Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Омирбаева Алуа Күні

  • Сынып: 8 -K,E,L,N,O, Q , Z

  • Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

  • Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

  • Көптеген оқушылар

  • Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • Сабақтың ортасы Жаңа тақырып. «Ой қозғау» әдісі

  • Компьютерде практикалық тапсырмалар орындау

  • кмж. 8 сынып 10. Апаратты сыну Педагогты атыжні


    Скачать 0.95 Mb.
    НазваниеАпаратты сыну Педагогты атыжні
    Дата27.12.2021
    Размер0.95 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла8 сынып 10.docx
    ТипДокументы
    #320145



    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    Ақпаратты ұсыну

    Педагогтың аты-жөні

    Омирбаева Алуа

    Күні




    Сынып: 8-K,E,L,N,O,Q,Z

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    Электронды кестеде мәліметтердің әртүрлі пішімдерін қолдану.

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    8.2.2.1 электронды кестеде есептерді шешу үшін мәліметтердің әр түрлі типі мен форматын қолдану

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    ұяшықтарды форматтауды (шрифт, туралау, бояу, шекара) біледі;

    Көптеген оқушылар:

    мәліметтердің әр түрлі типтерін есептерді шешуде пайдаланады.

    Бекітемін___________________

    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1.Оқушылармен амандасу.

    2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.







    Сабақтың ортасы

    Жаңа тақырып.

    «Ой қозғау» әдісі арқылы оқушыларға түрткі сұрақтар қоямын:

    - кестелермен сендер тағы қандай программада жұмыс істедіңдер?

    - кестелерді пішімдеу дегеніміз не?

    - кестелерді пішімдедіңдер ме?

    - мәтіндік құжаттағы кесте мен электронды кестенің айырмашылығы неде деп ойлайсыңдар...?
    ДЖИГСО әдісі арқылы екі топқа тақырып бөліп беремін.

    1-топ: «Формат ячеек» терезесіндегі Сан жапсырмасы.

    2-топ: Түзету, Қаріп, Шекара, Бояу жапсырмалары.



    Оқушылар топта оқып талқылайды. Түсінгендерін интерактивті тақтадан көрсетіп, компьютерде орындап айтады.

    Топтар бірін-бірі «Басбармақ» әдісі арқылы бағалайды.

    Оқушыларға бір сөйлемнен ЕТ кабинетіндегі қауіпсіздік ережелерін айтқызамын.

    Компьютерде практикалық тапсырмалар орындау:

    Тапсырма №1: Төмендегі суреттегідей етіп ұяшықтарды пішімдеңдер.



    Дескрипторлар:

    1. Ұяшыққа енгізілген ақпаратты форматтайды (сан, қаріп);

    2. Ұяшықты форматтайды (шекара, бояу).

    Сергіту сәті: көз жаттығуларын жасату.

    Тапсырма №2:



    Дескрипторлар:

    1. Долларды теңгемен есептеу формуласын біледі;

    2. формуланы енгізеді;

    3. есепті шешуде мәліметтердің типтерін қолданады.

    Қосымша тапсырма: доллармен берілген бағаны рубльмен көрсету.


    1 Информатика

    8 сынып.

    «Арман ПВ» баспасы

    57-60 беттер

    Интерактивті тақта



    Информатика

    8 сынып.

    «Арман ПВ» баспасы

    61-бет

    Компьютер, тапсырма жазылған парақтар

    д






    Сабақтың соңы

    1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

    2.Кері байланыс:

    Қызыл түс – «Мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл–күйім жоқ.»

    Сары түс - “Көңіл-күйім жақсы, сыныптастарымның көмегімен тапсырманы орындадым.”

    Жасыл түс – «Мен бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын: менің көңіл–күйім тамаша.»

    Өзін-өзі бағалау.








    написать администратору сайта