Главная страница
Навигация по странице:

  • Педагогтың аты-жөні Аккозова Улжан Күні

  • Сабақтың тақырыбы: Сызықтық алгоритмдерді программалау О

  • Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

  • Бағалау критерийлері (күтілетін нәтиже) Есептерді шешу алгоритмін жаза алады. Python

  • Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау

  • Сызықтық алгоритмдерді программалау. Python тілінде программалау Педагогты атыжні


    Скачать 63 Kb.
    НазваниеPython тілінде программалау Педагогты атыжні
    АнкорСызықтық алгоритмдерді программалау
    Дата19.10.2022
    Размер63 Kb.
    Формат файлаdoc
    Имя файлаСызықтық алгоритмдерді программалау.doc
    ТипПрограмма
    #742733

    Қысқа мерзімді жоспары

    Бөлім

    Python тілінде программалау

    Педагогтың аты-жөні

    Аккозова Улжан

    Күні




    Сынып 6

    Қатысушылар саны




    Қатыспағандар саны




    Сабақтың тақырыбы:

    Сызықтық алгоритмдерді программалау

    Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

    6.3.2.1  Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу;

    Сабақтың мақсаты:

    Барлық оқушылар:

    Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазуды біледі;

    Көптеген оқушылар:

    Python тілінің синтаксисін пайдаланып, өрнектерді жаза алады

    Кейбір оқушылар:

    программаның кодын жазады, тексереді, нәтижені шығара алады

    Бағалау критерийлері

    (күтілетін нәтиже)

    Есептерді шешу алгоритмін жаза алады.

    Python тілінде сызықтық алгоритм бағдарламасын құра алады


    Сабақтың барысы:


    Сабақтың кезені/ уақыт

    Педагогтың әрекеті

    Оқушының әрекеті

    Бағалау

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1.Оқушылармен амандасу.

    2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

    3. Сыныпты стикерлер арқылы топқа бөлу.

    1. топ: Программа

    2. топ: Алгоритм

    Осы суреттерге қарап, өткен сабақты еске түсіреміз

    Ойлан:


    1.Мұғаліммен амандасады.

    2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

    Сабақтың мақсаттарымен танысады.

    3.Топқа бөлінеді.


    фишка

    1 балл

    Стикер

    Сабақтың ортасы

    Осы сабақта оқушылар топта жұмыс істейді. Тапсырмаларды өзара талқылап, ойларымен бөлісіп, дептерге ойларын жазады, программаларды жазады, тексереді, нәтижені шығарады.

    2-тапсырма.

    «Фигуралар» әдісі

    Оқулық § 3.5-3.6, 90-бет, 4-тапсырма***
    Дескриптор:

    -берілген фигураларды экранға шығаратын программа құрастырады.
    3-тапсырма.

    Оқулық § 3.5-3.6, 90-бет, 3-тапсыма*
    Дескриптор:

    -берілген сөздерден біріккен сөздерді алу программасын құрады;

    -құрастырылған атауын 3 рет экранға шығарады.

    4-тапсырма:

    Оқулық § 3.5-3.6, 91-бет, 5-тапсыма*
    Дескриптор:

    -шеңбердің ұзындығын табатын программа кодын құрастырады;

    -дөңгелектің ауданын табатын программа кодын құрастырады.


    2-тапсырманы орындайды

    3-тапсырманы орындайды

    4-тапсырманы орындайды




    Фишка

    3 балл

    Фишка
    1 балл

    Фишка

    2 балл



    Жұмыс дәптері
    Оқулық

    Сабақтың соңы

    1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

    2.Кері байланыс:

    -Мен бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын

    Жиналаған фишкаларды санайды- бағалау жұргізеді




    Плакат /слайд/

    Үй тапсыр масы

    § 3.5,3.6, 92-бет, 12-тапсырма










    написать администратору сайта