берілген сөйлемнің мағынасын ашады,шағын мәтін құрай алады, көптік мәнді сөздерді қолдана біледі

    Кері байланыс: «мұғалімнің бағалауы» әдісі арқылы


    Тірек сөздерді оқып, мағынасын ашып, дәптерлеріне түртіп алады.
    2-тапсырманы орындайды.
    Сөйлем құрайды.


    5-апсырманы орындайды

    4-тапсырманы орындайды

    Вербалды бағалау

    Мадақтау

    «Бас бармақ» әдісі

    Мадақтау


    Оқулық


    Аяқталуы

    6 мин


    Үйге тапсырма: 5-тапсырма.

    Мәтінді тыңдап, ақпарат бойынша негізгі ойды анықта

    Рефлексия. «2+1» әдісі

    Оқушыға қиындық туғызған 2 нәрсе, 1 жеңіл нәрсе







    «Бас бармақ» әдісі






    написать администратору сайта