Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Күні

  • Сабақтың тақырыбы: Проблеманы анықтау О қу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

  • Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

  • Көптеген оқушылар

  • Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • Сабақтың ортасы Жаңа сабақ Кітаппен жұмыс. «мен саған, сен маған»

  • 1-топ. Проблеманы тұжырымдау Проблеманы бағалау. 2-топ. Проблеманы негіздеу. Проблеманы құрылымдау Дескриптор

  • Дескриптор: Есептердің моделін құрастырады;Программа құрады«Жаса көрсет әнгімеле»

  • Дескриптор: Есептерге модель құрады; Компьютерде программа құрады«веер»

  • Инф 5.1. Программаларды руды кіріктірілген ортасында есептерді шешу Педагогты атыжні Кні


    Скачать 167.93 Kb.
    НазваниеПрограммаларды руды кіріктірілген ортасында есептерді шешу Педагогты атыжні Кні
    Дата09.12.2021
    Размер167.93 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаИнф 5.1.docx
    ТипПрограмма
    #298453

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    программаларды құрудың кіріктірілген ортасында есептерді шешу

    Педагогтың аты-жөні




    Күні




    Сынып 8

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    Проблеманы анықтау

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


    8.3.1.1-программа өндеудің кіріктірілген ортасында есептердің моделін құру

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    Программа құруды біледі

    Көптеген оқушылар:

    Есеп шығарады , программасын құрады

    Кейбір оқушылар:

    Программа өндеудің кіріктірілген ортасында есептердің моделіни құрып тапсырмаларды орындайды


    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1.Оқушылармен амандасу.

    2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    3.Үй тапсырмасын тексеру.

    Оқушылар дәптерлерді өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді.
    ҚБ: жұлдыз / 2 балл/


    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.

    4.Дәптерлерін өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді.

    5.Бағалайды.

    Жұлдыз

    2 балл


    Жұмыс дәптері

    Сабақтың ортасы

    Жаңа сабақ

    Кітаппен жұмыс. «мен саған, сен маған» әдісі бойынша таұырыпты оқу. Кеспеқағаз екі топқа беріледі. Әр топ берілген тапсырманы түсініп оқып бір-біріне түсіндіреді.

    1-топ. Проблеманы тұжырымдау

    Проблеманы бағалау.

    2-топ. Проблеманы негіздеу.

    Проблеманы құрылымдау

    Дескриптор:

    -проблеманы анықтаукезендерінт атайды

    Б ағалау. Топ бір-бірін «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау.

    «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі бойынша оқушыларға тапсырмалар беріледі, постер қорғайды.

    1-топ тапсырмасы


    Модель көмегімен қандай есептерді шешуге болады? Проблеманы анықтауды қолдана отырып, құрастырудың кіріктірілген ортасында есептердің моделін қалай құруға болады?



    1-топ тапсырмасы


    Проблеманы анықтау үшін келесі сұрақтарға жауап беру керек: -Біз не істей аламыз? -Не үшін? -Программа қандай болуы керек?



    Дескриптор:

    Есептердің моделін құрастырады;

    Программа құрады

    «Жаса көрсет әнгімеле» әдісі бойынша

    Практикалық жұмыс

    Есептерге модель құру

    Дескриптор:

    Есептерге модель құрады;

    Компьютерде программа құрады

    «веер» әдісі бойынша оқушылар бүгінгі сабақтан не түсінгендігі, түсінбеген жағдайда сұрақтарды, осы тақырып бойынша өз ұсынысын жазады.

    Мұғалімді тыңдайды




    Презентация


    Сабақтың соңы

    1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

    2.Кері байланыс: «Смайлик»

    барлығын түсіндім

    менде сұрақтар қалды

    Өзін-өзі бағалау.




    Плакат /слайд/

    Үй тапсырмасы

    Жаңа сабақты оқып келу.










    написать администратору сайта