Главная страница

11 с КР экол проблемы. Саба таырыбы азастан Республикасыны экологиялы апатты айматары


Скачать 20.75 Kb.
НазваниеСаба таырыбы азастан Республикасыны экологиялы апатты айматары
Дата11.10.2022
Размер20.75 Kb.
Формат файлаdocx
Имя файла11 с КР экол проблемы.docx
ТипДокументы
#728010

Қысқа мерзімді жоспар

Сабақ тақырыбы: Қазақстан Республикасының экологиялық апатты аймақтары.

Күні: 04 .05.18

Мұғалімнің аты-жөні: Танатова Г.А.

Сынып: 11а

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабаққа негізделген оқу мақсаты

Қазақстан Республикасының экологиялық апатты аймақтары туралы түсінік қалыптастыру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: Қазақстан Республикасының экологиялық апатты аймақтарын түсінеді.




Оқушылардың басым бөлігі: Апатты аймақтарды ажырата алады.




Кейбір оқушылар: Апаттардың алдын алу жолдарын айта алады.

Алдыңғы оқу

Жер ғаламшарының экологиялық апаттары

Жоспар
(2 мин)

Ұйымдастыру кезеңі: психологиялық дайындық, топқа бөлу, бағалау парақшаларын беру




Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Бағалау

Басталуы:

(15 мин)

Білу: Миға шабуыл

Бір-бірлеріне сұрақтар қойып, жауап береді, толықтырады.

Түсіну: ой қозғау

Семей полигаоны-

Арал теңізі-

Каспий теңізі-

(проблемалары)


Флипчарт


Бағдаршам

Ортасы:

(15 мин)

Қолдану: Сәйкестендіру
У-Е-библиотекадағы 2 жаттығу, сәйкестендіруді орындайды.
Сергіту сәті

Талдау: жұптық

Апатты аймақтардың алдын алу жолдары






Плакат, суреттер


отшашу

Аяқталуы:

(12 мин)

Жинақтау: ыстық орындық


Бағалау


Кері байланыс Қалыптастырушы бағалау

Үй тапсырмасы:

(1 мин)







Қосымша ақпарат

Интернет




Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз?Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері

АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс










Рефлексия

Сабақ оқу мақсаттары шынайы ма?Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.






Қорытынды бағамдау:

Қандай екі нәрсе табысты болды(оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?



написать администратору сайта