Главная страница
Навигация по странице:

  • Сабақтарды бақылау парағы (арнайы білім беру ұйымдарының, білім беру ұйымдарындағы арнайы сыныптардың (топтардың) педагогтері үшін (сабақтың бейнежазбасы рұқсат етіледі)

  • 5-қосымша Нысан Біліктілік санатын беру (растау) үшін

  • Біліктілік санатын беру (растау) үшін жалпы орта білім беру ұйымы

  • Біліктілік санатын беру (растау) үшін қосымша білім беру ұйымы педагогінің портфолиосын бағалау парағы

  • Біліктілік санатын беру (растау) үшін педагогтің портфолиосын бағалау парағы (арнайы білім беру ұйымдарының, білім беру ұйымдарындағы арнайы сыныптардың (топтардың) педагогтері үшін)

  • Біліктілік санатын беру (растау) үшін педагогтің портфолиосын бағалау парағы (интернаттық ұйымдардың, жатақханалардың тәрбиешілері үшін)

  • Біліктілік санатын беру (растау) үшін әдістемелік кабинеттер (орталықтар) әдіскерлерінің портфолиосын бағалау парағы

  • Өзгерген 192 бұйрық атт-я. Педагогтерге біліктілік санаттарын беру (растау) аидалары


    Скачать 109.18 Kb.
    НазваниеПедагогтерге біліктілік санаттарын беру (растау) аидалары
    Дата17.05.2022
    Размер109.18 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаӨзгерген 192 бұйрық атт-я.docx
    ТипДокументы
    #534390
    страница5 из 6
    1   2   3   4   5   6

    білім беру саласындағы уәкілетті органмен келісілген бағдарламалар бойынша біліктілікті арттыру курстарынан өткені туралы сертификатты және кәсіби жетістіктерін және жинақталуын растайтын құжаттарды аттестаттау комиссиясы білім басқармасының немесе білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындаған ұйымның (ведомстволық бағынысты ұйымдардың) ресми сайттарында қарайды

    білім алушылардың/тәрбиеленушілердің жетістіктерін растайтын құжаттарды аттестаттау комиссиясы білім беру ұйымдарының, білім басқармаларының ресми сайттарында қарайды.


    Педагогтерге біліктілік

    санаттарын беру (растау)

    қағидаларына

    4-қосымша
    нысан
    Сабақтарды бақылау парағы

    (сабақтың бейнежазбасы рұқсат етіледі)


    Сабақты бақылау күні:

    Сынып:

    Пәні: Тақырыбы:

    Педагог:

    Бақылаушы:



    Бақылау элеметтері

    Бағалау (v)

    1.

    Сабақтың жоспары ұсынылды



    2.

    Күтілетін нәтижесі:
    оқыту мақсатына сай келеді:



    білім алушылардың/тәрбиеленушілердің қажеттіліктерін ескереді




    зерттеу дағдыларын дамытуға бағытталған




    3.

    Педагог білім алушыларды сабақтың мақсатын және күтілетін нәтижелерді қоюға тартады




    4.

    Сабақтың әр кезеңінде педагог барлық білім алушыларды белсенді оқуға тартады



    5.

    Оқу материалын зерделеуді ұйымдастыру кезінде педагог мыналарды қамтамасыз етеді:



    білім алушылардың/тәрбиеленушілердің қажеттіліктерін қанағаттандыру



    білім алушылардың/тәрбиеленушілердің қабілеттерін дамыту



    6.

    Сабақ барысында педагог АКТ ресурстарын пайдаланады:



    білім беру нәтижелеріне қол жеткізу үшін дайын цифрлық білім беру ресурстарын пайдаланады



    меншікті цифрлық білім беру ресурстарын пайдаланады



    оқушылардың бірлескен жұмысы үшін желілік ресурстарды іске қосады



    7.

    Педагог әрбір білім алушының/тәрбиеленушінің оқу мақсаттарына қол жеткізу бойынша прогресін қадағалайды



    8.

    Педагог білім алушыларды/тәрбиеленушілерді бағалау процесіне тартады



    9.

    Педагог білім алушыларға/тәрбиеленушілерге сындарлы кері байланыс беру үшін жағдай жасайды



    Қосымша бақылау элементтері



    10.



    11.



    12.



    Кері байланыс және ұсынымдар:

         

    Бақылаушы: _________________________________________________________

    Қолы, Т.А.Ә. (әкесінің аты болған жағдайда)
    Сабақтарды бақылау парағы (арнайы білім беру ұйымдарының, білім беру ұйымдарындағы арнайы сыныптардың (топтардың) педагогтері үшін (сабақтың бейнежазбасы рұқсат етіледі)


    Сабақты бақылау күні:

    Баланың тобы немесе жасы:

    Диагнозы:

    Пәні: Тақырыбы:

    Педагог:

    Бақылаушы:



    Бақылау элементтері:

    Бағалау (v)

    1

    Жеке дамыту бағдарламасы немесе жеке/топтық жұмыстың түзету-дамыту бағдарламасы ұсынылған




    2.

    Күтілетін нәтижелер:
    қойылған мақсаттарға сәйкес




    баланың (балалардың) жас ерекшеліктерін және кемістіктің көріну дәрежесін ескереді




    баланың (балалардың) дамуының бұзылуын түзетуге бағытталған




    3.

    Сабақты жоспарлау кезінде баланың (балалардың) даму аймағы мен жеке ерекшеліктері ескерілді



    4.

    Педагог тапсырмаларды орындауға психологиялық көңіл-күйді пайдаланады



    5.

    Дағдыларды қалыптастыру кезінде педагог мыналарды ескереді:




    бұзылысы




    баланың жасы




    баланың ең жоғарғы мүмкіндіктері мен қабілеті




    баланың даму деңгейі




    пәндік орта (кабинетте және үйде)




    6.

    Сабақ барысында педагог:
    дидактикалық материал мен АКТ ресурстарын қолданады




    нәтижелерге жету үшін дайын компьютерлік бағдарламаларды қолданады




    жеке әдістемелік құралдарды, бағдарламаларды қолданады




    ата-аналарды оңалту процесінде бірлесіп жұмыс істеуге қатыстырады




    7.

    Педагог баланы тапсырмаларды орындау кезінде ынталандырады




    8.

    Педагог баланың қызметін бағалайды




    9

    Қосымша бақылау элементтері




    10.







    11.







    12.










    Кері байланыс және ұсынымдар:




        

      Бақылаушы: ______________________________________________________

    Т.А.Ә. (әкесінің аты болған жағдайда), қолы




    Педагогтерге біліктілік
    санаттарын беру (растау)
    қағидаларына
    5-қосымша

     


    Нысан


    Біліктілік санатын беру (растау) үшін мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымы педагогінің портфолиосын бағалау парағы

          __________________________________________________________________

    (өтініш берілген біліктілік санаты)

          Педагог: _________________________________________________________

    (Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)


    Портфолио бөлімдері

    Түсініктеме

    Біліктер мен дағдылардың қалыптасу деңгейінің көрсеткіштері




    Тәжірибені қорытуды растайтын құжаттардың көшірмелері




    Сабақты бақылау парақтары




    Педагогтің кәсіби жетістіктерін растайтын құжаттардың көшірмелері




    Ұсыным





    Біліктілік санатын беру (растау) үшін жалпы орта білім беру ұйымы педагогінің портфолиосын бағалау парағы

          _______________________________________________________

    (өтініш берілген біліктілік санаты)

         Педагог: ________________________________________________________

    (Т.А.Ә. (болған жағдайда)


    Портфолио бөлімдері

    Түсініктеме

    Білім алушылардың барлық кезеңдегі оқушылардың оқу жетістіктерін оқу жетістіктерін сырттай бағалау, қорытынды аттестаттау нәтижелерін қамтитын білім сапасының көрсеткіштері



    Тәжірибені қорытуды растайтын құжаттардың көшірмелері




    Сабақты бақылау парақтары




    Педагогтің кәсіби жетістіктерін растайтын құжаттардың көшірмелері




    Ұсыным




         
    Біліктілік санатын беру (растау) үшін қосымша білім беру ұйымы педагогінің портфолиосын бағалау парағы
    _______________________________________________________

          (өтініш берілген біліктілік санаты)

         Педагог: __________________________________________________________

    (Т.А.Ә. (болған жағдайда)


    Портфолио бөлімдері

    Түсініктеме

    Білім алушылардың, тәрбиеленушілердің таңдаған білім беру бағдарламасын меңгеру деңгейінің көрсеткіштері (әзірленген диагностикалық құралдарға сәйкес)



    Тәжірибені қорытуды растайтын құжаттардың көшірмелері




    Сабақты бақылау парақтары




    Педагогтің кәсіби жетістіктерін растайтын құжаттардың көшірмелері (бар болған жағдайда)




    Ұсыным





    Біліктілік санатын беру (растау) үшін педагогтің портфолиосын бағалау парағы (арнайы білім беру ұйымдарының, білім беру ұйымдарындағы арнайы сыныптардың (топтардың) педагогтері үшін)

          _______________________________________________________

    (өтініш берілген біліктілік санаты)

         Педагог: _______________________________________________________

    (Т.А.Ә. (болған жағдайда)


    Портфолио бөлімдері

    Түсініктеме

    Жеке дамыту бағдарламасын іске асыру бойынша маман қызметінің нәтижелілік көрсеткіштері (ПМПК педагогтерін қоспағанда)



    Тәжірибені қорытуды растайтын құжаттардың көшірмелері




    Түзету-дамыту сабақтарын бақылау парақтары (ПМПК педагогтерін қоспағанда))




    Педагогтің кәсіби жетістіктерін растайтын құжаттардың көшірмелері




    Ұсыным






    Біліктілік санатын беру (растау) үшін педагогтің портфолиосын бағалау парағы (интернаттық ұйымдардың, жатақханалардың тәрбиешілері үшін)

          _______________________________________________________

    (өтініш берілген біліктілік санаты)

         Педагог: _______________________________________________________

    (Т.А.Ә. (болған жағдайда)


    Портфолио бөлімдері

    Түсініктеме

    Жеке дамыту бағдарламасын іске асыру бойынша маман қызметінің нәтижелілік көрсеткіштері (ПМПК педагогтерін қоспағанда)



    Тәжірибені қорытуды растайтын құжаттардың көшірмелері



    Түзету-дамыту сабақтарын бақылау парақтары (ПМПК педагогтерін қоспағанда))



    Педагогтің кәсіби жетістіктерін растайтын құжаттардың көшірмелері



    Ұсыным




    Біліктілік санатын беру (растау) үшін әдістемелік кабинеттер (орталықтар) әдіскерлерінің портфолиосын бағалау парағы

          _______________________________________________________

    (өтініш берілген біліктілік санаты)

         Педагог: __________________________________________________________

    (Т.А.Ә. (болған жағдайда)


    Портфолио бөлімдері

    Түсініктеме

    Тиісті деңгейдегі оқу-әдістемелік кеңес мақұлдаған әзірленген әдістемелік құралдардың, ұсынымдардың, оқу-әдістемелік кешендердің болуы (авторы/тең авторы)



    Әдіскердің кәсіби жетістіктерін, сондай-ақ

    тәлімгерлігін растайтын құжаттардың көшірмелері (педагог-модератордан басқа)



    Психологиялық-педагогикалық басылымдарда жарияланымдары, ғылыми-практикалық конференциялар мен семинарларда сөйлеген сөздері



    Жобаларға, зерттеу, инновациялық, эксперименталды қызметке қатысу (эксперименталды/инновациялық алаңның қызметін ұйымдастыру және үйлестіру, зерттеулер жүргізу, жобаларды (әдістемелік, дипломдық және т. б.) рецензиялау



    Ұсыным





    1   2   3   4   5   6


    написать администратору сайта