Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Өнерхан Камила Күні

  • Сабақтың тақырыбы: WRO Шешімін тексеру Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

  • Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

  • Көптеген оқушылар

  • Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • Сабақтың ортасы Жаңа тақырыпты түсіндіру.

  • ЛК 6 сынып. Педагогты атыжні нерхан Камила


    Скачать 102.5 Kb.
    НазваниеПедагогты атыжні нерхан Камила
    Дата24.05.2023
    Размер102.5 Kb.
    Формат файлаdoc
    Имя файлаЛК 6 сынып.doc
    ТипДокументы
    #1157499

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    Нақты жылжу

    Педагогтың аты-жөні

    Өнерхан Камила

    Күні




    Сынып 6

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    WRO Шешімін тексеру

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    WRO Шешімін тексеру

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    Орташа мотордың не екенін біледі

    Көптеген оқушылар:

    Орташа мотор және оның айырмашылықтарын біледі

    Кейбір оқушылар:





    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1.Оқушылармен амандасу.

    2. Үй тапсырмасын тексеру.

    3. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    4. Жаңа тақырыпқа шолу.


    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.



    Жұмыс дәптері

    Сабақтың ортасы

    Жаңа тақырыпты түсіндіру.

    Роботтардың Дүниежүзілік олимпиадасы (ағылш. World Robot Olympiad, WRO), халықаралық Роботтар сайысы (МСР) — бұл 10 мен 21 жас аралығындағы оқушыларға арналған жарыс. Бірінші фестиваль 2004 жылы Сингапурда өтті, қазір оған 54 елден 1500-ден астам талантты балалар қатысады.

    Олимпиада үш түрлі санаттағы LEGO роботтарының жарысы болып табылады: негізгі, шығармашылық және Робот футболы. Негізгі санат үшін тапсырма белгілі бір тапсырманы орындауы керек роботты құрастыру және бағдарламалау болып табылады; роботтың өлшемдері стандартты түрде шектелген: 25x25x25 см.шығармашылық санатқа қатысушылар берілген тақырыпқа жоба дайындайды. Негізгі және шығармашылық санатқа арналған тапсырмалар жыл сайын әр түрлі болады, әдетте жылдан жылға күрделене түседі. Роботтар футболына қатысу үшін команда екі автономды роботты дайындауы керек: шабуылшы және қақпашы, олар арнайы алаңда жау роботтарымен арнайы инфрақызыл допты қолдана отырып күреседі.

    WRO ресми түрде 2003 жылы құрылды, ал WRO-ның алғашқы халықаралық финалы 2004 жылы ұйымдастырылды. Қытай, Жапония, Сингапур және Корея ұйымдары құрылтайшы елдер болып саналады. 2004 жылы Қытай, Қытай Тайбэй, Гонконг, Үндістан, Индонезия, Жапония, Корея, Малайзия, Филиппин, Ресей, Сингапур және Таиланд командалары Сингапурда өткен Бірінші халықаралық финалға қатысты.

    2003 жылы төрт Құрылтайшы Мемлекет халықаралық WRO комитетін құрды (қазір WRO консультативтік кеңесі деп аталады), ол бүкіл әлемдегі студенттер жаңа миссияны орындау үшін басқа студенттермен кездесе алуы керек деген идеяға негізделген жаңа және тұрақты робототехника ұйымын құруға шешім қабылдады:

    "Әлемнің түкпір-түкпірінен келген жастарды күрделі және білім беру жарыстары мен роботтық іс-шаралар арқылы шығармашылық қабілеттерін, дизайн дағдыларын және проблемаларды шешу дағдыларын дамыту үшін біріктіру"

    WRO комитеті жаңа атау туралы шешім қабылдады Дүниежүзілік роботтар олимпиадасыжәне жаңа WRO логотиптері жасалды.
    Тапсырма.

    1-топ

    Дүниежүзілік Робот олимпиадасының (WRO) тарихы

    2-топ

    Дүниежүзілік Робот олимпиадасының (WRO) категориялары

    3-топ

    Жұптық теннис-ойын сипаттамасы және ойын алаңы
    Дескриптор

    • Дүниежүзілік Робот олимпиадасының (WRO) тарихы туралы ақпараттық жоба жасай алады

    • Дүниежүзілік Робот олимпиадасының (WRO) категориялары туралы ақпараттық жоба жасай алады

    • WRO категориясы Жұптық теннис ойын туралы ақпараттық жоба жасай алады

    Мұғалімді тыңдайды

    Тапсырманы орындайды





    Жұмыс дәптері,

    ДК


    Сабақтың соңы

    1. Кері байланыс: «Смайлик»

    барлығын түсіндім

    менде сұрақтар қалды







    «Смайлик»

    Үй тапсырмасы














    написать администратору сайта