Главная страница
Навигация по странице:

  • Тема заняття

  • Обладнання

  • 3. Підготовка учнів (студентів) до сприйняття нового матеріалу.

  • 4. Засвоєння та закріплення нового матеріалу.

  • 6. Закріплення матеріалу. Творче завдання.

  • план проспект заняття. план проспект. Конспект заняття з акторської майстерності педагог Місце проведення Дата проведення Час проведення Тип заняття


    Скачать 24.84 Kb.
    НазваниеКонспект заняття з акторської майстерності педагог Місце проведення Дата проведення Час проведення Тип заняття
    Анкорплан проспект заняття
    Дата07.11.2020
    Размер24.84 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаплан проспект.docx
    ТипКонспект
    #148692

    План-конспект заняття

    з акторської майстерності

    педагог: _____________

    Місце проведення: _________

    Дата проведення: __________

    Час проведення: ___________

    Тип заняття: ______________

    Тема заняття:

    Акторський тренінг, як засіб зняття фізичного, психічного та психофізичного затиску у дитини.

    Мета:

    Шляхом низки вправ навчити вихованців знімати психофізичний затиск; розвивати творчі здібності ; виховувати сценічну культуру, культуру мовлення, прищеплювати художній смак.

    Обладнання:

    Музична апаратура, тексти вправ, реквізит, для творчого завдання.

    Хід заняття:

    1. Організаційний момент.

    Вступне слово:

    Що є важливим для актора?

    Артист - дуже відповідальна і водночас хвилююча професія, котра вимагає роботу, в першу чергу, перед публікою. Тому і не дивно, що на початках своєї роботи, артисти мають цілий набір затисків, які пов`язані з відсутністю досвіду роботи на публіку, а також певних особистих психологічних затисків для людини. Тому важливим для якісної та професійної роботи є ряд вправ, які допомагають звільнитись від своїх внутрішніх та зовнішніх затисків.

    2. Актуалізація опорних знань

    Перевірка домашнього завдання. Повторення вправ на увагу:

    • «Сісти, підвестись, пересісти» (на оплеск, на число, на літеру);

    • «Зоровий та тілесний контакт при хаотичному русі»;

    • «Перегони»(наздогнати, втекти, спільний стрибок та присідання на оплеск);

    • «Сіамські близнюки»(робота в парах, у визначеному темпоритмі і емоції).

    3. Підготовка учнів (студентів) до сприйняття нового матеріалу.

    Тема заняття: Акторська майстерність. Пластичне перевтілення. Етюдна робота.

    Мета заняття: - навчити учнів (студентів) образно мислити і впевнено діяти у запропонованих обставинах;

    • навчити яскравому та виразному перевтіленню за допомогою міміки та жестів;

    • формувати і покращувати навички колективної роботи;

    • розвивати фізичні можливості тіла;

    4. Засвоєння та закріплення нового матеріалу.

    Вправи на зняття фізичного напруження

    • «Готовність»(на оплеск стати у позицію «жабка», при цьому напружити всі м’язи тіла і виконувати стрибки по команді (вперед, назад, вправо, вліво) у різних темпах);

    • «Колода, камінь, собака» (основний дія: біг на місці. На слово «колода» - перестрибуємо, на слово «камінь зліва, з права» - ухиляємося, на слово «собака» - гавкаємо, з поворотом голови назад);

    • «Ой! Ай! Ай-яй-яй!» (педагог, у певному емоційному настрої називає частини тіла, студент торкається названих частин, при цьому вигукує «Ой! Ай! Ай-яй-яй!».

    Вправи на зняття психологічного напруження:

    • «Емоційна хода»(приєднатися та повторити ходу і емоцію за обраною людиною);

    • «Рух, емоція, вигук» (повторити рух, емоцію, вигук за товаришем і придумати свій і так по колу…).

    Вправи на зняття психофізичного напруження:

    • «Музичне дзеркало»(студент рухається в ритмі і характері запропонованої музики, а решта наслідує його, як відображення у дзеркалі);

    • «Двійник» (група ділиться на пари. Перші номери виходять на сцену і під музику створюють певний образ за пропонованими обставинами. Другі номери повинні уважно спостерігати і запам’ятовувати дії свого партнера, щоб потім повністю відтворити цей образ);

    • «Ведмедик» (дитяча лічилка у русі);

    • Вправа з використанням скоромовки «іч, еч, ач, оч, уч,ич…»;

    • «Шишка» (вірш покладений на задані дії).

    6. Закріплення матеріалу. Творче завдання.

    • «Граюча скоромовка» (за скоромовкою на картці придумати рухи і виправдати задану емоцію).

    7. Підсумок заняття. Рефлексія.


    написать администратору сайта