Главная страница
Навигация по странице:

  • Күні: 03.02.2023 Сынып: 2А

  • Сабақтың тақырыбы Дыбыс әсерлері. Жоба жасау. Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

  • Сабақтың кезеңі Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру: «Шаттық шеңбер»

  • Сабақтың тақырыбын анықтау

  • Сабатың ортасы Практикалық тапсырмалар 1- тапсырма.

  • Дескриптор :-Дыбысты жазу программасы іске қосады-Мақалдарды дауыстап айтып, жазады-Жазылған дыбысты тыңдайды2- тапсырма.

  • Дескриптор :-Дыбысты жазу программасы іске қосады-Мақалдарды дауыстап айтып, жазады-Жазылған әнді тыңдайдыСергіту, көзге жаттығу

  • Сабақтың соңы Рефлексия (жеке, жұпта, топта)«Сұрақ саған, жауап маған»

  • 2 сынып. Дыбыс әсерлері.Жоба құру. Блім Мультимедиа Педагогты атыжні


    Скачать 0.85 Mb.
    НазваниеБлім Мультимедиа Педагогты атыжні
    Анкор2 сынып
    Дата20.02.2023
    Размер0.85 Mb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаДыбыс әсерлері.Жоба құру.docx
    ТипДокументы
    #947255

    Бөлім:

    Мультимедиа

    Педагогтың аты-жөні:

    Серікпаева Қ.С.

    Күні:

    03.02.2023

    Сынып: 2А

    Қатысушылар саны:




    Қатыспағандар саны:




    Сабақтың тақырыбы

    Дыбыс әсерлері. Жоба жасау.

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

    2.2.4.2 дыбыстық файлдарды өңдеу

    Сабақтың мақсаты:

    Дыбыс файлдарын тыңдауға арналған программаларды біледі, дыбыстық әсерлерді ажыратады, дыбысты өңдей алады

    Сабақтың барысы:

    Сабақтың кезеңі

    Педагогтің әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    Оқушылармен амандасу. Түгендеу

    Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру:

    «Шаттық шеңбер»

    Біз бақытты баламыз,

    Ойнап, күліп аламыз.

    Жетілсін деп санамыз,

    Оқып білім аламыз.

    Сабақтың тақырыбын анықтау. Бүгінгі сабақ тақырыбы: Дыбыс әсерлері. Жоба жасау.

    -Оқу мақсаттарымен таныстыру;

    -Күтілетін нәтижені анықтау.

    Еске түсірейік!

    -Медиаойнатқыштар деген не?



    Сәлемдеседі.

    Балалар ортаға шеңбер құрып тұра қалады.

    Сұраққа жауап береді, алдыңғы сабақты еске түсіреді.

    ЕБҚЕО

    Сәлемдеседі, шаттық шеңберін жасайды.

    Тапсырманы орындаған оқушыны аызша мадатау, толықтыру.

    Оқулық


    Сабатың ортасы

    Практикалық тапсырмалар

    1- тапсырма.Дыбысты жазу программасында мақалдарды жаз.

    1.Бірінші байлық денсаулық

    2.Шыңықсан шымыр боласың.

    3.Таза ауа жаңға дауа.

    Дескриптор_:-Дыбысты_жазу_программасы_іске_қосады-Мақалдарды_дауыстап_айтып,_жазады-Жазылған_дыбысты_тыңдайды2-_тапсырма.'>Дескриптор:

    -Дыбысты жазу программасы іске қосады

    -Мақалдарды дауыстап айтып, жазады

    -Жазылған дыбысты тыңдайды

    2- тапсырма.

    Өздерің білетін бір әнді топпен орындап, Дауыс жазу программасында жаз. Жазылған әнді сақтап, тыңдаңдар.

    Дескриптор:

    -Дыбысты жазу программасы іске қосады

    -Мақалдарды дауыстап айтып, жазады

    -Жазылған әнді тыңдайды

    Сергіту, көзге жаттығу


    Қорытынды:

    -Дыбыс жазу және ойнату үшін қандай программаны қолдандың?

    -Жасаған жұмыстарың өзіңе ұнады ма?

    Компьютермен жұмыс жасайды

    Тапсырманы орындайды.
    ЕББҚО- берілген тапсырманы орындайды

    Оқушылардың тапсырманы орындау деңгейіне қарай смайликтермен бағалау
    .

    Оқулық

    Компьютер


    Сұрақтарға жауап береді


    Сабақтың соңы

    Рефлексия (жеке, жұпта, топта)

    «Сұрақ саған, жауап маған»

    -Не білдік? Не үйрендік?

    .

    Кері байланыс жасайды

    Әртүрлі смайликтер арқылы бағалау

    Стикер





    написать администратору сайта