Главная страница
Навигация по странице:

  • Список учасників штабу з проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Дашівській ТГ

  • Члени Штабу

  • мені на виступ. Переможцями у середній віковій групі стали


    Скачать 24.67 Kb.
    НазваниеПереможцями у середній віковій групі стали
    Дата25.01.2022
    Размер24.67 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файламені на виступ.docx
    ТипДокументы
    #341789

    Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради для здійснення моніторингу і аналітичного підсумкового огляду стану виконання наказу МОН від 11.09.2021 року № 1132 «Про проведення у 2020/2021 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі-Гра «Джура»)» надає інформацію щодо:

    1. Результати початкового етапу підсумкових таборувань роїв/куренів Гри «Джура» у 2020/2021 році.

    Переможцями у середній віковій групі стали:

    І місце – рій «Отаман» ( Копіївська філія Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів);

    ІІ місце – рій «Богунівець» ( Кальницька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Я.Івашкевича);

    ІІІ місце – рій «Нащадки козаків» (Городоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

    Переможцями у старшій віковій групі стали:

    І місце – рій «Дашівські соколи» ( Дашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

    ІІ місце – рій «Молода січ» ( Леухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

    ІІІ місце – рій «Побратими» ( Китайгородський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)

    1. Проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

    14 травня 2021 року на базі Копіївської філії Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Дашівської територіальної громади. Для участі у грі прибули рої 8 закладів освіти та двох філій опорного закладу, 2 рої взяли учать в проведенні гри в режимі онлайн 13 травня ( Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Купчинецька філія Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів). Змагання між роями проходили серед старшої (15-17 років) та середньої (11-14 рокі) вікових груп. За умовами гри учасники змагались у 9 етапах: інтелектуальна гра – вікторина «Відун», представлення роїв - «Ватра», конкурс «Фізична підготовка», конкурс строю та маршової пісні «Впоряд», конкурс «Пластун» (орієнтування і цілевказання), змагання «Смуга перешкод», змагання «Стрільба», змагання «Метання гранати», надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого - «Рятівник».

    1. На виконання Плану проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2021/2022 навчальному році, затвердженого наказом МОН від 04.10.2021 року № 1063, повідомляємо:

    1. Роботу місцевих штабів Гри «Джура» (дата створення, дати проведення засідань).

    Наказ відділу освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради від 21.09.2021 року № 153-ОД «Про створення штабу з проведення гри «Сокіл» «Джура» у Дашівській ТГ», засідання відбувається раз на квартал та за потребою.

    1. Стан формування бюджетного запиту щодо фінансування заходів Гри «Джура» у 2021/2022 навчальному році.

    Рішенням Дашівської селищної ради від 28 квітня 2021 року № 267 затверджено Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки. На виконання Програми покладено обов’язки на відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради. Також з метою належного виконання календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді створено координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання 26.03.2021 року № 51 виконавчим комітетом Дашівської селищної ради. 2021-2022 навчальному році передбачено 5.000 тис грн на заходи Гри «Джура».
    На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 04 жовтня 2021 року № 1063 «Про проведення у 2021/2022 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» та, з метою координації роботи з підготовки і проведення у 2021/2022 навчальному році І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), її методичного та організаційного забезпечення,

    НАКАЗУЮ:
    1. Утворити Штаб з проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Штаб) та затвердити його склад в кількості 25 особи згідно зі списком, що додається.


    1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою



    Список учасників

    штабу з проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Дашівській ТГ
    1. Долгова Ольга Андріївна, голова Штабу, начальник відділ освіти, культури, молоді та спорту.

    2. Крилата Надія Олександрівна, заступник голови Штабу, заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту.
    Члени Штабу:

    1.Пойта Р.М., голова постійної комісії з гуманітарних питань Дашівської селищної ради; депутат Дашівської селищної ради (за згодою).

    2.Бойко О.І. – депутат Дашівської селищної ради (за згодою).
    3. Ротай О.Ф. - депутат Дашівської селищної ради. (за згодою)
    4. полковник Захарчук О.Є. - військовий комісар Гайсинського РТЦК та СП (за згодою);

    5.Гончар П.М., староста с.Кантелина, учасник АТО;

    6.Резніченко С.С. – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту.

    5.Чечельницька О.В., інспектор ВОС Дашівської селищної ради;

    8.Форостян Я.М., методист КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;

    9.Головченко Н.О., керівник гуртка музейної справи КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля»;

    10.Пойта Я.А. педагог –організатор Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

    11.Горбатюк О.М., директор Дашівської станції юних техніків;

    12.Онофрійчук Р.М., директор Дашівської музичної школи.

    13.Бондаренко Н.В. – в.о.директора КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля», депутат Дашівської селищної ради. (за згодою)
    14.Мазур О.Ф. – заступник директора Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, отаман полку І.Богуна ГО «Кальницький козацький полк ім.І.Богуна».
    15.Штовбонько А.М. – заступник директора Кальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, член координаційної ради громадського об’єднання «Вінницьке крайове козацьке молодіжне об’єднання «Молода Подільська Січ», депутат Дашівської селищної ради.
    16.Серветник В.М. – вчитель предмету Захист Вітчизни Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

    17.Синиця Д.І. - вчитель фізичної культури Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
    18.Животівська О.І. - вчитель фізичної культури Кальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
    19.Бомко П.А. - вчитель фізичної культури Копіївської філії Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
    20.Хіхловська Г.Ю. – завідувач Копіївської філії Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
    21.Миколюк Л.С. заступник директора з виховної роботи Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; член Молодіжної ради при Дашівській селищній раді.
    22.Реліцький Ю.В.–вчитель фізичної культури Китайгородського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
    23.Біляченко О.В.- педагог-організатор Слободищанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
    24.Завертаний А.Г. - заступник директора з виховної роботи Леухівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
    25.Ковальська С.В.педагог-організатор Городоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
    Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – важлива складова щодо формування ціннісних орієнтирів, громадянської самосвідомості та готовності щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.

    21 червня 2021 року завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) для старшої вікової групи. Учасники “Джури” – “молоді козаки” 15-17 років з 13 роїв, протягом 6 днів таборувались у сосновому лісі неподалік Шепетівської загальноосвітньої школи №8.

    Програма гри складалася із змагань та конкурсів переважно військово-спортивного спрямування: конкурсів строю та маршової пісні “Впоряд”, “Тактична підготовка – дії підрозділу в бою”, “Рятівник” (надання першої домедичної допомоги, в т.ч. надання допомоги в зоні обстрілу), “Пластун” (орієнтування і цілевказання), змагань “Стрільба” (з АК-74), “Смуга перешкод”, “Метання гранати”, “Саперна підготовка”. А ще інтелектуальна гра-вікторина “Відун” (на знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних часів, сучасних збройних сил України), “Таборування (бівак)” та обов’язкового конкурсу “Фізична підготовка”.

    У другій половині дня, після змагань та конкурсів, проводились екскурсії, тематичні виховні і пізнавальні бесіди та гутірки, майстер-класи, перегляд тематичних фільмів. Тематика майстер-класів: “Козацькі забави”, “Козак Характерник”, “Морально-психологічне забезпечення військовослужбовця”. Гутірки – з військовим капеланом, учасником бойових дій в зоні ООС, з начальницею сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП майором поліції Ольгою Семенюк тощо. Екскурсії проведено у військовій частині та у музеї пропаганди. Неабияке враження справили документальні фільми “Гарт сталевих” та “Соловей співає”.

    На п’ятий день гри на Козацькому колі було організоване дитяче самоврядування в таборі – з молодих козаків були обрані отаман, осавул, бунчужний, обозний, хорунжий і писар. На кожну добу обиралися чергові рої і хорунжі.

    Всі змагання та конкурси були командні. Тільки у конкурсі “Фізична підготовка” визначалися особисті результати. Найкращий особистий результат показав Михайло ГОРОБЕЦЬ (рій “Нащадки козацької слави”, Городоцька ТГ), він став переможцем. Другий результат показали одразу два учасники – Артем ЧАЛИЙ з рою “Соколи Поділля” (ХОЦТКУМ) та Вадим ШЕЛЕСТИНСЬКИЙ (рій “Нащадки козацької слави”). У командному заліку цього конкурсу 1 місце посів рій “Нащадки козацької слави” з Городоцької ТГ, друге – рій “Несамовиті орли” з Шепетівської ТГ, третє – рій “Дикі бджоли” з Хмельницької ТГ.

    У конкурсі строю та маршової пісні “Впоряд” найкраще із завданнями впорався рій “Дикі бджоли”. Друге і третє місця – у роїв “Шахівські сердюки” з Старокостянтинівської ТГ та “Несамовиті орли” з Шепетівської ТГ.

    Три види змагань “Смуга перешкод”, “Саперна підготовка” та “Метання гранати” проходили на території Шепетівської військової частини, де навички учасників оцінювали військові спеціалісти. У “Смузі перешкод” найкраще виступив рій “Грицівська Січ” (Грицівська ТГ), другий результат у рою “Патріоти” (Миролюбненська ТГ), третій – у рою “Дикі бджоли”. У “Саперній підготовці” найбільше мін виявив рій “Несамовиті орли”, у них перше місце, на одну менше – рій “Полонська сотня” (Полонська ТГ), в них друге місце, а третє місце посів рій “Нащадки козацької слави”. У змаганнях “Метання гранати” трійка кращих була такою: 1 місце – рій “Грицівська Січ”, 2 – рій “Житниця Поділля” з Красилівської ТГ, 3 – “Несамовиті орли”.

    Сподобалися учасникам змагання “Стрільба” (з АК-74), які відбувалися на полігоні. Найбільшу влучність продемонстрував рій “Несамовиті орли”, 2-ий результат у рою “Грицівська Січ”, третій – у “Житниці Поділля”.

    Найкраще знання, навички та виконання завдань з надання першої домедичної допомоги, в тому числі надання допомоги в зоні обстрілу, показали рої: “Шахівські сердюки”, “Дикі бджоли” та “Полонська сотня”, відповідно посівши перше, друге та третє місця.

    У конкурсі “Тактична підготовка – дії підрозділу в бою”, який вперше увійшов в програму гри для старшої вікової групи, найліпшу підготовку продемонстрували рої: “Полонська сотня” – 1 місце, “Нетішинські джури” (Нетішинська ТГ) – 2 місце, “Житниця Поділля” – 3 місце.

    Цікаво пройшов конкурс гри “Пластун” (орієнтування і цілевказання), де необхідно було продемонструвати такі навички: вміння орієнтуватися на місцевості за допомогою карти і компаса, кросову підготовку, подолання природних (або штучних) перешкод, вміння вирішувати логічні задачі, знання історії українського війська та регіону, де проходять змагання, плюс володіння найпростішими навичками з виживання. На старті рій отримував jps-координати трьох точок із завданнями, виконавши які потрібно було зібрати шифр та ключі до кодової фрази, яку за допомогою знайдених ключів розшифрувати та передати її судді по рації. Після доповіді суддя фіксував час проходження роєм виду. Саме розшифровка кодової фрази і стала найбільшою складністю. Найкраще і найшвидше із завданнями впорався рій “Січові стрільці” (Солобковецька ТГ), він став переможцем. Рої “Дикі бджоли” та “Житниця Поділля” фінішували з другим та третім результатами відповідно.

    В інтелектуальній грі-вікторині “Відун”, що включала питання з історії України, зокрема, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України, перемогу здобув рій “Січові стрільці”, друге і третє місця посіли “Грицівська Січ” та “Несамовиті орли” відповідно.

    У конкурсі “Таборування” (бівак) одразу чотири рої – “Грицівська Січ”, “Патріоти”, “Нащадки козацької слави” та “Житниця Поділля” – показали найкращий результат і стали переможцями.

    За рейтинговим протоколом у старшій віковій групі кращій результат за сумою місць у всіх видах програми показав рій “Несамовиті орли” з Шепетівської ТГ, він і буде представляти Хмельниччину на ІІІ (Всеукраїнському) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура-2021”), який відбудеться в місті Вижниця в другій половині липня.

    Швидко промайнули 6 діб таборування. В учасників залишилося багато незабутніх вражень, емоцій; вони набули нових знань, навичок та досвіду, а ще подружилися між собою, а багато хто з них вже визначився з майбутньою професією – з бажанням служити в силових структурах країни.

    На урочистому закритті переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручалися Кубки, медалі та грамоти.

    Власними думками про Гру “Джура” та її значення для України поділився рій “Соколи Поділля”: “Гра “Джура” має дуже велике значення для України. Вона виховує силу духу, міць, робить учасників відповідальними. Готує нас до складних ситуацій у житті!”

    Організатори заходу дякують управлінню освіти Шепетівської міської ради, директору Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Ірині ЯКИМЧУК, керівництву Славутського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, таборовій старшині на чолі з отаманом Дмитром ХАВРУНОМ, головній суддівській колегії, яку очолював Анатолій НАЗАРЕНКО, і всім, хто долучився до організації та проведення Гри.


    написать администратору сайта