Главная страница
Навигация по странице:

  • Автоматизоване тестування

  • Тестування сірої скриньки

  • Схема види тестування. Види тестування_Савка. Кросбраузерне тестування


    Скачать 14.32 Kb.
    НазваниеКросбраузерне тестування
    АнкорСхема види тестування
    Дата18.10.2021
    Размер14.32 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаВиди тестування_Савка.docx
    ТипДокументы
    #250469

    Опис видів тестування

    1. Кросбраузерне тестування – тестування WEB- проектів з використанням різних браузерів та версій браузерів для перевірки правильно відображати та функціонувати в різних браузерах.



    1. Мануальне тестування – вид тестування, під час якого тестувальник вручну перевіряє проект, його функціональність .



    1. Автоматизоване тестування – вид тестування, який передбачає написання коду, який би перевірив той чи інший функціонал проекту.



    1. Тестування чорної скриньки – вид тестування, коли тестувальник не має доступу до вихідного коду проекту.



    1. Тестування білої скриньки – вид тестування, коли тестувальник має доступ до вихідного коду і має можливість вносити зміни до нього.



    1. Тестування сірої скриньки – вид тестування, під час якого тестувальник має доступ до вихідного коду, проте не має можливості редагувати його.



    1. Позитивне тестування – це вид тестування, для якого використовуються позитивні сценарії які відповідають очікуваній поведінці проекту. Його використовують для перевірки можливості системи робити те, для чого вона була створена. Позитивне тестування проводиться перед негативним.



    1. Негативне тестування – вид тестування, для якого використовують негативні сценарії які відповідають позаштатній поведінці системи. Його використовують для перевірки системи реагувати на невірні дані чи нетипові ситуації.



    1. Ad-hoc тестування – це неформальний вид тестування. Його особливостями є те, що він проводиться без підготовки до тестування, без ведення тестової документації ( складання сценаріїв тестування), без визначення кінцевих сценаріїв. Це інтуїтивне імпровізоване тестування. Найчастіше воно використовується коли замовник не дає конкретно поставлених цілий. Такий вид тестування потребує достатньо великого досвіду та загального уявлення про продукт.



    1. Модульне тестування – вид тестування, під час якого тестується окремо кожну модуль коду. Модуль – це найменша частинка коду, яку можна протестувати. Ними можуть бути окремі функції чи процедури.



    1. Димове тестування – це вид поверхневого тестування, тести якого спрямовані на перевірку найважливіших функцій системи. Воно використовується для швидкого пошуку помилок ключових частин системи, блокуючих помилок, без яких не можливе подальше тестування.



    1. Тестування збірки – вид тестування, який використовується для перевірки відповідності випущеної версії до вимог якості на початку тестування. Воно схоже на димове тестування, проте більше звертається увага на нові функції випущеної версії.


    написать администратору сайта