Главная страница
Навигация по странице:

  • Бөлімі: Көпмүшелер

  • Барлық оқушылар

  • Кейбір оқушылар

  • Сабақ кезеңі/ Уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау

  • Миға шабуыл. «Ой қозғау» әдісі.

  • Мақсаты

  • Сабақтың ортасы 10 мин.

  • Саралау

  • Дескриптор. 1. Есепке сәйкес формуласын анықтайды.2. Өрнекті ықшамдайды. 4-баллБағалау

  • 10 мин. Саралау.

  • Дескриптор. коэффициентін анықтайды-бос мүшені анықтайды-жауабын жазадыБағалау

  • 10 мин. «Ойлан-жұптас-бөліс» әдісі бойынша жұмыс жасайды.

  • «Қорытынды»

  • 10сынып Алгебра 24 25.01.23. ыса мерзімді (саба) жоспары Бтін коэффициетті кпмшені рационал тбірлері туралы теорема


    Скачать 231.32 Kb.
    Названиеыса мерзімді (саба) жоспары Бтін коэффициетті кпмшені рационал тбірлері туралы теорема
    Дата26.01.2023
    Размер231.32 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файла10сынып Алгебра 24 25.01.23.docx
    ТипДокументы
    #906241

    Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары

    Бүтін коэффициетті көпмүшенің рационал түбірлері туралы теорема

    Бөлімі:


    Көпмүшелер

    Педагогтің аты-жөні:

    Емен Еділ Жолдыбайұлы

    Күні:

    23/24.01.2023

    Сыныбы: 10В 10Ғ

    Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

    Сабақтың тақырыбы:

    Бүтін коэффициетті көпмүшенің рационал түбірлері туралы теорема

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

    10.2.1.11 - бір айнымалысы бар бүтін коэффициетті көпмүшенің рационал түбірі туралы теореманы оның түбірлерін табуда қолдану

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар: бір айнымалысы бар бүтін коэффициетті көпмүшенің рационал түбірі туралы теореманы біледі;

    Оқушылардың басым бөлігі: бір айнымалысы бар бүтін коэффициетті көпмүшенің рационал түбірі туралы теореманы біледі, тұжырымдайды;

    Кейбір оқушылар: бір айнымалысы бар бүтін коэффициетті көпмүшенің рационал түбірі туралы теореманы оның түбірлерін табуда қолданады;

    Сабақтың барысы:

    Сабақ кезеңі/ Уақыты

    Педагогтің іс-әрекеті

    Оқушының іс-әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    Қызығушылықты ояту.

    Ұжымдық жұмыс.

    5 мин.

    Миға шабуыл. «Ой қозғау» әдісі.


    а) Ұйымдастыру кезеңі

    -Сәлемдесу,түгелдеу,кеспе қағазға (1,2,3,4)сан жазып , соны таңдау арқылы топқа бөлу.

    Үй тапсырмасын өзін-өзі тексеру әдіспен бағалау.(A,B,C арқылы бағалайды)жауаптар тақтада көрсетіледі.

    Сабақ мақсатын оқушылармен бірге ашу.

    «Тарсио »әдісі бойынша формулаларды сәйкестендіреді(формуланың берілуі мен жауабы қиып бөліп тасталынған)


    «Өзіңе тілегенді,өзгеге тіле»! әдісі арқылы бір-біріне тілек айтып,жақсы көңіл күй сыйлайды.

    Мақсаты: Оқушылар бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру.

    Тиімділігі: Оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл -күйін көтереді, бауырмалдығын оятады.

    Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!»




    Оқулық

    10-сынып.
    формулалар


    Сабақтың ортасы
    10 мин.
    ДЖИГСО әдісі






    Саралау: Бұл тапсырмада саралаудың «Қарқын» тәсілі көрініс табады.

    Ерекше білімді қажет ететін оқушыларға көмек көрсету.



    Әр топ өз номеріне сәйкес есептер шығарады

    Ерте шығарып қойған оқушылар қажеттілікті талап ететін оқушыларға түсіндіреді.
    Түсінбеген тапсырмаларды бір-біріне түсіндіреді. Топтар келесі топтың тапсырмасын алмасып тексереді.

    Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, топтық талдау жасайды.


    Дескриптор._1._Есепке_сәйкес_формуласын_анықтайды.2._Өрнекті_ықшамдайды._4-баллБағалау'>Дескриптор.

    1. Есепке сәйкес формуласын анықтайды.

    2. Өрнекті ықшамдайды. 4-балл

    Бағалау:

    Әрбір дұрыс жауапқа 1 балл қойылады

    Жалпы 4балл




    ДК экраны

    10 сынып,

    Алгебра

    Шыныбеков

    «Атамұра» 2019

    слайд


    Жеке жұмыс.

    10 мин.



    Саралау. Қабілетті оқушыларға қосымша тапсырма беремін, көмек қажет ететін оқушыларға кеспе қағазда тапсырма беремін.



    Берілген тапсырма бойынша есепті жеке орындайды

    Дескриптор.
    коэффициентін анықтайды

    -бос мүшені анықтайды

    -жауабын жазады

    Бағалау:

    Әрбір дұрыс жауапқа 0.5 балл қойылады

    Жалпы 4 балл


    ДК экраны

    10-сынып оқулығы.

    Шыныбеков

    «Атамұра» 2019

    Жұптық жұмыс.

    10 мин.



    «Ойлан-жұптас-бөліс» әдісі бойынша жұмыс жасайды.
    Саралау. Оқушылардың деңгейіне байланысты деңгейлік тапсырмалар беремін.

    Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, жұптық талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды.

    Дескриптор.

    1.Теңдікті түрлендіреді.

    2. Теңбе-теңдікті дәлелдейді.

    2-балл

    Бағалау:

    Әрбір дұрыс жауапқа 1 балл қойылады

    Жалпы 2 балл



    ДК экраны

    қосымша



    Сабақтың соңы

    Ой толғаныс.

    Рефлексия

    5 мин.

    Сабақты қорытындылау.
    Сабақтағы негізгі терминдерге тоқталу.
    Сөйлемді толықтыр.

    бүгінгі сабақта мен....түсіндім, ...білдім, ....көзімді жеткіздім.

    мен өзімді.....үшін мақтар едім.

    сабақтан соң маған........келді.

    бүгін маған..........сәті түсті.

    ......қиындық тудырды.

    менің түсінгенім.....

    Мақсаты: Өз ойын айтып, сабақты бекіту, қорытындылау.

    Тиімділігі: Оқушы алған білімін жинақтап, саралай білуге дағдыланады.

    Саралау: Бұл тапсырмада саралаудың «Қорытынды» тәсілі көрініс табады.

    Дескриптор:



    ДК экраны

    10-сынып оқулығы.



    написать администратору сайта