Главная страница
Навигация по странице:

  • Сабақтың тақырыбы § 4.11 HTML тілінде практикалық жұмыстарды орындау

  • Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу программасына сілтеме)

  • Сабақтың мақсаты Барлық оқушы

  • Сабақтың барысы Кез e ң

  • Ұйымдастыру: Оқушылармен амандасып, түгелдеу.Padlet тақтасы

  • Padlet тақтасы

  • Үй тапсырмасын WordWall

  • Тарсия әдісі

  • Droid Cam қосымшасы арқылы интербелсенді тақтадан көрсетуPlickers бағдарламасы

  • TheHat бағдарламасы

  • Plickers бағдарламасында

  • WordWall платфор-масы TheHat бағдарла-масы

  • Droid Cam қосымша сыPlickers

  • HTML тілінде практикалық жұмыстар орындау. ызылорда облысы Жааоран ауданы


    Скачать 77.06 Kb.
    Название ызылорда облысы Жааоран ауданы
    Дата22.09.2022
    Размер77.06 Kb.
    Формат файлаdocx
    Имя файлаHTML тілінде практикалық жұмыстар орындау.docx
    ТипДокументы
    #690307

    Қ ызылорда облысы

    Жаңақорған ауданы

    Құттықожа ауылы

    №164 орта мектеп

    Информатика пәнінің мұғалімі:

    Ашимбекова Нургуль Кайыпбековна


    Бөлім: Веб-жобалау

    Күні:

    Сынып: 10

    Мектеп:№164 орта мектеп

    Мұғалімнің аты-жөні:Ашимбекова Нургуль Кайыпбековна

    Қатысқандар: Қатыспағандар:




    Сабақтың тақырыбы

    § 4.11 HTML тілінде практикалық жұмыстарды орындау




    Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу программасына сілтеме)

    10.4.2.4 веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML (аш ти эм эл) тегтерін қолдану





    Сабақтың мақсаты

    Барлық оқушы: web(веб)-беттерді әзірлеу кезінде HTML тілін түсінеді

    Көпшілік оқушы: web(веб)-беттерді әзірлеу кезінде скриптерді пайданалады

    Кейбір оқушы: Тегтер мен атрибудтарды қолданып,тапсырмаларды орындайды және орындалған тапсырмаларды түсіндіреді.






    Сабақтың барысы





    Кезeң

    Мұғалімнің іс-әрекеті

    Оқушының іс-әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар


    Сабақтың басы

    2мин


    Ұйымдастыру:

    Оқушылармен амандасып, түгелдеу.

    Padlet тақтасы арқылы оқушылардың көңіл-күйін білу.

    Оқушыларға QR код тарқату



    Мұғаліммен амандасады.
    Padlet тақтасы арқылы кері байланыс береді.




    Padlet тақтасы




    Сабақтың ортасы

    40 мин


    Үй тапсырмасын WordWall платформасы арқылы тексеру.

    Оқушыларға QR код тарқату

    TheHat бағдарламасы арқылы оқушыларды 2 топқа бөлу.

    Мюнстенберг әдісі арқылы топтың атын табу

    І топ: KFHTBGSOUNDRKYT

    ІІ топ: LGJTEMBEDJHRT

    Оқушылардың жұмысын DroidCam қосымшасы арқылы интербелсенді тақтадан көрсету.

    Тарсия әдісі арқылы сұрақтарға топта жауап беру
    Құрылымдалған топқа бөлу.

    Түстер арқылы оқушыларды 3 топқа бөлу.

    Топтарға ноутбугте орындауға саралау тапсырмаларын беру


    Оқушылардың орындаған тапсырмаларын Droid Cam

    қосымшасы арқылы интербелсенді тақтадан көрсету
    Plickers бағдарламасы арқылы сабақты қорытындылау


    WordWall платформасы арқылы онлайн тест тапсырады

    TheHat бағдарламасы арқылы топқа бөлінеді.


    Мюнстенберг әдісі арқылы топтың атын табады.

    І топ: BGSOUND

    ІІ топ: EMBED


    Тарсия әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді.

    Түстер арқылы 3 топқа бөлінеді.
    І топ: «Қазақстан қорықтары» жобасын жасау

    ІІ топ:«Шаршы» жобасы

    ІІІ топ:«8 наурыз» туралы мәтін жазып,аудио және бейнебаян енгіз.


    Plickers бағдарламасында сұрақтарға жауап береді



    Өзін-өзі

    бағалайды

    Дискриптор:

    10-8балл-«5»

    7-5балл-«4»

    4-3балл-«3»

    2-0балл-«2»

    Мақтау,

    мадақтау

    Екі жұлдыз,

    бір ұсыныс

    Мақтау

    Мадақтау

    Өзін-өзі бағалайды


    WordWall платфор-масы



    TheHat бағдарла-масы

    Мюнстен-

    берг

    әдісі

    DroidCam қосымша сы

    Тарсия әдісі

    Саралау әдісі


    Ноутбук тер

    Droid Cam

    қосымша сы

    Plickers бағдарлама-сы


    Сабақтың соңы

    3 мин

    Рефлексия: Padlet тақтасы арқылы кері байланыс алу

    Оқушыларға QR код тарқату

    Үй тапсырмасын беру

    Padlet тақтасы арқылы кері байланыс береді


    Үй тапсырмасын алу




    Padlet тақтасы






    написать администратору сайта