Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Күні

  • Сабақтың тақырыбы: Практикалық тапсырмалар О

  • Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

  • Көптеген оқушылар

  • Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • 6-сынып кмж 21. Программалау тілі ымын біледі


    Скачать 62.5 Kb.
    НазваниеПрограммалау тілі ымын біледі
    Дата10.05.2023
    Размер62.5 Kb.
    Формат файлаdoc
    Имя файла6-сынып кмж 21.doc
    ТипПрограмма
    #1119358

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    Python тілінде программалау

    Педагогтың аты-жөні




    Күні




    Сынып 6

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    Практикалық тапсырмалар

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


    6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    «Программалау тілі» ұғымын біледі.

    Көптеген оқушылар:

    Python тілінің синтаксисін пайдаланып, программа жазады

    Кейбір оқушылар:

    программаның кодын жазады, тексереді, нәтижені шығарады.


    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1.Оқушылармен амандасу.

    2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    3.Оқушыларды 3 топқа бөледі. Оқушылар шеңбер құрады. 15-ке дейін санаймыз. «Бір»-айтамыз, «екі»-шапалақтаймыз, «үш»-«Уау» деп айтады.

    4.Өткен сабақты пысықтау.
    Топтық жұмыс. 1-тапсырма

    -Программа құрастыруда операторлар мен арифметикалық амалдарды қалай қолданған тиімді?
    ҚБ: фишка /1 балл/

    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    Сабақтың мақсаттарымен танысады.

    3.Оқушылар шеңбер құрады. 15-ке дейін санаймыз. «Бір»-айтамыз, «екі»-шапалақтаймыз, «үш»-«Уау» деп айтады.

    4.Өзара талқылап, ойларымен бөлісіп, стикерге ортақ ойларын жазады, пікірлерін қорғайды.


    фишка

    1 балл

    Стикер

    Сабақтың ортасы

    Осы сабақта оқушылар топта жұмыс істейді. Тапсырмаларды өзара талқылап, ойларымен бөлісіп, дептерге ойларын жазады, программаларды жазады, тексереді, нәтижені шығарады.

    Топтық жұмыс.
    2-тапсырма.

    «Фигуралар» әдісі

    Оқулық § 3.5-3.6, 90-бет, 4-тапсыма***
    Дескриптор:

    -берілген фигураларды экранға шығаратын программа құрастырады.
    ҚБ: фишка / 3 балл/
    3-тапсырма.

    Оқулық § 3.5-3.6, 90-бет, 3-тапсыма*
    Дескриптор:

    -берілген сөздерден біріккен сөздерді алу программасын құрады;

    -құрастырылған атауын 3 рет экранға шығарады.
    ҚБ: фишка /1 балл/
    4-тапсырма:

    Оқулық § 3.5-3.6, 91-бет, 5-тапсыма*
    Дескриптор:

    -шеңбердің ұзындығын табатын программа кодын құрастырады;

    -дөңгелектің ауданын табатын программа кодын құрастырады.
    ҚБ: фишка /2балл/
    5-тапсырма.

    Оқулық § 3.5-3.6, 92-бет, 11-тапсыма*
    Дескриптор:

    -функияларды пайдалану программа коды құрастырады;

    -нәтижені шағырады.
    ҚБ: фишка /3 балл/


    2-тапсырманы орындайды

    3-тапсырманы орындайды

    4-тапсырманы орындайды

    5-тапрысманы орындайды




    Фишка

    3 балл

    Фишка
    1 балл

    Фишка

    2 балл

    Фишка

    3 балл



    Жұмыс дәптері
    Оқулық

    Сабақтың соңы

    1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

    2.Кері байланыс:

    -Мен бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын

    Жиналаған фишкаларды санайды- бағалау жұргізеді




    Плакат /слайд/

    Үй тапсырмасы

    § 3.5,3.6, 92-бет, 12-тапсырма










    написать администратору сайта